Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Koriksss

Gość Critiv3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Critiv3

Twój nick: Critiv3

Nick osoby oskarżonej: Koriksss

Miejsce wydarzenia: teamspeak

Data i godzina wydarzenia: 19;33 06.06.2024

pis sytuacji: Dołączyłem na kanał "Dyżurka", aby zgłosić gracza, który bił się na PvP z odległości 5 kratek. Administrator, Korikss, odpowiedział mi: "Sprawdzałem go 2 dni temu i co on mnie interesuje". Po dłuższych sprzeczkach o sytuacjach, które można by poprawić na serwerze, używałem odpowiedzi: "A co mnie to interesuje". Przytaczałem również tematy z innych edycji, które kiedyś były dobrym pomysłem, a teraz zostały usunięte. Administrator Korikss odpowiedział na ten temat: "Co mnie to interesuje. Jeśli coś ci nie pasuje, to idź na inny serwer". Po sprzeczkach na tematy, z którymi jest problem, administrator Korikss odpowiadał: "Co mnie to interesuje. Jeśli coś ci nie pasuje, to idź na inny serwer". Poczułem wrażenie, że administratorowi nie zależy na graczach oraz że admninistracja nie potrawi przyznać się do błędu i odpowiednio to za argumentować.

Dowody: Brak 

Hej, zdanie, które zacytowałeś tutaj kilka razy padło tylko 2 razy w odpowiednich momentach. Fajnie by było jakbyś wysłał jakiegoś klipa z tego jeśli posiadasz w celach dowowodych, że faktycznie na każde Twoje pytanie odpowiedziałem "nie interesuje mnie to". A wracając do całej sytuacji opisze jak faktycznie było :D. Przyszedłeś zgłosić gracza, który podobno bił z 5 kratek, faktycznie wbiłem do Ciebie i faktycznie powiedziałem, że sprawdzałem go 2 dni temu. Wtedy niejednokrotnie podkreśliłem, że aktualnie nie będę go sprawdzał, ale będę obserwował i oboje dobrze wiemy, że tak było! Potem jak to powiedziałem zacząłeś zarzucać mi i innym Administratorom (w tym Nolifequ i Zabsongowi), że totalnie nie potrafią/nie potrafili sprawdzać, że sam ich musiałeś tego uczyć, gdy Cię sprawdzali. Wtedy dopiero powiedziałem, że nie interesuje mnie co było kiedyś tylko teraźniejszość. Jeszcze co do tego sprawdzania, to sam z doświadczenia wiem, że to Twoje "uczyć" to jest po prostu przeszkadzanie podczas sprawdzania. Sam ostatnio jak Cię sprawdzałem gadałeś mi tylko co mam kliknąć, gdzie powinienem zajrzeć, gdy ja w tym czasie miałem na celu sprawdzenie czegoś całkiem innego. Zacytuje słowa, których użyłem - "stary jest 06.06.2024, a Ty przychodzisz na ts i mówisz mi, że ktoś z Administracji rok temu nie potrafił sprawdzać, nie interesuje mnie to". Potem zacząłeś również mówić coś o jakimś dzakplaku_ i kkrzychu, że również nie potrafili sprawdzać, i że trzeba nas wszystkiego uczyć. Wtedy też odpowiedziałem, że nie interesuje mnie co było kiedyś, szczególnie, że to są osoby, których w Administracji już nie ma. Zapytałem czy masz coś jeszcze do dodania, wtedy zacząłeś mówić o innych serwerach, że to tylko u nas są jakieś chore zasady, że f3+a zabronione, oraz że powinienem wyjść z inicjatywą do zarządu aby znieść taki zakaz. Ja odpowiedziałem, że nie będę z takową inicjatywą wychodził, ponieważ sam uważam to za słuszne. wtedy dalej narzekałeś na nasz serwer, dlatego użyłem słów, o których wspomniałeś w skardze - "Jeśli coś ci nie pasuje, to idź na inny serwer"".
Dokładnie tak było i nie czuje się winny z tym, że tak powiedziałem. Przyszedłeś na dyżurke jedynie ponarzekać, pokpić z nas i powiedzieć jak to źle sprawdzamy/sprawdzaliśmy. Skarga jest totalnie bez sensu, a wiele rzeczy przekręciłeś aby po prostu wyglądało tak, że to faktycznie ja byłem wobec Ciebie niemiły. Miłego!

• Superka 1
  • Haha 2
  • Nie ośmieszaj się 2

image-13.png

Wbiłem na dyżurkę, aby zgłosić gracza, ale od razu zostałem olany słowami, że go 2 dni temu sprawdzałeś. Moim zdaniem przekazałem Ci wszystko, co trzeba było poprawić, ale to, że Ty z żadną propozycją nie wychodzisz, to pierwsza strona medalu. A podczas tej rozmowy, wspominając wcześniejsze edycje, nie mieszałem w to Nolifeqa, a Oskara z Zabsongiem, którzy razem potrafili mnie sprawdzać codziennie. A to, że Ty się nie czujesz winny, nic nie robiąc i spławiając słowami gracza," co mnie to obchodzi", i tu już jest druga strona medalu. Owszem, narzekałem na niesprawiedliwość Twoją i argumentację innych administratorów. Przykładem jest moje odwołanie od blokady, które zostało odrzucone słowami "odrzucone, ponieważ on nie jest taki i zamierzam go długo poprawiać".

• Superka 1

Myślę, że moja poprzednia wypowiedź jest idealną odpowiedzią na to co teraz napisałeś, znów po prostu przekształciłeś fakty. Nie rozumiem również dlaczego mówisz coś o jakich propozycjach skoro sam uważam to za słuszne i nie zmieniałbym tego. Nie zostałeś olany słowami "sprawdzałem go już 2 dni temu", tylko dałem Ci zwyczajnie do informacji, że został sprawdzony 2 dni temu i nie sprawdzę go teraz, tylko będę go obserwował. Zarząd może sprawdzić, że w tamtym momencie tepnąłem się do tego gracza, do Ciebie lub przynajmniej na /warp s, ponieważ sam mi powiedziałeś, że aktualnie się z nim bijesz. To kogo wymieniłeś wtedy nie ma większego znaczenia, byłem pewien, że powiedziałeś o Nolifie, ale ok, w takim razie xXOskar. Dalej piszesz, że spławiłem Cię słowami "nie obchodzi mnie to", wyżej opisałem w jakich sytuacjach tak powiedziałem i dlaczego. Myślę że nie ma co więcej wyjaśniać. 

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 1

image-13.png

Jak cię powiedziałem co bije 5 katarek a ty mi odpowiedziałeś „sprawdzalem go 2 dni temu i nie będę go sprawdzał. A w tym momencie ty zmieniasz wersje wydarzeń ponieważ dokładnie 2 razy powtórzyłem że Burzowyburak bije się z graczem __Bayo__.

39 minut temu, Critiv3 napisał:

Jak cię powiedziałem co bije 5 katarek a ty mi odpowiedziałeś „sprawdzalem go 2 dni temu i nie będę go sprawdzał. A w tym momencie ty zmieniasz wersje wydarzeń ponieważ dokładnie 2 razy powtórzyłem że Burzowyburak bije się z graczem __Bayo__.

Dokładnie tak powiedziałem! Dałem Ci do zrozumienia, że nie sprawdzę go teraz, ale będę obserwował, i tak też zrobiłem! Nie ma w tym nic złego. Również nie ma znaczenia kto się bił, sam fakt, że był tam ktoś za linią i faktycznie tepnąłem się do danej osoby, aby poobserwować, być może znów pomyliłem po prostu nicki.

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 1

image-13.png

JESTEM ZA ZAAKCEPTOWANIEM SKARGI, ponieważ wnioskując ze skargi gracza Critiv3, sytuacja zaczyna się od zgłoszenia gracza, ale dalsza część tej wypowiedzi opiera się na niestosownym zachowaniu administratora, który odpowiadał na wypowiedź gracza: „co mnie to interesuje” i brakiem zaangażowania jak to opisał gracz w skardze. Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca nawet z tymi bardziej problematycznymi graczami, a przypominam, że owy moderator jest juz troche w administracji i nie powinien się tak zachowywac względem żadnego gracza.

Pozdrawiam

• Superka 1
  • Like 1

16 minut temu, Kocurekeee napisał:

JESTEM ZA ZAAKCEPTOWANIEM SKARGI, ponieważ wnioskując ze skargi gracza Critiv3, sytuacja zaczyna się od zgłoszenia gracza, ale dalsza część tej wypowiedzi opiera się na niestosownym zachowaniu administratora, który odpowiadał na wypowiedź gracza: „co mnie to interesuje” i brakiem zaangażowania jak to opisał gracz w skardze. Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca nawet z tymi bardziej problematycznymi graczami, a przypominam, że owy moderator jest juz troche w administracji i nie powinien się tak zachowywac względem żadnego gracza.

Pozdrawiam

Tak jak napisałem wyżej, fajnie by było jakby gracz posiadał jakiegoś klipa, że faktycznie na każde jego pytanie odpowiedziałem "co mnie to obchodzi". W porównaniu z osobami, z którymi rozmawiałem w całej swojej karierze administracyjnej, gracza nie jest wcale problematyczną osobą, a niestety bywają takie. Gdybym miał w taki sposób olewać graczy i sugerować, że nic mnie nie obchodzi, nie spędzałbym na serwerze ponad 50h tygodniowo i pomagał Wam w każdej możliwej sytuacji, równie dobrze mogło mnie nie być na tym ts i nie interesowałbym się tym w ogóle, lub wyszedłbym w trakcie rozmowy. Fakt, użyłem takich słów, o czym wspomniałem już wyżej, ale w konkretnych sytuacjach - według mnie odpowiednich, a autor postu zinterpretował to w nim tak, jakbym po prostu na każde jego zdanie odpowiadał "nie interesuje mnie to". Wyżej również opisałem dokładny przebieg rozmowy, oraz tematy, które zostały tam poruszone. 😊

Edytowane przez Koriksss

image-13.png

19 minut temu, Koriksss napisał:

Tak jak napisałem wyżej, fajnie by było jakby gracz posiadał jakiegoś klipa, że faktycznie na każde jego pytanie odpowiedziałem "co mnie to obchodzi". W porównaniu z osobami, z którymi rozmawiałem w całej swojej karierze administracyjnej, gracza nie jest wcale problematyczną osobą, a niestety bywają takie. Gdybym miał w taki sposób olewać graczy i sugerować, że nic mnie nie obchodzi, nie spędzałbym na serwerze ponad 50h tygodniowo i pomagał Wam w każdej możliwej sytuacji, równie dobrze mogło mnie nie być na tym ts i nie interesowałbym się tym w ogóle, lub wyszedłbym w trakcie rozmowy. Fakt, użyłem takich słów, o czym wspomniałem już wyżej, ale w konkretnych sytuacjach - według mnie odpowiednich, a autor postu zinterpretował to w nim tak, jakbym po prostu na każde jego zdanie odpowiadał "nie interesuje mnie to". Wyżej również opisałem dokładny przebieg rozmowy, oraz tematy, które zostały tam poruszone. 😊

Z tego co się nie myle nie mozna nagrywać rozmow z innymi graczami jak i z administracja, wiec gdyby mial klipy oznaczaloby to, że złamał regulamin, lecz Ty tez mogles nagrywac tą rozmowe i udostępnić klipy które wskazywalby, że gracz Critiv3 się myli i skarga nie ma sensu. Z tego co mi wiadomo to owy gracz nie pierwszy raz został już potraktowany w taki sposób. Zacytowane przez niego slowa ,,jeśli coś Ci nie pasuje idź na inny serwer" osoby z administacji nie powinny zniechęcać graczy do grania na im, a wręcz przeciwnie napędzać do tego i dawac wsparcie w postaci pomocy. W dalszym ciągu Jestem za zaakceptowaniem skargi@ Koriksss piszesz, że potrzebne by byly tu klipy ale nie tylko ze strony osoby zgłaszajacej, ale rowniez i twojej bo kłamać każdy może jeden lepiej, drugi gorzej.

Pozdrawiam.

Godzinę temu, Kocurekeee napisał:

Z tego co się nie myle nie mozna nagrywać rozmow z innymi graczami jak i z administracja, wiec gdyby mial klipy oznaczaloby to, że złamał regulamin, lecz Ty tez mogles nagrywac tą rozmowe i udostępnić klipy które wskazywalby, że gracz Critiv3 się myli i skarga nie ma sensu. Z tego co mi wiadomo to owy gracz nie pierwszy raz został już potraktowany w taki sposób. Zacytowane przez niego slowa ,,jeśli coś Ci nie pasuje idź na inny serwer" osoby z administacji nie powinny zniechęcać graczy do grania na im, a wręcz przeciwnie napędzać do tego i dawac wsparcie w postaci pomocy. W dalszym ciągu Jestem za zaakceptowaniem skargi@ Koriksss piszesz, że potrzebne by byly tu klipy ale nie tylko ze strony osoby zgłaszajacej, ale rowniez i twojej bo kłamać każdy może jeden lepiej, drugi gorzej.

Pozdrawiam.

Jak najbardziej, zwykle nagrywanie żeby się pośmiać z kogoś lub w ogóle udostępniać takie nagrania gdzieś na serwerze i poza nim jest zakazane. W cela dowodowych nagrywać możesz i podobnie jest jak nagrywasz dla siebie i nikomu tego nie udostępniasz, nagrać sobie możesz, bo przecież i tak nikt nie będzie wiedział, że zacząłeś to nagrywanie. W takiej sytuacji nie złamał by regulaminu, a nagranie mógłby wysłać do zarządu lub osoby rozpatrującej skargę. Pomyślałem o klipie, ze względu na to, że jednak u osób, które chodzą na pvp takie rzeczy są przydatne i korzystają z tego. Ja nie korzystam z takich rzeczy także ja owego klipa nie posiadam. 

Skoro owy gracz nie został tak pierwszy raz potraktowany, super by było jakby sam oskarżyciel nakreślił dokładnie kiedy, w jakiej sytuacji, ze szczegółami i ewentualnymi dowodami. Ostatnia sytuacja kiedy rozmawiałem z tym graczem to sytuacji gdy zwracałem mu skradzionego villagera, zapytałem kto miał do niego dostęp i to tyle. Jakiś czas temu również przyszedł zgłosić, że skradziono mu villagerow i również mu wtedy pomogłem, być może była jeszcze sytuacja, w której przyszedł zwyczajnie po zestackowanie czegoś w eq. Także niestety nie przypominam sobie sytuacji, w której mógłbym źle potraktować tego gracza. To co się działo na ts to są jedynie momenty, w których rozmawiałem z owym graczem i nigdy nie miałem z nim innego kontaktu (nie licząc sprawdzania). Ewentualnie mogła być jeszcze sytuacji, gdy rozmawiałem z BurzowyBurak, a gracz Critiv3 akurat tam wbił, więcej ich nie było. 

Co do zdania, które powiedziałem, czyli - "jeśli coś Ci nie pasuje to idź na inny serwer", dokładnie, powiedziałem tak, i nie czuje się z tym winny jak już wspomniałem wyżej, gracz przyszedł na ts jedynie powiedzieć jacy to my jesteśmy najgorsi, że mamy jakieś ******** zasady, oraz że niektóre osoby nie potrafią sprawdzać, dodatkowo tak jak wspomniałem wyżej, rozmowa cięgle nawiązywała do przeszłości, a owy temat mnie nie interesuję, ze względu na to że mamy czerwiec 2024 roku, a kolega przyszedł mówić mi o dzakplaku i kkrzychu z lutego czy stycznia. Uważam, że słowa, które powiedziałem może nie są na najwyższym poziomie, jednak uznałem, że w tym przypadku nie jest to nic złego gdy gracz przyszedł jedynie pokpić z całego działania administracji i przeszłości. Również zdanie, które gracz wypowiedział wtedy na ts - "daliście dzakowi po sprawdzać, rozdać faworke, a on *********". 

To jak ktoś postąpił nie było zależne od nas, mi osobiście o żadnej faworce nic nie wiadomo i dalej się zastanawiam, dlaczego autor postu wspomniał o nim w rozmowie na ts - podkreślam, że wtedy również użyłem właśnie słów, że nie obchodzi mnie to zbytnio. 😉

Co do kłamania, to faktycznie, ciężko jest tutaj cokolwiek udowodnić, jednak jest dużo osób, które wiedzą w jaki sposób zachowuje się podczas rozmowy z graczem, wiedza, że poświęcam kupę czasu na serwerze i naprawdę nie na rękę mi jest spławiać gracza słowami "nie interesuje mnie" odpowiadając na każde jego pytanie xD. Interesuję się waszymi problemami na serwerze i za każdym razem staram się pomóc jak tylko mogę, czasem wychodzi lepiej, czasem gorzej, ale na pewno nie zacząłbym z nikąd mówić do gracza, że nie interesuje mnie co ma do powiedzenia, skoro sam na tego ts wbiłem. 

Dodatkowo póki co to jedynie ja opisałem dokładny przebieg rozmowy oraz tematy, które zostały tam poruszony, autor postu zapewne tego nie potwierdzi, ponieważ wiadomo - nie na rękę mu to, jednak z jego wypowiedzi wynika jedynie, że na każde jego pytanie odpowiedziałem "nie interesuje mnie to", a ja w swoich odpowiedziach odpowiednio udokumentowałem dlaczego tak powiedziałem, kiedy i do jakiego tematu się odnosząc. 

Cała sytuacja opiera się na tym, że gracz przyszedł zgłosić innego gracza, przyszedłem na ts, zgłoszenie przyjąłem i dokładnie powiedziałem "sprawdzałem go 2 dni temu, więc teraz nie będę go sprawdzać, zerkne sobie na niego i póki co będę go obserwować". Nie wiem dlaczego autor postu twierdzi nagle, że na jego zgłoszenie odpowiedziałem coś pokroju "sprawdzałem go 2 dni temu, więc już nigdy go nie sprawdzę", gdy jasno dałem mu do zrozumienia, że nie zrobię tego teraz, a ewentualnie w innym momencie, a na tą chwilę po prostu go po obserwuje. Również jak wspomniałem wyżej, zarząd może sprawdzić, że faktycznie w tamtym momencie tepnąłem się do któregoś z graczy lub na samo /warp s, ponieważ sam mi powiedziałeś, że tam aktualnie przebywa. 

Mam nadzieję, że w końcu pozbyłem Was wszelkich wątpliwości, a opisana przeze mnie sytuacja jest w 100% zrozumiała. To dość nielogiczne, że miałbym przyjść z własnej woli do gracza i jako Moderator odpowiadać mu notorycznie na każde jego pytanie, że mnie to nie interesuje. 😌

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 1
  • Thinking 1

image-13.png

Nie opowiedziałem jasno, że nie potrafią sprawdzać, tylko w pojedynkę pomijają parę rzeczy. Dla śmiechu powiedziałem, że przy każdym sprawdzaniu dopowiadam, co muszą sprawdzić. Nikogo nie nazwałem najgorszym, tylko że potrafili mnie sprawdzać codziennie i to w dwie osoby. Dodałem, w jaki sposób najłatwiej sprawdzić dooma - to pobranie go z oficjalnej strony i sprawdzenie, czy gracz nie ma w nim zapisanej konfiguracji. Odnosząc się wciąż do sytuacji, która mnie najmniej zraziła, odpowiedziałeś mi, że gracz był dwa dni temu sprawdzany i że nie będziesz tego znowu robił, bo ci się nie chce! W dalszej części rozmowy odpowiedziałem o sytuacji sprzed dwóch miesięcy, która dotyczyła ciebie, odpowiedziałem, że cię nie interesuje. Na większości twoja wypowiedź tak wyglądała że cię to nie interesuje. A gdy zostałem nieuczciwie potraktowany i zgłaszałem się o pomoc, to uzyskałem odpowiedź, że napiszesz, ale żadna z odpowiedzi nie dotarła aż do dziś. A że pomogłeś mi z wieśniakami, jestem za to wdzięczny.

• Superka 1

14 minut temu, Critiv3 napisał:

A gdy zostałem nieuczciwie potraktowany i zgłaszałem się o pomoc, to uzyskałem odpowiedź, że napiszesz, ale żadna z odpowiedzi nie dotarła aż do dziś.

Jakbyś mógł przytoczyć jakieś konkretne sytuację, wraz z dowodami, ponieważ wniosłoby to na pewno dużo do skargi, a póki co są to tylko słowa rzucone na wiatr, a ja nie przypominam sobie żadnej takiej sytuacji. 

Odnosząc się wciąż do sytuacji, która mnie najmniej zraziła, odpowiedziałeś mi, że gracz był dwa dni temu sprawdzany i że nie będziesz tego znowu robił, bo ci się nie chce!

To mnie akurat rozbawiło, jakby mi się nie chciało zostawiłbym to dla sobie, a nie chwalił się tym graczom aby potem zarzucali mi faworke bądź pisali skargi. Oczywiście coś takiego nie miało miejsca, a wydaje mi się, że po prostu po przeczytaniu mojej wypowiedzi starasz się jeszcze bardziej przekręcać fakty i pisać rzeczy, które faktycznie nie miały miejsca. Nie powiem, jestem zaskoczony, że piszesz takie rzeczy xD, gdy jasno Ci powiedziałem, że nie zrobię tego teraz, tylko po prostu będę go obserwował. W naszej konwersacji ani razu nie wybrzmiało słowo "nie chce mi się", aż tak perfidny nie jestem. 😳

Nie opowiedziałem jasno, że nie potrafią sprawdzać, tylko w pojedynkę pomijają parę rzeczy. Dla śmiechu powiedziałem, że przy każdym sprawdzaniu dopowiadam, co muszą sprawdzić. Nikogo nie nazwałem najgorszym, tylko że potrafili mnie sprawdzać codziennie i to w dwie osoby. Dodałem, w jaki sposób najłatwiej sprawdzić dooma - to pobranie go z oficjalnej strony i sprawdzenie, czy gracz nie ma w nim zapisanej konfiguracji.

Nie podpowiadasz, a po prostu utrudniasz na siłę sprawdzanie! Sam wiem, ponieważ tego doświadczyłem i na spokojnie, nie musisz nas uczyć! Ponieważ jedynie przeszkadzasz. 

W dalszej części rozmowy odpowiedziałem o sytuacji sprzed dwóch miesięcy, która dotyczyła ciebie, odpowiedziałem, że cię nie interesuje.

Jaka to sytuacja? Dodatkowo tak jak wspomniałem wyżej, nie interesuje mnie przeszłość, stąd też ta odpowiedź prawdopodobnie, chociaż nie kojarzę o czym teraz mówisz 😊.

Całą resztę uwzględniłem w mojej poprzedniej wypowiedzi.

Edytowane przez Koriksss
  • Dislike 1
  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 1

image-13.png

Ta sytuacja była na forum i sam się pod nią wypowiadałeś a to że została odrzucona mi z powodu „znam długo i on nie jest taki”.

Nie podpowiadasz, a po prostu utrudniasz na siłę sprawdzanie! Sam wiem, ponieważ tego doświadczyłem i na spokojnie, nie musisz nas uczyć! Ponieważ jedynie przeszkadzasz. 

Nie rozumiem cię w tej kwestii ale odniosłem się jak najłatwiej sprawdzić doomsa bo dla innych wyzwaniem jest sprawdzenie overlaya. 

I polecam do nauczenia się przyznania do błędu. ;D

Edytowane przez Critiv3
  • Superka 2

21 minut temu, Critiv3 napisał:

Ta sytuacja była na forum i sam się pod nią wypowiadałeś a to że została odrzucona mi z powodu „znam długo i on nie jest taki”.

Która? Jakieś szczegóły? Czego dotyczyła? Jaki temat? To sprawdzę.

22 minuty temu, Critiv3 napisał:

Nie rozumiem cię w tej kwestii ale odniosłem się jak najłatwiej sprawdzić doomsa bo dla innych wyzwaniem jest sprawdzenie overlaya.

To przeczytaj proszę jeszcze raz ze zrozumieniem, chodzi o Twoje zachowanie podczas procedury sprawdzania, a nie wczorajszej rozmowy. 

24 minuty temu, Critiv3 napisał:
24 minuty temu, Critiv3 napisał:

I polecam do nauczenia się przyznania do błędu. ;D

Nie przyznam się do błędu, ponieważ nie popełniłem go. Użyłem słów, których użyłem, ale uważam je za słuszne i powiedziane w odpowiednich momentach, a nie w odpowiedzi na każde Twoje pytanie czy stwierdzenie tak jak to tutaj uwzględniłeś. 

Nie odniosłeś się teraz w ogóle do tego o czym napisałeś wcześniej, czyli, że podobno nie chciało mi się go sprawdzić i podobno tak Ci powiedziałem, słuch o tym zaginął? To dość kluczowe w skardze, a naprawdę przykre było to w jaki sposób próbujesz zmanipulować pisząc takie głupoty, które nie miały miejsca w naszej rozmowie. 

• Superka 1
  • Like 1

image-13.png

Hejka, chce tutaj dodać, że koriks wielokrotnie odwołuje się, że słowa crtiva3 są "rzucone na wiatr" a warto zauważyć, że na jego słowa nie też nie ma żadnego potwierdzenia. Oczywiście jestem neutralny ;), a i nie jest to żadna szpilka czy coś, po prostu warto na to spojrzeć przy rozpatrywaniu skargi

• Like 1
  • Thinking 1

• Admin Forum
Admin Forum

Osobiście jestem za odrzuceniem.

Faktem jest, że nie mamy żadnego dowodu co do strony Critiva, ale także i Koriksssa. Idąc od początku, wbiłeś na dyżurkę i zgłosiłeś gracza, który Twoim zdaniem ma cheaty. Wiadomo, cheaterzy zawsze wprowadzają zły nastrój i trzeba takowego osobnika wydelegować z serwera na jakiś czas. Koriks odpowiedział Ci, że Gracz był sprawdzany 2 dni temu, co m.in. świadczy o tym, że pliki zostały mu już przeglądnięte i skoro dalej grał, to nic nie miał. Nie ma żadnego limitu czasowego co do sprawdzania, więc Koriks mógłby go wtedy znowu sprawdzić. Niewłaściwym zachowaniem u Administratora byłoby, gdyby odpowiedział ''2 dni temu go sprawdzałem, był czysty, nie interere mnie to''. Nie dostałeś takiej odpowiedzi. Zostałeś upewniony, że Koriks będzie obserwował Gracza i jeśli faktycznie zauważy u niego jakieś dziwne zachowanie (w sensie takie pod cheaty), to wtedy go sprawdzi. Nie wiem czy wiesz, jak wygląda procedura sprawdzania ze strony Administratora. Rozumiem, że jak Cie sprawdzali, to mówiłeś gdzie ma wejść, co sprawdzić itp. Możesz sobie powiedzieć, że ten i ten nie umie sprawdzać, bo przecież nie wszedł w pliki, o których mu wtedy powiedziałeś xD. Jednak ze strony Administratora wygląda to zupełnie inaczej. Na pewno na takowe sprawdzanie trzeba sobie zarezerwować minimum godzinę siedzenia bez przerwy przy komputerze (nie mówię, że jest to od razu jakaś ogromna wymówka żeby kogoś sprawdzić, a naturalna ludzka rzecz, bo nie każdy w danym momencie może sobie godzine bez przerwy siedzieć i sprawdzać), mieć możliwość mówienia (tu akurat mówie o sobie, bo czasami takiej możliwości nie mam przez zjazd rodzinny w moim pokoju, ale na pewno każdy Administrator czasami takie sytuacje ma), czy po prostu przemyśleć jakie pliki przeszukać i czego dokładnie szukać. Ty wbijając na sprawdzanie tylko łączysz się na anydesku i sobie siedzisz. Moim zdaniem mówienie, że ktoś nie umie sprawdzać jest nieodpowiednie, gdy sam nie byłeś po stronie Administratora. Przechodząc dalej, mówiłeś o tym, że Koriksa nic nie interesuje i w ogóle nie zależy mu na Graczach. Nie mam niestety dowodów czy powiedział tak słowo w słowo, jednak mocno w to wątpie. Jeśli chodzi o pvp, to wiadome jest, że Administrator przecież musi w sekunde sprawdzić osobe, którą zgłosimy, bo jak nie to świat się wali i w ogóle wszystko złe. Koriks pisał, że marudziłeś mocno na zasady panujące na naszym serwerze oraz byłych Administratorów. Tutaj nie dziwie się, że kazał Ci iść na inny serwer. Najpierw mówisz jacy to nie jesteśmy najgorsi, a później jak ktoś Ci sarkastycznie powie, że masz iść na inny, to nagle wielka zagłada, bo Ty mówisz w samych superlatywach o innym serwerze, ale jak Administrator użyje sarkazmu i powie podobnie, to świat się wali!! Jak on może tak mówić o moim ukochanym serwerku!!! Niestety tak to już wygląda.. Tak samo nie rozumiem po co mówisz o osobach, których nie ma już w Administracji. Jak to mówi przysłowie - trochę ''musztarda po obiedzie''. 

To co wyżej to moje skromne zdanie. Podsumowując - brak dowodów na cokolwiek, przez co ciężko będzie to wszystko jakkolwiek zweryfikować. Najpierw znajdź się na miejscu Administratora, a dopiero później oceniaj. 

Życzę cierpliwości i miłego dnia!

• Superka 2
  • Przytulas 1
  • Thinking 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

• Administrator
Admin

To jest słowo przeciwko słowu. Nie da się jednoznacznie udowodnić czyja wersja zdarzeń jest prawdziwa, natomiast nie można zaprzeczyć, że Koriksss swoją wersję przedstawił dość szczegółowo. Autor wątku bardzo nakreśla fakt, że oskarżony administrator wypowiadał w jego stronę zdania mające bagatelizować sprawę oraz obrazować, że administratorowi na niczym nie zależy.  Natomiast zgadza się to, co Koriksss napisał odnośnie teleportowania się do tego gracza - jest to prawda, tak samo jak to, że Gracz o którym mowa był sprawdzany przez Koriksssa parę dni wcześniej.

Dodatkowo chciałbym sprostować jedną sprawę - nagrywanie osób w celach dowodowych lub dla własnego użytku jest dozwolone. Udostępnianie go osobom trzecim i używanie go w przestrzeni publicznej jest niedozwolone. Dlatego tak, jeżeli ktoś jest w stanie nagrać rozmowę, aby udowodnić swoją rację to jest to jak najbardziej wskazane i daje możliwość zweryfikowania prawdy.

Co do samej skargi - zostaje ona odrzucona, jest zbyt mało dowodów na winę Administratora, na dodatek jego wersja zdarzeń jest bardziej szczegółowa i wnikliwa, co daje poczucie, że to co napisał faktycznie się wydarzyło. To, że raz czy dwa razy wspomniał o tym, że "coś go nie interesuje" i że możesz pójść na inny serwer nie jest niczym złym, o ile nie nadużywa się tego notorycznie. Ja sam niejednokrotnie tak piszę na chacie do osób, które względem administracji czy serwera są nie w porządku. Jeśli ktoś marudzi na to jaki ten serwer nie jest to po co w ogóle na niego wchodzi? Odpowiedź jest prosta - dla prowokacji bądź funu, innego powodu nie ma, więc nie ma sensu trzymać takiego gracza.

• Superka 3
  • Thinking 1

DP3Woc2.png

• Administrator
Admin

skarga_adm_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...