Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

nie moge wejść na serwer


Gość kaczor2137

Wyróżnione odpowiedzi

Gość kaczor2137

nie moge wejść na serwa zakupiłem u was na 50zł i mam coś takiego napisane[ not authenticadet with minecraf.com ]1038574740_Zrzutekranu2023-11-02193342.png.184f7a0d94ebd8407ba17f2859aec834.png1038574740_Zrzutekranu2023-11-02193342.png.184f7a0d94ebd8407ba17f2859aec834.pngwszedłem na tą strone ale nie chce kupywać minecrafta za 200zł jak się nic nie da to prosze przelać mi na gmaila wszytkie wydane u was pieniądze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Cześć, taki błąd wyskakuje kiedy włączy się logowanie premium nie posiadając premki. Najprawdopodobniej wpisałeś komendę typu /premium, /fastlogin itp.

Przed chwilą usunąłem Cię z listy osób premium i bez przeszkód możesz już wbić na serwer. Pamiętaj, aby nie wpisywać ww. komend jeśli premki nie posiadasz.

Jeśli dalej miałbyś jakieś problemy z serwerem to zachęcam do dołączenia na naszego Discorda - https://discord.gg/realcraft gdzie będziesz mógł założyć ticketa i opisać swój problem.

Miłej gry!

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

zgloszenie_akceptowane.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...