Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

FFLIPPERR


Gość FFLIPPERR

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FFLIPPERR

Nick zbanowanego: FFLIPPERR
Nick Administratora, który banował: Koriksss
Długość bana:  10 dni
Kiedy to się stało?: 02.06
Opis sytuacji: Otrzymałem bana za to, że dostałem kordy od osoby, z którą rozmawiałem z innymi graczami (chyba było tam 5 osób). Wiem, że nie powinienem brać kordów od osoby, której nie znam, bo mogła być na cheatach, lecz pokusa znalezienia villagerów była silniejsza. Myślę, że ban na 10 dni to trochę za długo, bo wykazałem chęć współpracy podczas rozmowy, kiedy miałem wyjaśnić sytuację, jak znalazłem villagerów. Nie ukrywałem tego, że dostałem kordy od innej osoby oraz byłem szczery w stosunku do admina 
Screen bana

2024-06-02_13.35.30.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Nie byłeś szczery, to o czym mi napisałeś i powiedziałeś brzmi jak bajka każdego jednego kombinatora. Dla nie zapoznanych z sytuacją opiszę, ze względu na to, że kolega tego nie zrobił.

Znalazłeś wiesniaki, dużo wieśniaków, zapytany skąd je masz odpowiedziałeś "cynka dostałem że tam są" od razu pojawia się problem, bo jeśli nie Ty znalazłeś na cheatach, to ktoś inny mógł to zrobić, dlatego też od razu zadałem pytanie, od kogo? Zacząłeś pisać, że nie wiesz, że to długa historia, potem wspomniałeś coś o innym serwerze, na którym rozmawiałeś z ludźmi, ale też nie pamiętasz z kim, tajemniczy nieznajomy podał Ci kordy do ponad 20 wieśniaków, a Ty pousuwałeś wszystkie konwersacje i serwery, oczywiście nie wymyśliłem sobie tego, a wszystko poparte może zostać dowodami, jednak nie musi, ponieważ zarząd już wie o całej sprawie i ban jest za ich zgodą. Usuwanie wszystkich konwersacji i nagłe zaniki pamięci nie sprzyjają Ci. Szczególnie gdy jeszcze rozmawialiśmy to okazało się, że magiczne nagle pamiętasz kto wysłał Ci link do tego serwera i konwersacja z tą osobą nie została usunięta:o, jednak nie daje nam to nic, ponieważ dalej magicznie nie pamiętasz z kim rozmawiałeś, kto podał Ci te kordy, i w ogóle, że nie wydało Ci się to podejrzane, że jakiś ziomek, którego nie znasz daje Ci kordy do ponad 20 wieśniaków. Dodatkowo skoro podał Ci te kordy to raczej nie zapamiętałeś ich tak o, chyba że zapisałeś je sobie gdzieś, w innym przypadku taka osoba raczej sama musiałaby Ci je napisać lub dyktować kilka razy, wtedy już powinna zapalić Ci się lampka w głowie, że coś jest nie tak i warto by było sprawdzić nick takiej osoby. Także podsumowując, wszystko magicznie poznikało, pamięć wyparowała, a ponad 20 wieśniaków znalazło się samo. 

Brak słów 

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FFLIPPERR

Chciałbym jednak wyjaśnić kilka kwestii, żeby wszystko było jasne. Po pierwsze, rzeczywiście nie pamiętam dokładnie, kto podał mi te koordynaty. Wiem, że brzmi to niewiarygodnie, ale to prawda. Na tamtym serwerze było sporo rozmów z różnymi osobami i nie zwracałem uwagi na wszystkie szczegóły.

Jeśli chodzi o usuwanie konwersacji, to robię to regularnie, aby zachować porządek w wiadomościach. Niestety, tym razem to zadziałało przeciwko mnie. Wiem, że to może wyglądać podejrzanie, ale naprawdę nie miałem złych intencji.

Ostatecznie, mogę jedynie przeprosić za wszelkie nieporozumienia i zapewnić, że nie miałem zamiaru oszukiwać. Rozumiem, że decyzja o banie została podjęta i muszę ją zaakceptować. Jeśli jest jakaś szansa na skrócenie bana będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Kara wydana prawidłowo, a następnym razem będziesz wiedział, aby zachować jakiekolwiek dowody na wszelki wypadek.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...