Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DobryMaciek


dykciu

Wyróżnione odpowiedzi

elo, sytuacja wygląda tak, że zaproponowałem ludziom na chacie kopanie na beaconie typ o nicku DobryMaciek zglosił sie na 5 min przelał 5 k po czym postanowił jedank zabrać mi beacon co udało mi sie uchwycić na screenach, lecz dowiedziałem się, że to może nic nie dać. Nie ukrywam, że go trochę powyzywałem przez co dostałem bana, ale jaka tu sprawiedliwość 😛
2020-01-21_22_04_11.thumb.png.8319d9e6c811fcb18c2268990e47f03c.png

2020-01-21_22.04.12.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś go usunąć Z działki zanim go zniszczył. Ale w sumie jest pokazane na screenie ewidentnie także ja jestem za oddaniem beacona i karze dla gracza rilkrafta.

Time to Build Mordko

Budowle, mapy, spawny pisz Holidays_#8409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zapomniałeś o wzorku, BARDZO DOBRZE, że zrobiłeś te screeny ponieważ są one jednoznacznymi dowodami w sprawie - w przypadku takich argumentów zwrot beacona dla ciebie jest niemal pewny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga na Gracza została zaakceptoana!

Gracz otrzyma karę adekwatną do popełnionego czynu!

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...