Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

jordan97_


tomrekin

Rekomendowane odpowiedzi

jordan97_ o godzinie około 15.30 powiedzał mi że w jego sklepie jest set 4/3 gdy kupiłem spodnie które miały enchant tylko ochrona 3 a powinny mieć 4/3 i zaczoł mi wmawiać że on mi mówił mój nick minecraft : tomrekin nagranie z prawie całej akcji :  https://youtu.be/g7A08F22p-s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym nagraniu nie widać, żeby Jordan97_ zapewniał o enchancie 4/3. Polecam wstawić więcej dowodów, np. logi, jeśli faktycznie pisał tak przed rozpoczęciem nagrania.

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu kupiłeś nie ten set, który powinieneś. Na targu/w sklepie gracza wszystko jest jasno napisane więc można tutaj osądzać twoją nieuwagę. Jordan dobry chłopak, nie zrobił nic złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga na Gracza została odrzucona!

 

fox tv help GIF by 9-1-1 on FOXChicago Fire GIF by Wolf Entertainment

 

Były SModerator /Admin Forum 07.11.2020 [*]

'' Nie kłóć się z debilem bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...