Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

d3dek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: d3dek
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Kiedy to się stało?: 27.05.2024 około godziny 15:30
Opis sytuacji: A więc kopałem sobie drewno i niechcący odpaliłem cheaty (fastbrake) i berkowsky dał mi permanentego bana . Chciałbym prosić o zmniejszenie kary do 5dni-10dni oraz wyczyszczeniu eq przepraszam za  nieumyślne używanie cheatów . I także chciałbym zaprzeczyć plotką o tym że cheatuje na każdej edycji ponieważ, gram w minecrafta od 4 miesiecy i grałem tylko na jednej edycji nie licząc tej . dziekuje za uwagę prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Screen banaimage.png.efd869d0b7776d4f42f93651d345ba92.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Ponieważ podany gracz w odwołaniu cytuje "niechcący odpaliłem (fastbrake)", jakby nie chetował był czystym graczem to by nie posiadał niedozwolonych modyfikacji na swoim urządzeniu. Więc moim zdaniem jest to wystarczająca kara za takie wykroczenie. Pozdrawiam serdecznie pingo956. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie Pingu reluje XD skoro jesteś czystym graczem to po co ci te cheaty? nie czaję tego ogólnie bo w tym odwołaniu nawet sam se zaprzeczasz przez to XD i to dziwne że perm odrazu ale no zarząd ma prawo wyjść poza ramę czasową bana więc ino neutral z na nie

  • Przytulas 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że bezwiednie dokonałeś tak haniebnego czynu? Śmiem twierdzić, iż do opisanej zbrodni doszło z premedytacją i z całą świadomością! Buntowniczo figuruje naprzeciw takiego zachowania, lecz Pan Bóg w Psalmie 32 dobrotliwie opisał, aby wybaczać innym tudzież odpuszczać im dopuszczone grzechy. Osoba ma, jest za ułaskawieniem apelującego o wybaczenie zbereźnika, który godził się na tak obłudny gest.
Zachęcam również, aby winę swą odpokutować w kościele, dla każdego bramy świątyni są czynne!
Amen. 🙏

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Od dłuższego czasu wchodzisz na serwer tylko po to, aby się odpalić. Kara wydana słusznie.

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

image.png

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...