Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

eryter22-ODWOŁANIE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: eryter22
Nick Administratora, który banował: Zabsong

Długość bana: do 5 czerwca, 2 tygodnie
Kiedy to się stało?: Dzisiaj, pisze mi że godzinę temu
Opis sytuacji: Witam, zostałem dzisiaj zbanowany przez Zabsonga na forum za "stronniczość".  Na mejlu widzę wyraźnie, że chodzi o moją odpowiedz pod podaniem odmowy, którą napisałem i która nie jest dostępna publicznie, ze względu na to, że do dnia dzisiejszego posiadałem moderację postów na forum przez moderatora. Polegało to na tym, że moderator musiał przeczytać a potem ręcznie zatwierdzać po przeczytaniu dany post. Dlatego też, moja odpowiedz pod skargą odmowy jest niewidoczna. O to co w niej mniej więcej napisałem: że dał mi bloka na działce, bo chyba za dużo lapisu od niego kupiłem, że początkowo był moim sąsiadem, że od każdego co był korzystać z enchantu na jego działce od każdego o lajka na działce prosił, że wysoce wątpię, żeby grał od 3 lat bo pierwszy raz jego nick teraz widzę na serverze na tej edycji. Natomiast 19.05. napisałem do jego kolegi, który robił event na jego działce i pytałem się go kiedy wejdzie odmowe żeby mnie odblokować, i ten kolega mi napisał, że odmowa jest zajęty. Dlatego też, wydawało się mi wątpliwe, by z powodu rekrutacji na modchata nagle miał mnóstwo wolnego czasu na server. Reszta zarzutów tyczyła się już strikte podania i tego, że na czacie to albo się z kimś przywita, albo napisze coś niezwiązanego z pomocą graczom, że mało co pisze wgl na czacie. No i podsumowałem to dając mu na nie. Ja rozumiem, że stronniczość by tu wystąpiła jakbym tylko napisał o sytuacji z działką, jednak oprócz tego opisałem inne aspekty, które są ściśle związane z jego osobą i jego kandydaturą na rangę modchat.  Dodatkowo zaobserwowałem też, że moja wypowiedź pod podaniem gracza o nicku weroniczqaaa, początkowo ZAAKCEPTOWANA przez jakiegoś moderatora i nawet jakąś reakcję pod nią dostałem,  została usunięta później przez kogoś z administracji o odpowiednich permisjach. Dlaczego? Nie wiem, w końcu tam też opisałem różne aspekty kandydatury gracza, tak samo jak zrobiłem to pod podaniem gracza o nicku StinkingEggs. Jedyna różnica w tych odpowiedziach była taka, że po ocenieniu wnikliwie tych podań u jednej osoby byłem na tak, a u pozostałych dwóch na nie. 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. 

 

Z wyrazami szacunku

~eryter22
Screen bana

856893290_odwolanieforum.thumb.png.adc0513f85233735ce88e96b660f0b8c.png

Edytowane przez eryter22-ODWOŁANIE
@UPDATE
  • Nie ośmieszaj się 1
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, eryter22-ODWOŁANIE napisał:

Nick zbanowanego: eryter22
Nick Administratora, który banował: Zabsong

Długość bana: do 5 czerwca, 2 tygodnie
Kiedy to się stało?: Dzisiaj, pisze mi że godzinę temu
Opis sytuacji: Witam, zostałem dzisiaj zbanowany przez Zabsonga na forum za "stronniczość".  Na mejlu widzę wyraźnie, że chodzi o moją odpowiedz pod podaniem odmowy, którą napisałem i która nie jest dostępna publicznie, ze względu na to, że do dnia dzisiejszego posiadałem moderację postów na forum przez moderatora. Polegało to na tym, że moderator musiał przeczytać a potem ręcznie zatwierdzać po przeczytaniu dany post. Dlatego też, moja odpowiedz pod skargą odmowy jest niewidoczna. O to co w niej mniej więcej napisałem: że dał mi bloka na działce, bo chyba za dużo lapisu od niego kupiłem, że początkowo był moim sąsiadem, że od każdego co był korzystać z enchantu na jego działce od każdego o lajka na działce prosił, że wysoce wątpię, żeby grał od 3 lat bo pierwszy raz jego nick teraz widzę na serverze na tej edycji. Natomiast 19.05. napisałem do jego kolegi, który robił event na jego działce i pytałem się go kiedy wejdzie odmowe żeby mnie odblokować, i ten kolega mi napisał, że odmowa jest zajęty. Dlatego też, wydawało się mi wątpliwe, by z powodu rekrutacji na modchata nagle miał mnóstwo wolnego czasu na server. Reszta zarzutów tyczyła się już strikte podania i tego, że na czacie to albo się z kimś przywita, albo napisze coś niezwiązanego z pomocą graczom, że mało co pisze wgl na czacie. No i podsumowałem to dając mu na nie. Ja rozumiem, że stronniczość by tu wystąpiła jakbym tylko napisał o sytuacji z działką, jednak oprócz tego opisałem inne aspekty, które są ściśle związane z jego osobą i jego kandydaturą na rangę modchat.  Dodatkowo zaobserwowałem też, że moja wypowiedź pod podaniem gracza o nicku weroniczqaaa, początkowo ZAAKCEPTOWANA przez jakiegoś moderatora i nawet jakąś reakcję pod nią dostałem,  została usunięta później przez kogoś z administracji o odpowiednich permisjach. Dlaczego? Nie wiem, w końcu tam też opisałem różne aspekty kandydatury gracza, tak samo jak zrobiłem to pod podaniem gracza o nicku StinkingEggs. Jedyna różnica w tych odpowiedziach była taka, że po ocenieniu wnikliwie tych podań u jednej osoby byłem na tak, a u pozostałych dwóch na nie. 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania. 

 

Z wyrazami szacunku

~eryter22
Screen bana

856893290_odwolanieforum.thumb.png.adc0513f85233735ce88e96b660f0b8c.png

 

Witaj eryter, chciałbym się odnieść do tego co o mnie napisałeś. Dostałeś blokadę dostępu do mojej działki, ponieważ cały czas do mnie przychodziłeś i brałeś mi całe skrzynki lapisu, który później sam sprzedawałeś wyglądało to na takiej zasadzie, że ode mnie za darmo brałeś a później sprzedawałeś i to się wiązało z tym, że dla innych graczy nie było lapisu. Jest to bardzo słabe zachowanie i nie powiem że nie, ale zdenerwowałeś mnie tym zachowaniem, więc byłem konsekwentny i dałem ci blokadę na działkę. Bez powodu bym ci nie dawał blokady. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryter, wystarczy zerknąć na twoje wszystkie komentarze pod postami na forum. Lubisz kogoś, trzymasz sztamę? Nieważne czego dotyczy wpis, ty się zgadzasz bądź stoisz za daną postacią i w ogóle nie podchodzisz do tego obiektywnie. Nie lubisz kogoś albo kłóciłoby się to ze zdaniem twoich psiapsi? Sytuacja jest analogiczna. Odpoczęcie dobrze ci zrobi! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie XDDDDD przecież ty się powinieneś zastanowić co ty piszesz chłopie masz ponad 20 lat a piszesz komuś na nie pod podaniem bo cię zablokował na działce i to jest powód?? serio?? XD zastanów się nad swoim zachowaniem a potem "wychodź" do ludzi XD szkoda że na mc i na dc jeszcze bana nie dostałeś 

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

To nie pierwsza taka sytuacja gdy jesteś stronniczy, dobrze wiemy, że tam gdzie dziewczyna z serwera, tam też eryter22.

16 godzin temu, eryter22-ODWOŁANIE napisał:

 Dodatkowo zaobserwowałem też, że moja wypowiedź pod podaniem gracza o nicku weroniczqaaa, początkowo ZAAKCEPTOWANA przez jakiegoś moderatora i nawet jakąś reakcję pod nią dostałem,  została usunięta później przez kogoś z administracji o odpowiednich permisjach. Dlaczego? Nie wiem, w końcu tam też opisałem różne aspekty kandydatury gracza, tak samo jak zrobiłem to pod podaniem gracza o nicku StinkingEggs.

 21 godzin temu, weroniczqaaa napisał:
Na codzień pracuję w salonie fryzjerskim.

eryter22 - Czy jak dostaniesz się do administracji to gracze z servera, mogą liczyć na zniżki w twoim salonie fryzjerskim? 
21 godzin temu, Czystek napisał:
hciałbym się dowiedzieć gdzie zdobyłaś doświadczenie

eryter22- Obstawiam, że na lekcjach informatyki w szkole albo w salonie fryzjerskim umawiając klientów internetowo. 

Myślę, że nie muszę za wiele wyjaśniać, takie teksty nie są ani trochę powiązane z jej kandydaturą na ModChata. Kara wcale nie jest długa i Zabsong wydał ją nie bez powodu. Mam nadzieję, że da Ci ona wiele do myślenia. Przeczekaj i wracaj 5 czerwca na głównym koncie. 

Odwołanie odrzucam!




 

  • Superka 3

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

image.png

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...