Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

univerek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: univerek
Nick Administratora, który banował: Koriksss
Kiedy to się stało?: 18.05.2024r ok godz.23-24
Opis sytuacji: Wstaje rano ban! Myślę za co? Nie mam cheatów jakoś mnie to nie bawi. Gram uczciwie,nie po to kupuje ,wydaje kasę i wspieram serwer ,żeby potem dostawać kary za nieuczciwą grę. Jedynie co mam to aplikacja chatcrat, o której kiedyś pisałem z jakimś modem serwera. Idąc spać przełączam grę z komputera na telefon tyle mam do wyjaśnienia w tej absurdalnej sytuacji.Nie cheatuje nie będę i nigdy nie miałem cheatów. Skoro nie było mnie przy komputerze to nie mogłem współpracować. Proszę o zdjęcie blokady i wyjaśnienie mi przede wszystkim za co ona jest?Tak już pięknie przygotowaliśmy działkę na odwiedziny graczy, chcemy się bawić cieszyć grą a nie oszukiwać .Nie potrzebne mi to!!!
Screen banahttps://zapodaj.net/plik-JenAM0zKW0

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

A to ciekawe, czyli to Ty tepałeś się z miejsca do miejsca nie reagując na nasze wiadomości oraz podczas gdy zostałeś sprawdzony? @ KrychaMieczXDspecjalnie wcześniej wyrzucił Cię z serwera, bo nie reagowałeś, a Ty po 5 minutach wróciłeś i robiłeś to samo. Nieważne czy to coś na kompie czy na telefonie. Automatyzowanie działań, które wpływają na rozgrywkę jest na naszym serwerze zakazane. Na tej podstawie zostałeś sprawdzony, przez ponad 10 minut nie reagowałeś, dlatego też dostałeś bana za Brak Współpracy.

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Teraz, univerek napisał:

no to teraz wszystko jasne szkoda ze nie wiedziałem o tym i administrator nie napisał mi o tym ze nie wolno używać tej aplikaci.

 

Aplikacja nie jest zakazana, napisałem, że zakazane jest automatyzowanie funkcji, które wpływają na rozgrywkę. Ty takim sposobem omijałeś system AntyAFK i wbijałeś sobie topke czasu.

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno świat przez to sie nie zawali szkoda bo nie będę czekać 10 dni zeby wrócić.No chyba ze zmienic to mozna na mniejszą karę bądź jej anulowanie i potraktować to jako pouczenie,pozdr.

 

no jesli sie nie da anulować tego tego i zastąpić to pouczeniem trudno

 

Szczerze ta topka to mi tak do szczęścia potrzebna.Trudno jak sie nie da to w takim razie dziena za rozgrywkę.Idę szukać innego serwera.pozdr.Szkoda ze zostałem wprowadzony w błąd,ze tak można jak to robi wiekszośc graczy

 

Połączono posty.//jipsyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Pokaż nam gdzie ktoś Ci napisał, że automatyzowanie funkcji jest dozwolone na naszym serwerze. Sama aplikacja do korzystania jest dozwolona, a to, że nie zapoznałeś się z listą niedozwolonych modyfikacji nie usprawiedliwia Cię.

 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie usprawiedliwia. W takim razie temat do zamknięcia. Lecę na inny serwer bo szukanie w logach jak ktoś mi tłumaczył  o AFK itp zajęła by mi  "wieki" pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tutaj winę gracza, ale widać, że żałuję i chciałby wrócić na serwer. Dałbym mu jedną szansę żeby się nauczył, że nie może tak robić. Za skróceniem blokady

Edytowane przez dominik585
  • Thinking 1
  • Skull 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za omijanie antyafka z funkcji chat crafta pro dostalem perma za "caloksztalt" wiec ciesz sie ze tylko 10 dni masz, wykaziles jakas tam skruche ale odrazu zszedles na to ze idziesz na inny serwer, wiec ci nie zalezy do odrzucenia

IMG_20230301_172411.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Blokada nadana słusznie

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

image.png

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...