Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Czani

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Czani
Nick osoby oskarżonej: jonek69
Miejsce wydarzenia: Dosłownie wszędzie 
Data i godzina wydarzenia: Cały czas trudno stwierdzić 
Opis sytuacji: Generalnie chodzi o jonka69, który swoim poziomem pokazuje nie wiadomo co. Zacznijmy od tego, że zachowuje się jak typowy wieśniak co nie ma za grosz rozumu. Nie wiem czy on nie potrafi czytać ze zrozumieniem czy co ale to co on wypisuje w internecie to nie wiem powinien mieć założoną jakąś kontrolę rodzicielską. Za czasów jak byłam modem dc to często pisał zbereźne lub wulgarne rzeczy do graczy na dc i odrazu je usuwał. Na czacie mc też nie wykazuje się zbytnio inteligencja a o ts to już nie ma co bo to tam jak zwierzyna normalnie. Kiedyś na "Grze w ciemno" zaczął wyzywać wszystkich bo nie udało mi się dostać do gry? No ludzie kto tak robi?? Ponadto teraz na dc zwłaszcza w propozycjach non stop spami jakimś nie potrzebnym "na nie" po 10 razy. Normalny gracz rozumiem "na nie" więc po co pisać to po 10 razy? Mało tego kto mu daje reakcje to leci odrazu na pv do tej osoby i ją wyzywa. Nie wiem on powinien mieć conajmiej jakiś nadzór albo moderowanie treści na dc jak się da bo normalnie jak się czyta co on pisze to 🗿🗿🗿🗿

Dowody: Pewnie było by więcej tego co pisze i usuwa ale niestety nie mam moda dc i nie posiadam takich rzeczy 🤓 ale myślę że niektórzy widzieli też co on pisze 🤓🤓🤓 (ale jak znajdę ss jakieś to dodam jeszcze ale aktualnie zajęta jestem) 

IMG_4647.thumb.png.a4b8602ffe0e8aad21372b62590cf0d3.pngto na pv

a tu ss z dc od @A4_ którego serdecznie pozdrawiam 

IMG_4874.thumb.jpeg.242d7e9c727914fb43a236b33fa79f77.jpeg

Mam więcej ss!!

IMG_4875.thumb.png.7dbb6b1dd10734ba611a3ac5fc9fdbb9.pngIMG_4876.thumb.png.50e9b202145bf2d5217a5f5703cc0faa.pngIMG_4877.thumb.png.56e5e844af4c4e30addd5c344d7235d7.pngIMG_4877.thumb.png.56e5e844af4c4e30addd5c344d7235d7.pngIMG_4878.thumb.png.b181b0827e15219cb6e036db8dd40fee.pngIMG_4879.thumb.png.bb798e2b7796c4f370951d4c252d9939.png

IMG_4880.png

Edytowane przez Czani
musiałam coś dopisać uwu
  • Superka 7
  • Like 2
  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, osobnik jest toksyczny, co pokazała @Czani bardzo dokładnie (miał już kilka banów/mutów/warnów za obraze graczy).

Jonek nie potrafi zapanować nad emocjami, do tego ma albo adhd albo alzheimer'a - bo jak wytłumaczyć wypowiadanie się pod tą samą propozycją parokrotnie?

Należy również dodać tutaj, że gracz ten źle wpływa na użytkowników serwera, mianowicie: przez jego wiadomości IQ graczy drastycznie spada, pozwolę sobie przytoczyć wykres który to przedstawia:

x6FmNAL.png

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez A4_
zdjecie dodalem
  • Superka 3
  • Wow 1
  • Haha 3
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dostawał już tyle upomnień i banów, a zero jakiejkolwiek poprawy. Dalej jest tak samo odklejony i nie mówię tego ironicznie. Jeśli nikt dorosły nie potrafi go przypilnować, to sory, ale imo serwer nie jest od leczenia jego powalonej głowy. 
P.s. poniżej mam tylko dwa screeny z ostatnich zdarzeń, ponieważ zgłaszałam to do administracji. Niczego więcej nie robiłam, ale chyba zacznę kolekcjonować :D

image.png?ex=664d9019&is=664c3e99&hm=016a8725cce576a7d82646d3385a82a61c52e8fb81c6e8f6adfaeeabba9c2732&image.png?ex=664d9501&is=664c4381&hm=a5834a3b5d4c79b731cf6858caf4e796b5cd99c49f6c01358fb86fa11fbdad5a&

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to pokazuje, że administracja zajmuje się graczami, którzy robią drobnostki i dają im bany, ale nikt nie zauważa takich zachowań jakie pokazuje oskarżony gracz, bo administracji w żadnym stopniu nie zagraża to po co go banować. Gracza nie znam, ale sam zauważyłem u niego toksyczne zachowanie, a pod propozycjami pisząc "na nie" bardzo irytuje. Myślę, że ban permanentny byłby dobry, może wtedy zmieniłby swoje zachowanie do innych graczy.

  • Superka 4
  • Nie ośmieszaj się 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak jeśli chodzi o perma dla jonka, jest to jeden z najbardziej toksycznych graczy na serwie i nie raz obraża innych na czacie lub na pv. tymbardziej po tym co o nim słyszałem myślę że należy mu sie ten ban..

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często przesiaduję na serverze, i parę razy zdażyło mi się zaobserwować na czacie nick oskarżonego gracza. Dostaje on jakieś upomnienia i bany za wyzywanie graczy. Jednak nie wydaje mi się, by wystarczyło to by banować go za całokształt, zwłaszcza, że jak coś przeskrobie to jest szybko banowany/upominany.  Jednak z odpowiedzi pod tą skargą widzę, że gracz ewidentnie ma problemy  z emocjami i dobrze by było go wysłać do serverowej psyholoszki, by stwierdziła czy go banować czy nie. 

 

 

  • Skull 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam częściowo zdanie erytera. Uważam, że ban permanentny jest zbyt surową karą. Jeżeli jonek coś przeskrobie to owszem dostaje bana. Brak poprawy na -. Pokazanie dominacji pisząc 5 razy "na nie" w jednej propozycji też na minus. Uważam, że kara ban na 30 dni bądź mute do końca edy z możliwością odwołania byłoby odpowiednią karą. 

A i jak już coś @Wariatka_29 jest takie coś jak /ignore, polecam.

 

  • Skull 2

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Witam, mnie osobiście również irytuje cała ta sytuacja i po przedstawionych dowodach przez graczy jestem za zaakceptowaniem skargi. Może niekoniecznie perm ban, ale jakaś dłuższa kara na pewno jest potrzebna. 

  • Superka 3

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jonek ogolnie rzecz biorac nie wykazuje znajomosci jakichkolwiek norm i zasad spolecznych totez jestem za zaakceptowaniem skargi

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem z nim taką sytuacje, z resztą jest gdzieś na kanale memy na dc, to jest 1/100 zachowań jonka, bo pewnie takich wiadomości jest o wiele wiele wiele wiele więcej. proste, że Jonek powinien mieć bana #JonekNaBana

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ostatnimi czasy jonek wielokrotnie obrażał mi matkę na kanałach tekstowych jak i głosowych.
Rzeczą oczywistą jest fakt, że to on był prowodyrem sprzeczek jak i późniejszych przykrych wymian zdań.
Wyzwisk cytować nie będę. Ten cwaniaczek bezkompromisowo powinien zostać okrzyknięty persona non-grata na okres jak najdłuższy.
Myślę, że spełnia on wymagania do otrzymania tego praśnego upominku jakim jest ban, a jego uzasadnieniem niech będzie najlepszy i jakże szczegółowy powód - całokształt.
#JonekJeBanana

Edytowane przez HERBER
Pokusiłem się o mieszczenie hasztagu.
  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonim

A ja jestem za permem dla Jonka wobec złamania głównego punktu regulaminu "działanie na szkodę serwera. Pan Jonek i jego działanie tu ma wiele wspólnego z nowym serwerem o którym wiele osób wie. Niestety zanim zdążyłem wkleić tu post z jego wypowiedziami z tamtego forum jego wpisy w czarodziejski sposób zostały usunięte. Ale jak ktoś dobrze poszuka ślad jego obecności tam jest widoczny w odpowiedziach innych użytkowników dc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobnik ten od załozenia skargi dostal znowu kilka warnów (chociażby za spam) oraz zwyzywał mnie.

image.png.b1bff1ea5f852ccf05b0713c2d56cd37.png

 

dalej jestem na tak i chciałbym, zeby dostal kare pokroju themikishou, bo robi dokjładnie to samo, a nawet gorzej.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

💀🗿IMG_4971.thumb.png.7493d91d50b9ca8d179bcc72bc787759.pngIMG_4972.thumb.png.a1ddf701188365b229f0c5295d854ace.pngIMG_4973.thumb.jpeg.1aaed69dc00ac837e80e94471cf38e3c.jpeg

co prawda a4 nie musiał mu tak brzydko pisać ale co nie zmienia faktu też że jonek nie musi tak chamsko się odnosić 💀

Edytowane przez Czani
  • Superka 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

No co tu dużo mówić.. Po zgodzie Zarządu skargę akceptuję, a jonek dostaje bana permanentnego na discordzie. Nie popieramy takich toksycznych zachowań, a oskarżony był już wiele razy karany za podobne przewinienia. 

  • Superka 8

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

skarga_gracz_akceptowane.png

  • Superka 1

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...