Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BDmati

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zmutowanego: bdmati
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: Dzisiaj okolo 19 

    
Opis sytuacji: Na  wstepie chciałbym zaznaczyć, że mute został skrócony z 12dni do 6, przez Oskara, Lecz od początku miałem na 6dni. Po chwili dyskusji mut został wydłużony, chociażby w moim odczuciu z zartobliwym powodem  "dalszą dyskusja=dłuższą karą. Dlatego chcialbym poprosic Oskara aby od razu nie odrzucał odwołania z tej racji, że mute został skrócony.  A więc tak. Pewien gracz napisał coś o "uszatym"na chacie. Kto wie o kogo chodzi ten wie. Drugi gracz zapytał się kto to "uszaty" W tamtym momencie odpowiedziałem, że ma na imię Oktawian. Kiju napisał "i nazwisko ..." po czym dodałem M. Tyle było z mojej strony. Kilka sekund po tym idrowzen napisał nazwisko którego tutaj nie napisze więc zastąpię je Kowalskim. Idrowzen dopisał Kowalski. W tamtym momencie sytuacja ucichła. Kiedy pewien gracz zwrócił się do mnie po nazwisku na msg, nie myśląc o tym, że to przecież nie chat globalny, chciałem go zgłosić. Podczas rozmowy z Oskarem i kilkoma innymi członkami administracji temat rozmowy zszedł na fakt napisania przeze mnie imienia pewnego gracza na banie. Na początku przez zarty, przynajmniej w moim odczuciu. Po chwili rozmowy i mini glosowania dostałem muta na 6dni. Mimo, że jeżeli bym tam nie przyszedł to pewnie sytuacja by ucichla. Zarzucone mi zostało że ugadałem się z idrowzenem na to, że ja napiszę imię a on nazwisko. Jednakże nic takiego się nie stało, tymbardziej, iż idrowzen nie ma mikrofonu więc nie miałem zbytnio jak z nim tego uzgodnić. Nie mam z nim najlepszych relacji dlatego jeżeli miałbym się z kimś ugadać to na pewno nie z nim. Na poparcie moich słów mogę dodać, że zanim idrowzen napisał to nazwisko, ja napisałem samo M więc logicznie myśląc jaki sens miałoby ugadanie się z nim do tego skoro ja napisałem samo M? Na prawdę licze na pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania poniewaz mój zarobek opiera się głównie na pisaniu, jak i jestem jednym z najbardziej aktywnych graczy na chacie. Nie robiąc przy tym nikomu krzywdy. Jest to mój pierwszy taki występek i ostatni. 


Screen muta:

Edytowane przez BDmati
  • Superka 2
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pi*******z Maniek. Nie mam z idrowzenem najlepszych relacji ale są razem w klanie i chodzą razem na bitki. Oskar wie co robi to dobry chłopak dzień dobry na klatce mówi sąsiadom. Następnym razem daj bratu napisać odwołanie bo tego czytać się nie da. 

Proponuję wydłużyć bana .

  • Mrozi 2
  • Skull 3
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TJ98. napisał:

Co ty pi*******z Maniek. Nie mam z idrowzenem najlepszych relacji ale są razem w klanie i chodzą razem na bitki. Oskar wie co robi to dobry chłopak dzień dobry na klatce mówi sąsiadom. Następnym razem daj bratu napisać odwołanie bo tego czytać się nie da. 

Proponuję wydłużyć bana .

Po pierwsze to nie ban. Zobacz na to, co ty piszesz na chacie i jakie robisz błędy, później się wypowiadaj. Napisałem, że nie mam najlepszych relacji w sensie dosłownym, znaczącym, że mam dobre, ale nie najlepsze, bo nawet z nim nie rozmawiam. Za każdym razem jeżeli ktoś nie jest z twojej śmiesznej ekipki proponujesz wydłużyć xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Wyciszenie zostaje skrócone do 1 dnia, czyli do 02.06 do 12:27

  • Superka 2

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

odwolanie_skrocone.png

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...