Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: dominik585
Nick osoby oskarżonej: Rudaaa_
Miejsce wydarzenia: mc, dc
Data i godzina wydarzenia: od kilkunastu dni 
Opis sytuacji: Witam, dzisiaj przyszedłem ze skargą na rudą ponieważ jej zachowanie nie jest na miejscu. Od pewnego czasu zauważyłem, że mało osób ją lubi, ona sama "obraża" ludzi na zabawach discord. Uznałem, że taka skarga się przyda żeby dostała bana permanentnego, ponieważ szkodzi serwerowi. Inni dostają takiego bana za podobne zachowanie, a tutaj możemy dodać, że rozpowszechnia dane osobowe różnych osób i z jej strony były przekręty nie pierwszy raz. Jest to człowiek nieprzystosowany do życia wśród ludzi, ponieważ nie można wyrazić swojego zdania, bo od razu zaczyna płakać, m.in na zabawach discord. Na podanych ss'ach poniżej pisze, że każdy jest toxic i fałszywy, a dotychczas nie zauważyłem żeby te osoby coś złego pisały lub były fałszywe, a to właśnie u oskarżonej widać, że jest toxic, nie umie się w kulturalny sposób zachować i tak naprawdę nie zna granic. Nie wiem jak na serwerze mc się zachowuje, ale można się domyśleć skoro ma dwutygodniowego bana. Mam nadzieję, że osoby, które posiadają jakieś dowody lub swoją wiedzę o niej, wypowiedzą się na temat. Pozdrawiam.
Dowody

Screenshot_2024-05-17-01-30-44-26_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg

Screenshot_2024-05-17-01-31-18-50_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg

Screenshot_2024-05-17-01-31-34-47_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg

Screenshot_2024-05-17-01-31-54-12_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg

Screenshot_2024-05-17-01-32-09-51_572064f74bd5f9fa804b05334aa4f912.jpg

Edytowane przez dominik585
  • Superka 1
  • Like 2
  • Nie ośmieszaj się 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę, żebyś poczuł się w jakikolwiek sposób obrażony przez oskarżoną graczkę, jeżeli ktoś by poczuł się urażony tym co w jego kierunku pisała Ruda to wtedy by była inna sytuacja. Obstawiam, że te powycinane z kontekstu zdania z discorda pochodzą prawdopodobnie z zabawy w której pisze się na ile procent  lubi się osobę powyżej, bo nie wiem czy wiesz ale nie trzeba każdego lubić i powinieneś szanować jej zdanie. Z tej skargi wynika, że poczułeś się urażony za inne osoby więc gratuluje po prostu pomysłu. Kolejną rzeczą jest fakt, że w miejscu wydarzenia w skardze podałeś mc, nie wrzucając jednocześnie jakichkolwiek ssów z servera, które są wymagane jak w skardze podaje się, że jakaś sytuacja miała miejsce na serverze minecraft. 

W dniu 17.05.2024 o 01:40, dominik585 napisał:

Mam nadzieję, że osoby, które posiadają jakieś dowody lub swoją wiedzę o niej, wypowiedzą się na temat.

Ale to ty składasz skargę i ty powinieneś dostarczyć dowody a nie inni gracze servera. A na podstawie mojej wiedzy o w/w użytkowniczce, stwierdzam że nie obraża każdego dookoła jak to opisałeś w swojej skardze, tylko jest miłą i pomocną dziewczyną. 

W dniu 17.05.2024 o 01:40, dominik585 napisał:

że rozpowszechnia dane osobowe różnych osób

Zgadza się, zdarzył się jej raz taki występek, jednak została za niego ukarana przez administratora. Była to jednorazowa sytuacja. 

 

Z mojej perspektywy to wygląda tak, że ty te skargi piszesz z nudów, gdyż niedawno pisałeś zbiorową skargę na modchatów, i myślisz że jak tamto było zaakceptowane to to też będzie zaakceptowane, jednak tu sytuacja jest inna zupełnie. 

W dniu 17.05.2024 o 01:40, dominik585 napisał:

a dotychczas nie zauważyłem żeby te osoby coś złego pisały lub były fałszywe

Ta pochwal się jeszcze, że znasz na wylot relacje każdej osoby z każdą osobą na serverze. 

 

Jestem na nie.

 

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1
  • Skull 3
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Pierwszy raz muszę się zgodzić z eryterem. Załączasz jedynie 5 ss'ow z discorda, gdzie w skardze stwierdzasz, że to nie pierwszy raz gdy stosuje jakieś przekręty, znacznie "szkodzi serwerowi" i notorycznie płacze na zabawach, bo ktoś wyraził swoje zdanie. Piszesz również, że wiele osób jej nie lubi, a z tego co widzę to mało kto chcę się pod tym podpisać. Nie podoba mi się też, że często mówisz za kogoś i używasz tego jako argument nie popierając swoich słów dowodami. Nie będę się za bardzo rozpisywać, ponieważ eryter ładnie ujął większość, ale podkreślam te rzeczy, które również widzę i nie podobają mi się. Również uważam, że piszesz te posty na forum byleby napisać, wcześniej były to bezsensowne propozycje, teraz skargi bez jakichkolwiek dowodów, a oczekujesz od Administracji aby taka osoba dostała perma xD. Znam osobę oskarżaną od jakiegoś czasu i wiem, że jest to miła i sympatyczna osoba, która oprócz pojedynczych wybryków nigdy nie sprawiała kłopotów. 

 

Czekamy również na jakieś dowody z jej zachowania w Minecrafcie, bo stwierdzasz, że tam również niby może zachowywać się nie tak, a dowodów brak :o. Sam spędziłem na serwerze od startu edycji ponad 200h, na poprzedniej ponad 1000h i ani razu nie widziałem aby ta osoba napisała coś niestosownego aby dostać perma za "szkodzenie serwerowi". 

 

Póki co na nie. 

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 3
  • Thinking 1
  • XD 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eryter22 napisał:

 Obstawiam, że te powycinane z kontekstu zdania z discorda pochodzą prawdopodobnie z zabawy w której pisze się na ile procent  lubi się osobę powyżej, bo nie wiem czy wiesz ale nie trzeba każdego lubić i powinieneś szanować jej zdanie. Z tej skargi wynika, że poczułeś się urażony za inne osoby więc gratuluje po prostu pomysłu. Kolejną rzeczą jest fakt, że w miejscu wydarzenia w skardze podałeś mc, nie wrzucając jednocześnie jakichkolwiek ssów z servera, które są wymagane jak w skardze podaje się, że jakaś sytuacja miała miejsce na serverze minecraft. 

 

Nie widzę żeby te ss'y z zabaw na discord były powycinane z kontekstu.

Ale czy ja naprawdę piszę, że poczułem się urażony za inne osoby? Bo z tego co zauważyłem to trochę się pogubiłeś w czytaniu skargi. Skarga napisana jest przez jej zachowanie do większości osób.

W dniu 17.05.2024 o 01:40, dominik585 napisał:

Nie wiem jak na serwerze mc się zachowuje, ale można się domyśleć skoro ma dwutygodniowego bana. Mam nadzieję, że osoby, które posiadają jakieś dowody lub swoją wiedzę o niej, wypowiedzą się na temat. Pozdrawiam.

I tutaj jest to skierowane do ciebie i koriksa. Nie podałem tutaj żadnych ss'ów z serwera, ale przedstawiłem co nie co berkowskiemu na discord, ponieważ nie chciałem takich rzeczy przedstawiać publicznie z różnych powodów.

2 godziny temu, eryter22 napisał:

Ale to ty składasz skargę i ty powinieneś dostarczyć dowody a nie inni gracze servera. A na podstawie mojej wiedzy o w/w użytkowniczce, stwierdzam że nie obraża każdego dookoła jak to opisałeś w swojej skardze, tylko jest miłą i pomocną dziewczyną. 

Już trochę na serwerze grasz i wiesz, że inni gracze mogą przedstawiać dowody, a nie tylko ja. Pamiętam, że tak samo było w mojej jednej skardze i skardze na Dorianoo napisaną przez Hable.

Jest miłą i pomocną dziewczyną- Dobrze wszyscy wiemy, że dosłownie liżesz du**ę każdej dziewczynie, więc takie uargumentowanie nic nie wnosi. No chyba, że serio jej bliżej nie poznałeś XD.

2 godziny temu, eryter22 napisał:

 Zgadza się, zdarzył się jej raz taki występek, jednak została za niego ukarana przez administratora. Była to jednorazowa sytuacja. 

Dobrze powiedziane- zdarzył się jej raz taki występek XD. Widząc to co piszesz od razu wnioskuje, że tylko się jej podlizujesz, a nie dobrze ją znasz. Nie jest to pierwszy taki występek, bo za to co już zrobiła, a nikt nie wie kto to, mogłaby na spokojnie dostać bana permanentnego.

2 godziny temu, eryter22 napisał:

Z mojej perspektywy to wygląda tak, że ty te skargi piszesz z nudów, gdyż niedawno pisałeś zbiorową skargę na modchatów, i myślisz że jak tamto było zaakceptowane to to też będzie zaakceptowane, jednak tu sytuacja jest inna zupełnie. 

Ta pochwal się jeszcze, że znasz na wylot relacje każdej osoby z każdą osobą na serverze.

Z nudów? Tak naprawdę pisze skargi na osoby, które coś zrobiły. Skarga na modchatów została słusznie zaakceptowana i uznaję, że ci się nie spodobała bo była ona tylko i wyłącznie na dziewczyny. "Myślisz", staram się robić wszystko, żeby wszystkie dowody dostać i ukarać oskarżoną.

43 minuty temu, Koriksss napisał:

Pierwszy raz muszę się zgodzić z eryterem. Załączasz jedynie 5 ss'ow z discorda, gdzie w skardze stwierdzasz, że to nie pierwszy raz gdy stosuje jakieś przekręty, znacznie "szkodzi serwerowi" i notorycznie płacze na zabawach, bo ktoś wyraził swoje zdanie.

Oj koriks, w skardze na modchatów tak samo pisałeś, że jest to za mało dowodów XD. Tak jak napisałem w odpowiedzi erytera- opisałem wszystko berkowskiemu.

44 minuty temu, Koriksss napisał:

Piszesz również, że wiele osób jej nie lubi, a z tego co widzę to mało kto chcę się pod tym podpisać. Nie podoba mi się też, że często mówisz za kogoś i używasz tego jako argument nie popierając swoich słów dowodami.

Zarówno wiele osób nie chce się o tym wypowiadać publicznie. Po dostaniu wyższej rangi stał się z ciebie jakiś sztywny gostek, któremu nic wiecznie nie pasuje i ma kija nie powiem gdzie- i nie, nie zauważyłem tego tylko ja XD.

 

48 minut temu, Koriksss napisał:

Również uważam, że piszesz te posty na forum byleby napisać, wcześniej były to bezsensowne propozycje, teraz skargi bez jakichkolwiek dowodów, a oczekujesz od Administracji aby taka osoba dostała perma xD. Znam osobę oskarżaną od jakiegoś czasu i wiem, że jest to miła i sympatyczna osoba, która oprócz pojedynczych wybryków nigdy nie sprawiała kłopotów. 

Owszem, propozycje nie były do końca przemyślane i do tego się przyznaje, ale napisałeś "teraz skargi" napisałem inną bezsensowna i bez jakichkolwiek dowodów skargę? Bo wydaje mi się, że nie, a obawiam się, że ta też będzie miała dowody, a nawet już ma. 

 

52 minuty temu, Koriksss napisał:

Czekamy również na jakieś dowody z jej zachowania w Minecrafcie, bo stwierdzasz, że tam również niby może zachowywać się nie tak, a dowodów brak :o. Sam spędziłem na serwerze od startu edycji ponad 170h, na poprzedniej ponad 1000h i ani razu nie widziałem aby ta osoba napisała coś niestosownego aby dostać perma za "szkodzenie serwerowi". 

Na takie coś już odpowiadać nie będę XD- jedynie napiszę, że na ten temat przedstawiłem w odpowiedzi erytera.

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Nie będę cytować, bo wszędzie napisałeś to samo, ale skoro dostarczyłeś dowody berkowskiemu to szkoda, że nie uwzględniłeś takiej informacji tutaj!
Jeśli dowody będą git, a nie wiem co masz, to jak najbardziej za zaakceptowaniem, ale po tym co tutaj przedstawiłeś jestem na nie.

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie erytera. Na 100% jest to ss z zabawy "na ile lubisz daną osobę".

Zabawa to zabawa. Owszem ruda wielokrotnie była karana tu cytat "łamanie regulaminu zabaw". Ale zabawy to zabawy. Każdy może pisać co tylko chce. Chyba że coś złego to kara. Poza tym w trakcie mojej przygody z serwerem rzadko widziałem rudą a jeszcze rzadziej jak kogoś wyzywa, obraża itd.  W klauzuli dałeś tag mc mimo iż nie ma skrinów z mc co też jest na -.

EDIT: jestem na nie. Generalnie to życzę miłej nocy. Pozdrawiam osoby czytające to a ja wracam do nauki do jutrzejszego sprawdzianu.

Edytowane przez WyspyKanaryjskie
Dodanie czegos
  • Superka 1
  • Skull 3

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając cały temat toksyczności rudej, który wylewa się dosłownie do każdego, - choć byłabym w stanie zrozumieć do pojedynczych i głupich osób - fakt, że raczej nikt normalny nie sporządza "teczki" z dowodami w biały dzień, żeby kiedyś, pewnego wieczoru napisać sobie skargę, to ta dziewczyna powinna mieć perma za leakowanie cudzych danych, zdjęć oraz informacji. Nie rozumiem, dlaczego jeden z członków administracji jeszcze się tu nie wypowiedział i nie przedstawił tego, jak został przez nią pokrzywdzony :) 

  • Superka 1
  • Haha 1
  • Thinking 1
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SModerator
SMod

Hej! Skarga zostaje akceptowana, jednak z dowodów są podstawy jedynie do zabrania dostępu do zabaw na discordzie, nie będziemy dawać bana permanentnego, za to, że ktoś nie zastosował się do regulaminu zabaw.

  • Superka 3
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SModerator
SMod

skarga_gracz_akceptowane.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...