Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Rudaaa_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Rudaaa_
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Kiedy to się stało?: 12.05.2024r.
Opis sytuacji: Cześć, dwa dni temu witając się na chacie napisałam imię i nazwisko jednego z graczy. Graczem był bezpodjazdu. Wiem, że było to nieodpowiednie, ponieważ nie miałam pozwolenie na pisanie tak do niego. Chciałabym przeprosić administrację oraz samego gracza za moje zachowanie. Bardzo jest mi smutno i głupio za to co zrobiłam. Chcę też powiedzieć, że nazwisko które napisałam było prawdziwe.  Wiem, że moje przeprosiny  nie zwalniają mnie z banu. Mam nadzieję, że administracja skróci mi bana bo bardzo bym chciała grać, tym bardziej, że tęsknię za graniem z moimi znajomymi na rc. Dziękuję za przeczytanie i jeszcze raz bardzo przepraszam. Miłego dnia :3.
Screen bana

IMG_4606.jpeg

Edytowane przez Rudaaa_
  • Superka 1
  • Haha 1
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem rychle zawiadomiony o tej apelacji, która przybrała realny kształt. Zatem niezwłocznie zajmę swoje stanowisko w tej sprawie. Oskarżoną jest młoda dama, niejaka Rudaaa_, znaczna część osób wie, że wymieniona istota, jest pobożną, życzliwą tudzież sympatyczną osobą wobec swoich towarzyszy. Snuję zatem przypuszczenie, że jest to bowiem jednorazowy występek z jejmości. W odwołaniu znakomicie możemy dostrzec, jak ukarana osoba się kaja, usprawiedliwia swoje czyny i przeprasza za tą nonszalancję, napomyka również, że ma szalenie olbrzymią smykałkę, aby pograć ze znajomymi na serwerze, co uniemożliwia jej, jak możemy się doczytać w podaniu, namaszczona sankcja, która została nałożona w skutek naruszenia prawa. Moje stanowisko zatem jest jasne jak same niebiosa Boskie. Jestem za ułaskawieniem tego śmiertelnika. 
Pan Bóg jest wielki, 🙏 Amen. 

Edytowane przez bejmianek
  • Superka 2
  • Thinking 1
  • Skull 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oni ci skrócą tego bana o chociaż 10 minut, to padnę. Za takie rzeczy powinien być perm, w szczególności, że to nie pierwszy raz, kiedy coś leakujesz. Ogarnij się dziewczyno, bo to nie jest śmieszne. Robisz z siebie niewiniątko i jeszcze zaciągasz za swoją intrygą największego serwerowego toxica 💀

 

  • Superka 7
  • Skull 2
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Leakowanie czyiś danych jest iks de zwłaszcza jak se ktoś tego nie życzy trochę poziom przedszkola więc na na nie 🫡

  • Superka 4

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rudaaa_ napisał:

Nick zbanowanego: Rudaaa_
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Kiedy to się stało?: 12.05.2024r.
Opis sytuacji: Cześć, dwa dni temu witając się na chacie napisałam imię i nazwisko jednego z graczy. Graczem był bezpodjazdu. Wiem, że było to nieodpowiednie, ponieważ nie miałam pozwolenie na pisanie tak do niego. Chciałabym przeprosić administrację oraz samego gracza za moje zachowanie. Bardzo jest mi smutno i głupio za to co zrobiłam. Chcę też powiedzieć, że nazwisko które napisałam było prawdziwe.  Wiem, że moje przeprosiny  nie zwalniają mnie z banu. Mam nadzieję, że administracja skróci mi bana bo bardzo bym chciała grać, tym bardziej, że tęsknię za graniem z moimi znajomymi na rc. Dziękuję za przeczytanie i jeszcze raz bardzo przepraszam. Miłego dnia :3.
Screen bana

IMG_4606.jpeg

Na nie ponieważ wydaje mi się że chciałaś poniżyć gracza i udostępnić jego danie dziękuję dowodzenia 

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dość nieciekawa, po co to podawać swoje dane ludziom w internetach? 
Za moich czasuw to nie było tych tiki tangów 🤣. Człowiek mógł kuturalnie se porozmawiać, bez żadnych wyzwisk. Nie wiem skąd te pomysły się tera u tych młodych dziewesi biorą. Jestem za odbanowaniem użytkowniczki naszego kochanego forum, bo uważam, że co młode to głupie i z czasem przejdą te zaloty miłosne i zaczepki. 

Pozdrawiam serdelecznie, miłego wieczoru😉.

  • Superka 1
  • Skull 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, DynaMico2024 napisał:

Na nie ponieważ wydaje mi się że chciałaś poniżyć gracza i udostępnić jego danie dziękuję dowodzenia 

Nie wydaje mi się, aby ta istota pokusiła się o niedochowanie zasad wierności, a na światło dzienne ukazała wymienione przez ciebie ''danie''. Masz na myśli, iż Rudaaa_ rozpowszechnia jakiś tajny przepis kulinarny pokrzywdzonej osoby, czego nie uwzględniła w odwołaniu swym?
PS: jakie ma znaczenie zwrot ''dowodzenia''? Wtajemnicz mnie proszę. 🙏 
 

  • Superka 2
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bejmianek napisał:

Nie wydaje mi się, aby ta istota pokusiła się o niedochowanie zasad wierności, a na światło dzienne ukazała wymienione przez ciebie ''danie''. Masz na myśli, iż Rudaaa_ rozpowszechnia jakiś tajny przepis kulinarny pokrzywdzonej osoby, czego nie uwzględniła w odwołaniu swym?
PS: jakie ma znaczenie zwrot ''dowodzenia''? Wtajemnicz mnie proszę. 🙏 
 

Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

beer.jpeg

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę jesteś tak mało myślącą osobą, że nie wiesz, że za takie coś jest ban, a jeśli nie znasz taryfikatora to proszę go przeczytać. Tak jak napisała czani- poziom przedszkola, ale dodam, że już niejeden przedszkolak zachowałby się lepiej.

Uważam, że ban na 2 tygodnie jest za małym banem. Już rozumiem, że jest na tylko 2 tygodnie, ale, że ty masz czelność pisać odwołanie o chociażby skrócenie?

Jeśli rzeczywiście jest to nie pierwszy raz kiedy coś leakujesz, to administracja powinna się obudzić i nadać ci bana permanentnego. Takie zachowanie jest dziecinne, żenujące i zarazem skręcające. Z tego co zauważyłem, jesteś tego typu osobą, której coś nie podpasuje lub się z kimś pokłóci, to wszystko wszystkim leakuje i mówi, że druga osoba jest tą najgorsza. Wydaje mi się, że masz chociaż powyżej 14 lat, więc zastanowił bym się nad zachowaniem i może coś zmienił, bo nie wiem czy wiesz, ale niedługo czeka cię życie dorosłe, a twoje myślenie zatrzymało się chyba kilka lat temu. 

Nic do ciebie nie mam, ale takiego zachowania nie toleruję. Do odrzucenia

  • Superka 4

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Nie akceptujemy takich zachowań, dobrze wiedziałaś jakie konsekwencje płyną z tego typu czynów. Nie ma mowy o przypadku, albo niewiedzy.
Z premedytacją tak postąpiłaś, dlatego odwołanie zostaje odrzucone.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

  • Superka 3
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...