Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

PAT__RYK235


Gość PAT__RYK235

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PAT__RYK235

Nick zbanowanego: PAT__RYK235
Nick Administratora, który banował: Berkowskyy
Długość bana: 7 dni
Kiedy to się stało?: 21.05.2024
Opis sytuacjiWitam, chciałbym odwołać się od bana na 7 dni za , Wykorzystałem błąd serwera budując się blokiem o krawędź beczki. Nie mówię, że nie wiedziałem, iż jest to zabronione. Podczas spadania do beczki nie byłem w stanie przemyśleć tego co robię, kliknąłem blokiem o kant beczki przez co cofnąłem się do miejsca w którym zostałem zknockowany. Dobrze wiedziałem o tym, że grozi to banem, i że totalnie mi się to nie opłaca. Nie liczę na zdjęcie kary ale chociażby jej skrócenie .
Screen bana

boks.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiktorrr_123

Sam jestem graczem który uczęszcza na pvp i jestem w stanie to zrozumiec. Lecz jest to dziwne ze gracze którzy wyzywaja innych od ku*** czy innych obraźliwych słów dostają bana na zaledwie 30minut a gracz który tak naprawdę niczego nie zrobił dostaje bana na 7dni. Kary za przyznawane dość dziwnie i nie obiektywnie. Jestem za zmniejszeniem bana lub wgl odbanowania gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Z nimi co chwile są jakieś akcje na warp s . Trapy i inne rzeczy. Uważam, że gracz powinien wybrać się na dłuższe wakacje. Proponuje zwiększyć karę z 7 dni na 14. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Otrzymałeś najkrótszą możliwą blokadę za to, co zrobiłeś. Odczekaj karę i wracaj do gry.

  • Superka 3

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

image.png

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...