Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BurzowyBurak


adamek__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: BurzowyBurak
Nick Administratora, który banował: Zabsong
Kiedy to się stało?: 14:00  10.06.2024
Opis sytuacjiDzień dobry. Chciałbym odwołać się od bana za "wielokrotne wykorzystywanie mechanik gry niezgodnie z ich przeznaczeniem/inject. Najpierw odniosę się do injecta. Byłem sprawdzany kilkukrotnie, I żaden inject u mnie nie został wykryty, więc nie rozumiem, na jakiej to podstawie, mimo, że nie ma na mnie prawdopodobnie żadnych clipów ani niczego, w przeciwieństwie do innych graczy, ale nie o tym. Jeżeli chodzi o wykorzystywanie mechanik gry niezgodnie z ich przeznaczniem, to tak, używałem f3+a, za co miałem bana. Samo f3+a nie pomogło mi w niczym ponieważ użyłem je po tym, jak bdmati tepnal mnie na wiesniaki które znalazl kopiąc mobgrinder. Nie rozumiem jednak, dlaczego wielokrotne? Skoro nic nie zostało mi udowodnione? Prawdopodobnie blokada została nałożona na mnie z powodu znalezienia wieśniaków klanu ALKO. Jednakże nie zastosowałem do tego żadnej mechaniki, jedynie głupotę jednego z członków tego klanu, który przez przypadek nie wiedząc o tym pokazał koordynaty bazy na streamie. Dokładniejsze okoliczności mogę napisac/powiedzieć na pv żeby tu się nie rozpisywać! Mam nadzieję, że wystarczająco udowodniłem swoją niewinność, nie liczę oczywiście na całkowitego unbana ale wydaje mi się, że perm w tej sytuacji nie jest zasłużony. Zdaję sobie sprawę że miałem cheaty edycję temu, lecz zasada została wprowadzona dopiero dzisiaj, I czystoteorytycznie jeżeli dowody dotyczące znalezionych wieśniaków wystarczą, trudno zarzucić mi jakąś winę
Screen bana

2024-06-11_10.26.14.png

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, teoretycznie wykorzystywałeś mechaniki gry niezgodnie z ich przeznaczeniem. 

Z odwołania  wnioskuje że ty nie chciał, zrobił, ale jednak wiedział.

Cheaty też miałeś przypadkiem, gdy dostałeś poprzedniego bana?

Odczekaj jakiś czas i dopiero napisz odwołanie.  

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Graaczyk napisał:

Siema, teoretycznie wykorzystywałeś mechaniki gry niezgodnie z ich przeznaczeniem. 

Z odwołania  wnioskuje że ty nie chciał, zrobił, ale jednak wiedział.

Cheaty też miałeś przypadkiem, gdy dostałeś poprzedniego bana?

Odczekaj jakiś czas i dopiero napisz odwołanie.  

 

nie uzylem tych mechanik do szukania wiesniakow poprostu ich uzylem a co do cheatow uwazam ze feather client z poprzedniej edycji nie ma jakiegos duzego znaczenia w tej sytulacji

  • Superka 1
  • Thinking 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to administracja powinna sprawdzić logi BurzowegoBuraka, w celu zweryfikowania czy wykorzystywał mechanikę gry niezgodnie z ich przeznaczeniem w zaistniałej sytuacji, oraz sprawdzić czy posiada nielegalne oprogramowanie (inject). Odnosząc się do wieśniaków klanu ALKO nie rozumiem dlaczego zostały im zwrócone, z tego względu że maksymalnie jeden wieśniak został zabity przez BurzowegoBuraka, a reszta wieśniaków została zabita przez członków klanu ALKO.

  • Superka 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

     Jak każdemu wiadomo miesiąc maj rozpoczyna sezon grillowy, więc myślę warto w tym przypadku podszkolić moje umiejętności w tym zakresie.

     Po przeprowadzeniu dokładnej analizy zachowań graczy na naszym serwerze, stwierdziłem, że Twój sposób gry nie spełnia standardów uczciwej rozgrywki, do których zobowiązani są wszyscy uczestnicy naszej społeczności. Poniżej przedstawiam szczegółowe wyjaśnienie, dlaczego Twój permanentny ban jest uzasadniony:

 

1. Analiza statystyczna wykrytych wieśniaków

     Na podstawie zebranych danych z naszego serwera (stan na 14.05.2024) stwierdzam, że:

  • 85% wieśniaków zostało znalezionych przez graczy korzystających z nieuczciwych metod, takich jak korzystanie z cheatów.
  • Tylko 15% wieśniaków zostało znalezionych uczciwie, bez użycia jakichkolwiek niedozwolonych mechanik, lub na graczy, którzy wieśniaki znaleźli nie znaleźliśmy żadnych dowodów (część z tych osób po prostu gra uczciwie, a część to (najprawdopodobniej) kilkudziesięciominutowe multikonta stworzone po to tylko aby wejść znaleźć i zabić wieśniaki - jako, że 100% dowodów nie ma zostały one uwzględnione jako "czyste")
  • Na ponad 100 wieśniaków znalezionych/zabitych podczas trwania tej edycji gracz znajdujący wieśniaki legalnie znajduje ich średnio 1,8 (nie liczę wieśniaków naturalnie generowanych przy starcie edycji)

2. Twoje zachowanie w grze

     Podczas analizy Twojej aktywności na serwerze, odkryłem, że w przeciągu swojego czasu gry znalazłeś znacząco większą ilość wieśniaków niż statystycznie jest to możliwe uczciwie. Porównałem Twoje dane z graczami, którzy grają uczciwie:

  • Gracz uczciwy znajduje średnio 1,8 wieśniaków na edycję. (jest to statystyka mocno zawyżona, tak naprawdę współczynnik ten wynosi około 0,1 ale uznałem, że nie będzie miarodajny)
  • Ty w trakcie trwania edycji znalazłeś około 15-20 wieśniaków.

     Biorąc pod uwagę, że statystycznie gracze znajdują bardzo niewielką ilość wieśniaków na edycję, Twoje wyniki są znacząco odstające od normy. Analiza Twoich działań w grze wykazała, że:

  • Twoja aktywność w poszukiwaniu wieśniaków jest nierealistycznie wysoka w porównaniu do przeciętnego gracza.
  • Gracze, którzy uczciwie uczestniczą w rozgrywce, zazwyczaj znajdują jedynie sporadycznie wieśniaki, a nie w takiej liczbie, jaką znalazłeś.

3. Prawdopodobieństwo uczciwego grania

     Aby dokładnie pokazać obliczenia dla rozkładu Poissona z parametrem λ=1.8 i znaleźć prawdopodobieństwo, że gracz znajdzie więcej niż 14 wieśniaków, wykonam następujące kroki:

  1. Obliczam prawdopodobieństwo P(X≤14), czyli sumę prawdopodobieństw od P do .
  2. Odejmę tę sumę od 1, aby znaleźć .

Formuła dla prawdopodobieństwa w rozkładzie Poissona jest określona wzorem:

image.png

dla k=0,1,2,…,14

Najpierw obliczę P(X=k) dla każdego k od 0 do 14: (pozwoliłem sobie skorzystać z zewnętrznego edytora, gdyż pokazywanie obliczeń na forum byłoby czasochłonne)

image.png

 

Suma wszystkich tych prawdopodobieństw:

P(X14))≈0.99999999904
Odjęcie tej sumy od 1, aby znaleźć P(X>14):

P(X>14)=1P(X14)10.99999999904=9.60×10^(-10)

[CIEKAWOSTKA]

W sądach przyjmuję się, że na podstawie badania markerów DNA wynik dający więcej niż 0,999999 (a Twój wynik jest wyższy) potwierdza ojcostwo, tak więc gratulacje!!! Zostałeś ojcem!

[KONIEC CIEKAWOSTKI]

 

Bardzo podobne statystyki wychodzą jeżeli porównać inne rzeczy bazowe, takie jak : liczba znalezionych baz, czy nawet używanie RTP w stosunku do zdobytych wieśniaków (już tutaj nie będę tego liczył, nie ma za co)

 

4. Podsumowanie i błędy w odwołaniu

     Jako, że uczciwie jestem w stanie przyznać, że wymierzona kara jest surowa. Prawdopodobnie zbyt surowa, byłem skłonny ją skrócić. Dokładnie: byłem, gdyż po przeanalizowaniu tekstu odwołania dają mi solidne wątpliwości, jakie, za chwilę się dowiecie:

    Mianowicie chodzi o słowa: 

W dniu 11.06.2024 o 10:28, adamek__ napisał:

to tak, używałem f3+a, za co miałem bana. Samo f3+a nie pomogło mi w niczym ponieważ użyłem je po tym, jak bdmati tepnal mnie na wiesniaki które znalazl kopiąc mobgrinder

    Pies pogrzebany tkwi w tym, że Koriksowi, który nie miał żadnej możliwości sprawdzenia czy to prawda, a tak wersja dla Administratora postronnego była po prostu słuszna, możecie wmawiać swoją uczciwość, jednak pisząc odwołanie oczekuję pisania prawdy a nie prostackiego cwaniactwa. Żeby nie być gołosłownym:

Cytat

BurzowyBurak issued server command: /warp pvp
BurzowyBurak issued server command: /rtp
BurzowyBurak issued server command: /spawn
BurzowyBurak issued server command: /pvp
BurzowyBurak issued server command: /warp pvp
BurzowyBurak issued server command: /pvp\
BurzowyBurak issued server command: /pvp\
BurzowyBurak issued server command: /pvp
BurzowyBurak issued server command: /warp pvp
BurzowyBurak issued server command: /rtp
BurzowyBurak issued server command: /p h
BurzowyBurak issued server command: /pvp
BurzowyBurak issued server command: /warp pvp
BurzowyBurak issued server command: /rtp
BurzowyBurak issued server command: /pvp
BurzowyBurak issued server command: /warp pvp
BurzowyBurak issued server command: /rtp
BurzowyBurak issued server command: /pvp
BurzowyBurak issued server command: /warp pvp
BurzowyBurak issued server command: /rtp
BurzowyBurak issued server command: /pvp
BurzowyBurak issued server command: /warp pvp
BurzowyBurak issued server command: /rtp
BurzowyBurak issued server command: /kit gracz
BurzowyBurak issued server command: /sethome dupa
BurzowyBurak issued server command: /home dupa
BurzowyBurak issued server command: /delhome dupa

bdmati issued server command: /tpa BurzowyBurak

bdmati issued server command: /delhome bagno

bdmati issued server command: /sethome moby

bdmati issued server command: /delhome moby

bdmati issued server command: /sethome znalezione

BurzowyBurak issued server command: /tpa bdmati
po 3 minutach zaczyna się akcja z zabijaniem wieśniakiów

Usunąłem timestampy gdyż, nie są one tak istotne. Dla ciekawskich podsumowanie tego:

BurzowyBurak używa naprzemiennie komend /rtp i /warp pvp -> BurzowyBurak tworzy home "dupa", tepa tam bdmatiego po czym usuwa ten home -> Bdmati tworzy home  "moby" po czym zamienia go na"znalezione" po czym tepa tam burzowegoburaka który ustawia sobie home "home" - > Rozpoczyna się rzeź niewiniątek i podprowadzanie wieśniaków

 

    Latasz przez kilkanaście minut na RTP po czym w ciągu 9 minut od tepnięcia do siebie Bdmatiego wieśniaki zostają zabite. I My mamy wierzyć że to "przypadkiem" znaleźliście je robiąc mobgrinder na -50 kratce w ciągu 9minut(dobrze, ze tyle czasu nie zajmuje wkopanie się z ziemi do bazy, a najlepsze mobgrindery to wiadomo pod ziemią- bo ciemno)? Dodatkowo nadmienię, że w logach nie zamieściłem tego, że w tamtym momencie również wzięliście ślub (wszyscy rozumiemy - to nie dlatego że na wieśkach mógł przebywać ich właściciel a podczas PvP jedynie osoba, z którą ma się ślub może się do Ciebie tepnąć bez akceptacji - tylko dlatego, że Wy przecież kumple/kochacie się).

    Następnego dnia jesteś sprawdzany i przyznajesz się do F3+a. Tutaj kolejny raz wielokrotnie wałkowana sprawa - samo używanie tego nie jest zabronione, nikt nikomu nie da bana jeżeli ktoś to zaspamuje nawet na spawnie, na surowcowej jezeli nie uczestniczyłeś w PvP, nie znalazłeś wieśniaków (AHA!) też tego można używać, oczywiście im częściej, tym jest to bardziej podejrzane, gdyż normalnie nie ma potrzeby przeładowywania chunków (akurat u nas na serwerze tutaj z tym nie ma problemu). Skoro się do tego przyznałeś, to teraz w odwołaniu nie ma co stosować retoryki, że nie czerpałeś z tego korzyści, inaczej chyba byś się nie przyznał, co nie? Dodatkowo, jako, że się przyznałeś, nie byłeś sprawdzany, przez to jedynie wiemy, że się wspomagałeś czymś niedozwolonym, czy to było F3+a czy MobESP czy ChestESP teraz już się nie dowiemy (i nie musimy, wystarczy samo przyznanie się)

    I sytuacja po raz kolejny się powtórzyła - przedwczoraj znowu latasz po RTP i po jakimś czasie wieśniaki znajdujesz (jakby to klasyk powiedział PRZYPADEG? NIE SONDZE).

Zaczynając czytać to odwołanie skłonny byłem można powiedzieć radykalnie skrócić długość tego bana, jednak pisząc ten komentarz utwierdziłem się w przekonaniu, że decyzja, pomimo swej radykalności i surowości była słuszna).

  • Superka 2
  • Thinking 1
  • Sigma 8

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zabsong napisał:

     Jak każdemu wiadomo miesiąc maj rozpoczyna sezon grillowy, więc myślę warto w tym przypadku podszkolić moje umiejętności w tym zakresie.

     Po przeprowadzeniu dokładnej analizy zachowań graczy na naszym serwerze, stwierdziłem, że Twój sposób gry nie spełnia standardów uczciwej rozgrywki, do których zobowiązani są wszyscy uczestnicy naszej społeczności. Poniżej przedstawiam szczegółowe wyjaśnienie, dlaczego Twój permanentny ban jest uzasadniony:

 

1. Analiza statystyczna wykrytych wieśniaków

     Na podstawie zebranych danych z naszego serwera (stan na 14.05.2024) stwierdzam, że:

  • 85% wieśniaków zostało znalezionych przez graczy korzystających z nieuczciwych metod, takich jak korzystanie z cheatów.
  • Tylko 15% wieśniaków zostało znalezionych uczciwie, bez użycia jakichkolwiek niedozwolonych mechanik, lub na graczy, którzy wieśniaki znaleźli nie znaleźliśmy żadnych dowodów (część z tych osób po prostu gra uczciwie, a część to (najprawdopodobniej) kilkudziesięciominutowe multikonta stworzone po to tylko aby wejść znaleźć i zabić wieśniaki - jako, że 100% dowodów nie ma zostały one uwzględnione jako "czyste")
  • Na ponad 100 wieśniaków znalezionych/zabitych podczas trwania tej edycji gracz znajdujący wieśniaki legalnie znajduje ich średnio 1,8 (nie liczę wieśniaków naturalnie generowanych przy starcie edycji)

2. Twoje zachowanie w grze

     Podczas analizy Twojej aktywności na serwerze, odkryłem, że w przeciągu swojego czasu gry znalazłeś znacząco większą ilość wieśniaków niż statystycznie jest to możliwe uczciwie. Porównałem Twoje dane z graczami, którzy grają uczciwie:

  • Gracz uczciwy znajduje średnio 1,8 wieśniaków na edycję. (jest to statystyka mocno zawyżona, tak naprawdę współczynnik ten wynosi około 0,1 ale uznałem, że nie będzie miarodajny)
  • Ty w trakcie trwania edycji znalazłeś około 15-20 wieśniaków.

     Biorąc pod uwagę, że statystycznie gracze znajdują bardzo niewielką ilość wieśniaków na edycję, Twoje wyniki są znacząco odstające od normy. Analiza Twoich działań w grze wykazała, że:

  • Twoja aktywność w poszukiwaniu wieśniaków jest nierealistycznie wysoka w porównaniu do przeciętnego gracza.
  • Gracze, którzy uczciwie uczestniczą w rozgrywce, zazwyczaj znajdują jedynie sporadycznie wieśniaki, a nie w takiej liczbie, jaką znalazłeś.

3. Prawdopodobieństwo uczciwego grania

     Aby dokładnie pokazać obliczenia dla rozkładu Poissona z parametrem λ=1.8 i znaleźć prawdopodobieństwo, że gracz znajdzie więcej niż 14 wieśniaków, wykonam następujące kroki:

  1. Obliczam prawdopodobieństwo P(X≤14), czyli sumę prawdopodobieństw od P(X=0) do P(X=14).
  2. Odejmę tę sumę od 1, aby znaleźć P(X>14).

Formuła dla prawdopodobieństwa w rozkładzie Poissona jest określona wzorem:

image.png

dla k=0,1,2,…,14

Najpierw obliczę P(X=k) dla każdego k od 0 do 14: (pozwoliłem sobie skorzystać z zewnętrznego edytora, gdyż pokazywanie obliczeń na forum byłoby czasochłonne)

image.png

 

Suma wszystkich tych prawdopodobieństw:

P(X14))≈0.99999999904
Odjęcie tej sumy od 1, aby znaleźć P(X>14):

P(X>14)=1P(X14)10.99999999904=9.60×10^(-10)

[CIEKAWOSTKA]

W sądach przyjmuję się, że na podstawie badania markerów DNA wynik dający więcej niż 0,999999 (a Twój wynik jest wyższy) potwierdza ojcostwo, tak więc gratulacje!!! Zostałeś ojcem!

[KONIEC CIEKAWOSTKI]

 

Bardzo podobne statystyki wychodzą jeżeli porównać inne rzeczy bazowe, takie jak : liczba znalezionych baz, czy nawet używanie RTP w stosunku do zdobytych wieśniaków (już tutaj nie będę tego liczył, nie ma za co)

 

4. Podsumowanie i błędy w odwołaniu

     Jako, że uczciwie jestem w stanie przyznać, że wymierzona kara jest surowa. Prawdopodobnie zbyt surowa, byłem skłonny ją skrócić. Dokładnie: byłem, gdyż po przeanalizowaniu tekstu odwołania dają mi solidne wątpliwości, jakie, za chwilę się dowiecie:

    Mianowicie chodzi o słowa: 

    Pies pogrzebany tkwi w tym, że Koriksowi, który nie miał żadnej możliwości sprawdzenia czy to prawda, a tak wersja dla Administratora postronnego była po prostu słuszna, możecie wmawiać swoją uczciwość, jednak pisząc odwołanie oczekuję pisania prawdy a nie prostackiego cwaniactwa. Żeby nie być gołosłownym:

Usunąłem timestampy gdyż, nie są one tak istotne. Dla ciekawskich podsumowanie tego:

BurzowyBurak używa naprzemiennie komend /rtp i /warp pvp -> BurzowyBurak tworzy home "dupa", tepa tam bdmatiego po czym usuwa ten home -> Bdmati tworzy home  "moby" po czym zamienia go na"znalezione" po czym tepa tam burzowegoburaka który ustawia sobie home "home" - > Rozpoczyna się rzeź niewiniątek i podprowadzanie wieśniaków

 

    Latasz przez kilkanaście minut na RTP po czym w ciągu 9 minut od tepnięcia do siebie Bdmatiego wieśniaki zostają zabite. I My mamy wierzyć że to "przypadkiem" znaleźliście je robiąc mobgrinder na -50 kratce w ciągu 9minut(dobrze, ze tyle czasu nie zajmuje wkopanie się z ziemi do bazy, a najlepsze mobgrindery to wiadomo pod ziemią- bo ciemno)? Dodatkowo nadmienię, że w logach nie zamieściłem tego, że w tamtym momencie również wzięliście ślub (wszyscy rozumiemy - to nie dlatego że na wieśkach mógł przebywać ich właściciel a podczas PvP jedynie osoba, z którą ma się ślub może się do Ciebie tepnąć bez akceptacji - tylko dlatego, że Wy przecież kumple/kochacie się).

    Następnego dnia jesteś sprawdzany i przyznajesz się do F3+a. Tutaj kolejny raz wielokrotnie wałkowana sprawa - samo używanie tego nie jest zabronione, nikt nikomu nie da bana jeżeli ktoś to zaspamuje nawet na spawnie, na surowcowej jezeli nie uczestniczyłeś w PvP, nie znalazłeś wieśniaków (AHA!) też tego można używać, oczywiście im częściej, tym jest to bardziej podejrzane, gdyż normalnie nie ma potrzeby przeładowywania chunków (akurat u nas na serwerze tutaj z tym nie ma problemu). Skoro się do tego przyznałeś, to teraz w odwołaniu nie ma co stosować retoryki, że nie czerpałeś z tego korzyści, inaczej chyba byś się nie przyznał, co nie? Dodatkowo, jako, że się przyznałeś, nie byłeś sprawdzany, przez to jedynie wiemy, że się wspomagałeś czymś niedozwolonym, czy to było F3+a czy MobESP czy ChestESP teraz już się nie dowiemy (i nie musimy, wystarczy samo przyznanie się)

    I sytuacja po raz kolejny się powtórzyła - przedwczoraj znowu latasz po RTP i po jakimś czasie wieśniaki znajdujesz (jakby to klasyk powiedział PRZYPADEG? NIE SONDZE).

Zaczynając czytać to odwołanie skłonny byłem można powiedzieć radykalnie skrócić długość tego bana, jednak pisząc ten komentarz utwierdziłem się w przekonaniu, że decyzja, pomimo swej radykalności i surowości była słuszna).

Nie ukrywam, że nie chce mi się tego pisać, bo przed chwilą usunąłem sobie całą rozprawkę, którą napisałem ale cóż. 

Popatrz na to z naszej strony, w taryfikatorze ban za używanie f3+a jest traktowany tak samo jak i za cheaty. I nawet jeżeli, chociaż z naszej perspektywy wyglądało to inaczej (I nie, nie miał cheatow, bo zaznaczyłeś taką możliwość, co koriks może potwierdzić o ile zdążył sprawdzić go na tyle aby mieć 100% pewność. Samo stwierdzenie, że znajdujeMY dużo wieśniaków jest nieprawdą. A przeliczenia które stosowałeś są trochę bezsensu, ponieważ wieśniaki mieszczą się w bazach, a to że znalazl tych wieśniaków 15-20 tak samo, bo są to dwie bazy, inaczej jeżeli znalazły 15 czy 20 osobnych, wtedy nie byłoby co się kłócić. Sama sytuacja (zamieszanie z wiesniakami) spowodowana jest najpewniej przez jedną zorganizowaną grupę przestępczą, chłopaki z niej nawet nie otrzymali tak dużego wymiaru kary, jak burzowyburak. Tak jak wspominałem usunąłem cała wypowiedź więc nie mam siły rozwodzić się jak to wyglądało już z naszej perspektywy, lecz nawet przyjmując na klate zarzuty związane z wykorzystywaniem mechanik gry, permanentny ban nie jest raczej adekwatny. 

I chciałbym dodać że biorąc pod uwagę powod, który wspomniał gracz w odwołaniu wyżej (powod znalezienia drugiej bazy) burzowyburak znalazl tylko jedną, co statystycznie jest całkiem normalne na tle innych graczy. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

@ zabsong większość (wszystko) wyjaśnił. Byłbym skłonny skrócić blokadę, ale sam się przyznałeś do używania F3+A, wpisujesz aż na potęgę /rtp i /warp s. O czym to może świadczyć? Na pewno nie o szukaniu surowców do budowy. Nie mam co tu więcej się rozpisywać. Odwołanie odrzucam!

  • Superka 2

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...