Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Pytanie dnia 09.06.2024 [#1]


aversh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Opiekun Forum
Opiekun

Pytanie Dnia
 


 

Lecisz w podróż na Marsa i możesz zabrać ze sobą 2 rzeczy. Co by to było i dlaczego?

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Wodę w termosie, bo przecież przez niskie ciśnienie są tam problemy z wodą w stanie ciekłym, i zabrałbym jeszcze jakiś łazik kosmiczny żeby sobie pośmigać :D 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ofc, że telefon bo może jakiś zasięg będzie a druga rzecz to fota Hyunjae by pogadać z kimś inteligentnym (i by nie zwariować bardziej).

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć oczywiste, że biorę zionka, a nie, bo to nie rzecz... No to oczywiste biorę telefon i nowe lambo, żeby móc pośmigać

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Ja biore pieniadze na pamiatki, a do tego widelec, zeby podwoic i dac nastepnej osobie

  • Superka 1
  • Przytulas 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął ze sobą jakiś łazik oraz drukarkę, która drukuje wszystko (i jedzenie, i urządzenia elektroniczne). Łazik, żeby móc jakoś po tym Marsie podróżować, a drukarkę po to, żeby móc wydrukować to, na co mam ochotę.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...