Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DynaMico2024

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: DynaMico2024
Nick Administratora, który banował: Koriksss
Kiedy to się stało?: 01.06.2024 ale dokładnie nie pamiętam
Opis sytuacji: Byłem sprawdzany i chciałem się popisać przed kolegami i odpaliłem timera podczas sprawdzania ale i tak bym się przyznał ponieważ byłem na meteor client chciał bym tutaj  przeprosić korkissa że tak zrobiłem ale tez wszystkich graczy że postąpiłem tak a nie grałem uczciwie ale tez proszę o wybaczenie i skrócenie bana ponieważ to była taka pierwsza sytuacja kiedy tak zrobiłem a bany miałem tylko za f3+a albo przyznania proszę o wybaczenie i skrócenie bana z góry dziękuje administracji i pozdrawiam 
Screen bana: .

Zrzut ekranu 2024-06-04 145341.png

  • Like 1
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Latał tak na od****e, że szkoda gadać. Nawet na warp s się z tym nie ukrywał. Wiedział, że robi źle ale miał to w du**e. Popisać to się możesz na sprawdzanie z religii, żeby 5 dostać z Ojcze Nasz

  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Kara skrócona do tygodnia, następne takie "flexowanie" będzie bez możliwości skrócenia

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

odwolanie_skrocone.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...