Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KiKerr

Rekomendowane odpowiedzi

- Nick zbanowanego: ...  KiKerr
- Nick Administratora, który banował: .... Giecio

- Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): ... serwer
- Długość bana: ...  perm
- Kiedy to się stało? : ...  
24.01.2020 17:28
- Opis sytuacji:

Dnia 24.01.2020 dzisiaj Postanowiłem, że pobiorę minecrafta i wrócę po 2 letniej przerwie z powrotem do gry, poszukałem serwera (realcraft) i wbiłem na serwer.  Po 5 minutach piszę do mnie Mod Giecio czy znam Discomarek... pierwsze co mi przyszło do głowy to, że jest jakiś konkurs wiec odpisałem że "Kruszwil" moze wygram xd. Za 30sek napisał mi pan Giecio, że na moim ip jest zrobiona postać o nicku Discomarek (jednak nie konkurs :c) oczywiście odpisałem mu, ze jestem pierwszy raz na serwerze i nie mam wgl pojęcia kto to. Po napisaniu tej wiadomości dostałem perma xdd to nieźle haha  nie chce nawet ub po prostu chciałem się pochwalić tą historią xd 
...
...
- Screen bana [niewymagane]: ... ---

Edytowane przez KiKerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...