Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Zuzuuhih

Nick Administratora, który banował: berkowskyy

Długość banaperm
Kiedy to się stało?: końcówka marca
Opis sytuacji: Witam, chciałabym odwołać się od mojego bana na dc. Natomiast ostatnio wynikła dość niejasna sprawa, bo jeden z członków administracji na pewnym prywatnym serwerze napisał o tym, że koriksss dostał awans a ja na to odpisałam, że było to jasne już jakiś czas temu. Administracja prawdopodobnie uważa, że ktoś z administracji wcześniej mi o tym powiedział i że wynosi informacje administracyjne na światło dzienne, a ja niby nie poinformowałam o tym wyższej administracji co nie jest prawdą. Tak naprawdę nie mam za co przepraszać, bo nic złego nie zrobiłam, a są to tylko przypuszczenia administracji, do których się nie przyznam, bo są nieprawdziwe i tak naprawdę niepotwierdzone. Z berkowskim pisałam i dałam mu wszystkie potrzebne informacje i wyjaśnienia na moją obronę (nie chcę pisać tutaj wszystkiego żeby później komuś wstydu narobić). Mam nadzieję, że wszystko ładnie opisałam i liczę na pozytywne rozpatrzenie odwołania.
Screen bana: -

Edytowane przez zuzuuhih_odwolanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2024 o 21:07, zuzuuhih_odwolanie napisał:

Nick zbanowanego: Zuzuuhih

Nick Administratora, który banował: berkowskyy

Długość banaperm
Kiedy to się stało?: końcówka marca
Opis sytuacji: Witam, chciałabym odwołać się od mojego bana na dc. Natomiast ostatnio wynikła dość niejasna sprawa, bo jeden z członków administracji na pewnym prywatnym serwerze napisał o tym, że koriksss dostał awans a ja na to odpisałam, że było to jasne już jakiś czas temu. Administracja prawdopodobnie uważa, że ktoś z administracji wcześniej mi o tym powiedział i że wynosi informacje administracyjne na światło dzienne, a ja niby nie poinformowałam o tym wyższej administracji co nie jest prawdą. Tak naprawdę nie mam za co przepraszać, bo nic złego nie zrobiłam, a są to tylko przypuszczenia administracji, do których się nie przyznam, bo są nieprawdziwe i tak naprawdę niepotwierdzone. Z berkowskim pisałam i dałam mu wszystkie potrzebne informacje i wyjaśnienia na moją obronę (nie chcę pisać tutaj wszystkiego żeby później komuś wstydu narobić). Mam nadzieję, że wszystko ładnie opisałam i liczę na pozytywne rozpatrzenie odwołania.
Screen bana: -

Warto studiować 

 

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic.//jipsyy

Edytowane przez jipsyy
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak bo pewnie nawet ci nie mają na cb dowodów ani nic elo elo

Edytowane przez Czani

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Powód bana (czyt. Działanie na niekorzyść serwera), jak sama nazwa wskazuje, odnosi się do działania, a raczej działań, które negatywnie wpływają na funkcjonowanie administracji, które przekłada się na funkcjonowanie serwera.

 

W odwołaniu, jak i w naszej konwersacji na pw na Discordzie wspominasz tylko o jednej sytuacji, tak, jakby tylko ona zaważyła o wydaniu blokady. Chciałem Cię wyprowadzić z błędu, ponieważ, jak już wspomniałem, nie rozchodzi się o jedną sytuację. Ba, nawet ta przytoczona jest błędnie zinterpretowana. Nie chodzi o to, że ktoś z Administracji Ci to roznosi, w naszej konwersacji ani razu nie naprowadziłem na ten tok myślenia, a tylko pisałem o tym, że wiesz o czymś, o czym nie powinnaś.

 

Cytat

Wszystkie informacje, które posiadałaś, a którymi się z nami nie podzieliłaś

* tak rozpocząłem naszą konwersację, nie napisałem tu, że mogły być wynoszone przez członka Administracji.

 

3 godziny temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

bo nic złego nie zrobiłam, a są to tylko przypuszczenia administracji, do których się nie przyznam, bo są nieprawdziwe i tak naprawdę niepotwierdzone.

 

W zasadzie to zrobiłaś, a raczej sama sobie zaprzeczyłaś, ponieważ w naszej konwersacji opisałaś to tak:

 

Cytat

chociaz to rownie dobrze mogly byc przypuszczzenia jak pisalam wczesniej  tego nie wiem i sie prawdopodobnie nie dowiem, ale to nie zmienia faktu, ze powirdzial mi to gracz

To w końcu jak?

 

Wracając jeszcze do sprawy, na temat której opierasz swoje odwołanie - chciałem nadmienić, że podczas zaistniałego incydentu w sposób chamski, nieprzyjacielski oraz nieodpowiedni został potraktowany nasz przyjaciel w administracji, którego prywatne zdjęcie zostało opublikowane na naszym serwerze. Zaznaczam, nie oskarżam Cię o rozsyłanie tych zdjęć, natomiast Twoja wiadomość "niezle sie na mnie rozje*****" w jego kierunku może świadczyć o tym, że możesz wiedzieć lub wpłynęłaś na konsekwencje, które się po tym wydarzyły. A jak dobrze wiemy, cały incydent wydarzył się tego samego dnia. Odczuwam wrażenie, że próbujesz wybielić swoje zachowanie w odwołaniu, chociaż oboje wiemy, że nie świecisz przykładem, na domiar złego, uważam, że Twoje zachowanie jest co najmniej absurdalne i prześmiewcze w stronę administracji.

 

Dlaczego? Zapewne dlatego, jakie wiadomości byłaś w stanie wysłać do nas poprzez /pomoc, gdzie będąc już stażowo starszym graczem zapewne wiesz, do czego ta komenda służy, a Twoje pytania były pokroju "jak się kopiuje itemy", "dlaczego ten cw** do mnie pisze", "przecież kilku z was lubi rozdawać itemy to mi też dajcie". Cóż, to zaledwie urywek Twoich zachowań, jakie mogliśmy doświadczyć na serwerze, również na chacie globalnym, gdzie niejednokrotnie przy jakiejś nieodpowiedniej wiadomości próbowałem Ci dać do zrozumienia, że może to się skończyć dla Ciebie źle. A potem ponownie to robiłaś, kilka tygodni/dni później tak jakby niczego nie było. Ignorowałaś te prośby i ostrzeżenia, okazując nam przy tym brak szacunku.

 

Wracając jeszcze do Twoich wiadomości na pomocy, warto zwrócić uwagę na jeden szczegół. W momencie, kiedy pisałaś o rozdawaniu itemów i żebyśmy Tobie je też dali, kilkanaście dni wcześniej rozwiązaliśmy jedną sprawę dot. faworyzowania Graczy, co oczywiście skończyło się fatalnie dla tego administratora. Chcąc nie chcąc, udział brał w tym nasz wspólny kolega, tamtejszy jeszcze Moderator, który rzekomo pomagał nam rozwikłać tę nietypową zagadkę. Szokiem dla mnie jest, że akurat Ty, osoba, która ma z nim najlepszy kontakt, w późniejszym czasie wypisuje takie rzeczy na /pomoc. Co ciekawe, do sytuacji, którą opisałaś w odwołaniu, również wspominasz o tym, że o awansie Koriksssa dowiedziałaś się od pewnego Gracza (w naszej rozmowie na pw) - cóż, okazuje się, że to ta sama osoba.

 

Cytat

berkowskyy:

To w takim razie dlaczego wciąż piszesz o Graczu nie podając jego nicku?

 

zuzu:

dlatego, ze nie wiedzialam czy to bedzie konieczne ale nie jrst to tez zadna tajemnica ze to dzak xD

Żadną tajemnicą też nie jest, że jesteś osobą o dużym pokładzie wiedzy, której z własnej woli nie jesteś nam w stanie przekazać bo na "ziomków się nie rozwalisz" - dokładnie tak to powiedziałaś, gdy pytałem Cię o sprawę wiad. z /pomoc - hmm, gdybym nie pociągnął tego dalej to byś nic nie powiedziała.

 

3 godziny temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

a ja niby nie poinformowałam o tym wyższej administracji co nie jest prawdą

To dla mnie coś nowego, ponieważ nie przypominam sobie żadnej sytuacji, w której poinformowałaś nas o czymś. Jeżeli możesz, proszę doprecyzuj to.

 

3 godziny temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

(nie chcę pisać tutaj wszystkiego żeby później komuś wstydu narobić).

Proszę się nie powstrzymywać, wstyd nie jest niczym złym, a czasem jest potrzebny.

 

Chciałbym na koniec sprostować jedną rzecz. Wszyscy dobrze wiemy, jak działa system kar - łamiesz regulamin = otrzymujesz karę opisaną w Taryfikatorze. Odstępstwem od tego jest Zarząd, który może zmienić ramy czasowe kary, jednocześnie wydając dłuższą lub krótszą blokadę. Wszyscy dobrze wiemy, że na serwerze obowiązuje lista osób pozbawionych praw Gracza (czyt. BlackLista), do której wpisywane są osoby, które w sposób odczuwalny i szkodliwy wpłynęły na działanie administracji i serwera. Istnieją sytuacje, w których nie da się zastosować odpowiedniej kary dla osoby, która notorycznie łamie regulamin (dzień w dzień, co edycję, itp.). Wpisanie takiej osoby na BlackListę jest absurdem, ponieważ nie jest sprawiedliwe i logiczne. Czasem zdarza się, że takie osoby są wykluczone z rozgrywki lub z poszczególnych platform, aby kara w stosunku do czynu była współmierna. Stety bądź niestety taką karą zostałaś potraktowana Ty, aby zrozumieć, że nie zawsze zgrywanie chojraka na serwerze kończy się upomnieniem lub tymczasowym banem. 

 

Prosiłbym również, jeżeli źle coś zrozumiałem/zinterpretowałem to aby o tym napisać/wyjaśnić, ponieważ swoją litanię piszę o późnej godzinie z przymkniętym okiem.

  • Superka 2

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, berkowskyy napisał:

W odwołaniu, jak i w naszej konwersacji na pw na Discordzie wspominasz tylko o jednej sytuacji, tak, jakby tylko ona zaważyła o wydaniu blokady.

Tak, bo nie wiedziałam o jaką inną sytuacje może chodzić, co z resztą ci napisałam podczas naszej konwersacji na pv - "opieram sie na jednej sytuacji bo nie wiem o jaka inna moze chodzic". (wstawiłabym cytat jak ty ale nie umiem xddD)

 

11 godzin temu, berkowskyy napisał:

Chciałem Cię wyprowadzić z błędu, ponieważ, jak już wspomniałem, nie rozchodzi się o jedną sytuację. Ba, nawet ta przytoczona jest błędnie zinterpretowana.

Dlaczego w takim razie nie wyprowadziłeś mnie z błędu gdy pisaliśmy i pozwoliłeś mi cały czas w to brnąć? Na końcu naszej rozmowy "zachęciłeś" mnie do napisania odwołania wiedząc, że źle wszystko interpretuje ;d

 

11 godzin temu, berkowskyy napisał:

* tak rozpocząłem naszą konwersację, nie napisałem tu, że mogły być wynoszone przez członka Administracji.

 

Faktycznie tak rozpocząłeś naszą konwersację, jednak to nie zmienia faktu, że wszystkie informacje jakie posiadałam to był tylko i wyłącznie awans koriksssa. Nie napisałeś, że mogły być wynoszone przez członka administracji ale jeśli tak nie jest to w czym leży problem?

11 godzin temu, berkowskyy napisał:

W zasadzie to zrobiłaś, a raczej sama sobie zaprzeczyłaś, ponieważ w naszej konwersacji opisałaś to tak:

 

To w końcu jak?

Nie rozumiem tego fragmentu i nie wiem gdzie sobie zaprzeczyłam

W moim odwołaniu chodziło mi o to, że nie przyznam się do tego, że ktoś mi wynosi jakieś informacje ale skoro źle wszystko zinterpretowałam to chyba ten fragment nie ma za dużego znaczenia 

11 godzin temu, berkowskyy napisał:

Wracając jeszcze do sprawy, na temat której opierasz swoje odwołanie - chciałem nadmienić, że podczas zaistniałego incydentu w sposób chamski, nieprzyjacielski oraz nieodpowiedni został potraktowany nasz przyjaciel w administracji, którego prywatne zdjęcie zostało opublikowane na naszym serwerze. Zaznaczam, nie oskarżam Cię o rozsyłanie tych zdjęć, natomiast Twoja wiadomość "niezle sie na mnie rozje*****" w jego kierunku może świadczyć o tym, że możesz wiedzieć lub wpłynęłaś na konsekwencje, które się po tym wydarzyły. 

Niby mnie nie oskarżasz ale wspominasz o tym więc chyba jest troszeczke inaczej

Faktycznie napisałam tą wiadomość, jednak chciałabym zaznaczyć, że napisałam to na prywatnym serwerze, więc fakt, że wasz przyjaciel fillplay to z tego serwera to wyciągnął jest trochę frajerskie. Chcę zaznaczyć, że moja wiadomość brzmiała dosłownie cytując "nniezle fill az tak sie rozje***** ze bana mam" i była napisana w formie żartu, ponieważ w tamtym momencie nie grałam na RealCrafcie i się tak tym banem nie przejmowałam.

Również chciałabym zaznaczyć, że wasz kolega odpisał mi "^^" jakby ta sytuacja go cieszyła co też jest nie na miejscu. 

 obraz_2024-05-09_124248654.png.6ceb2fd53fb58425e8ffdcb43558a189.png 

 

Jeśli chodzi o sytuację ze zdjęciem nie mam nic z nią wspólnego, wręcz nawet nie spodziewałam się, że ktoś może wpaść na to, że mogłabym brać w tym udział. 

11 godzin temu, berkowskyy napisał:

A jak dobrze wiemy, cały incydent wydarzył się tego samego dnia.

Ja nie wiedziałam, ponieważ wtedy chyba już miałam bana i możecie mi albo uwierzyć albo nie ale nigdy nawet nie pomyślałam o zrobieniu multikonta (jeszcze tymbardziej po to żeby leakować kogoś zdjęcie). Jestem osobą której zdarza się z kimś wyzywać albo coś w tym stylu, jednak nigdy się nie posuwałam do jakiś grubszych rzeczy typu cheaty czy mk o czym może świadczyć to, że nigdy za coś takiego nie miałam bana.

12 godzin temu, berkowskyy napisał:

Odczuwam wrażenie, że próbujesz wybielić swoje zachowanie w odwołaniu, chociaż oboje wiemy, że nie świecisz przykładem, na domiar złego, uważam, że Twoje zachowanie jest co najmniej absurdalne i prześmiewcze w stronę administracji.

 

Może kiedyś faktycznie było prześmiewcze lub coś w tym stylu, jednak w ostatnim czasie moja ostatnia aktywność na tym serwerze była na discordzie przed moim banem (nie licząc pojedynczych, krótkich wejść na nowej edycji) gdzie wydaje mi się, że byłam raczej spokojna i po prostu pisałam/rozmawiałam z innymi graczami.

12 godzin temu, berkowskyy napisał:

 

 

Dlaczego? Zapewne dlatego, jakie wiadomości byłaś w stanie wysłać do nas poprzez /pomoc, gdzie będąc już stażowo starszym graczem zapewne wiesz, do czego ta komenda służy, a Twoje pytania były pokroju "jak się kopiuje itemy", "dlaczego ten cw** do mnie pisze", "przecież kilku z was lubi rozdawać itemy to mi też dajcie". Cóż, to zaledwie urywek Twoich zachowań, jakie mogliśmy doświadczyć na serwerze, również na chacie globalnym, gdzie niejednokrotnie przy jakiejś nieodpowiedniej wiadomości próbowałem Ci dać do zrozumienia, że może to się skończyć dla Ciebie źle. A potem ponownie to robiłaś, kilka tygodni/dni później tak jakby niczego nie było. Ignorowałaś te prośby i ostrzeżenia, okazując nam przy tym brak szacunku.

 

 Wydaje mi się (oczywiście możesz mnie wyprowadzić z błedu, ponieważ nie mam pewności, dlatego że już trochę czasu minęło) że ostatni raz takie rzeczy pisałam przed moim pierwszym permem, którego chyba właśnie dostałam za takie zachowanie.

12 godzin temu, berkowskyy napisał:

Wracając jeszcze do Twoich wiadomości na pomocy, warto zwrócić uwagę na jeden szczegół. W momencie, kiedy pisałaś o rozdawaniu itemów i żebyśmy Tobie je też dali, kilkanaście dni wcześniej rozwiązaliśmy jedną sprawę dot. faworyzowania Graczy, co oczywiście skończyło się fatalnie dla tego administratora. Chcąc nie chcąc, udział brał w tym nasz wspólny kolega, tamtejszy jeszcze Moderator, który rzekomo pomagał nam rozwikłać tę nietypową zagadkę. Szokiem dla mnie jest, że akurat Ty, osoba, która ma z nim najlepszy kontakt, w późniejszym czasie wypisuje takie rzeczy na /pomoc. Co ciekawe, do sytuacji, którą opisałaś w odwołaniu, również wspominasz o tym, że o awansie Koriksssa dowiedziałaś się od pewnego Gracza (w naszej rozmowie na pw) - cóż, okazuje się, że to ta sama osoba.

To jest akurat ciekawe, ponieważ gdy pisałam wiadomości o rozdawaniu itemów miałam na myśli innego moderatora (?) I teraz nie mam pewności czy mi się coś myli czy tobie, dlatego że ty chyba w tym fragmencie odnosisz się do dzaka, a ja pisząc tamte wiadomości miałam na myśli kogoś innego ;? W razie pytań mogę napisać na pv o kogo mi chodzi.

12 godzin temu, berkowskyy napisał:

Żadną tajemnicą też nie jest, że jesteś osobą o dużym pokładzie wiedzy, której z własnej woli nie jesteś nam w stanie przekazać bo na "ziomków się nie rozwalisz" - dokładnie tak to powiedziałaś, gdy pytałem Cię o sprawę wiad. z /pomoc - hmm, gdybym nie pociągnął tego dalej to byś nic nie powiedziała.

 

No faktycznie tak było ale ie rozumiem dlaczego teraz przytaczasz tę sytuację, bo po tej sytuacji wszystko wyjaśniliśmy.

12 godzin temu, berkowskyy napisał:

To dla mnie coś nowego, ponieważ nie przypominam sobie żadnej sytuacji, w której poinformowałaś nas o czymś. Jeżeli możesz, proszę doprecyzuj to.

Może źle zostało to ujęte, ale chodziło o to, że moim zdaniem nie miałam o czym was informować, ponieważ nie miałam żadnej informacji o której musiałabym wam mówić.

12 godzin temu, berkowskyy napisał:

Proszę się nie powstrzymywać, wstyd nie jest niczym złym, a czasem jest potrzebny.

Chodziło mi o wymienianie nicków i zagłębianie się w tą sprawę z fillplayem co za twoją "namową" zrobiłam u góry.

12 godzin temu, berkowskyy napisał:

Chciałbym na koniec sprostować jedną rzecz. Wszyscy dobrze wiemy, jak działa system kar - łamiesz regulamin = otrzymujesz karę opisaną w Taryfikatorze. Odstępstwem od tego jest Zarząd, który może zmienić ramy czasowe kary, jednocześnie wydając dłuższą lub krótszą blokadę. Wszyscy dobrze wiemy, że na serwerze obowiązuje lista osób pozbawionych praw Gracza (czyt. BlackLista), do której wpisywane są osoby, które w sposób odczuwalny i szkodliwy wpłynęły na działanie administracji i serwera. Istnieją sytuacje, w których nie da się zastosować odpowiedniej kary dla osoby, która notorycznie łamie regulamin (dzień w dzień, co edycję, itp.). Wpisanie takiej osoby na BlackListę jest absurdem, ponieważ nie jest sprawiedliwe i logiczne. Czasem zdarza się, że takie osoby są wykluczone z rozgrywki lub z poszczególnych platform, aby kara w stosunku do czynu była współmierna. Stety bądź niestety taką karą zostałaś potraktowana Ty, aby zrozumieć, że nie zawsze zgrywanie chojraka na serwerze kończy się upomnieniem lub tymczasowym banem. 

 

Oczywiście rozumiem, że wy jesteście tutaj od wydawania kar, ale stwierdziłam, że może warto spróbować się odwołać dlatego mam nadzieję, że teraz wszystko bardziej wytłumaczyłam i liczę na pozytywne rozpatrzenie.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
25 minut temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

Dlaczego w takim razie nie wyprowadziłeś mnie z błędu gdy pisaliśmy i pozwoliłeś mi cały czas w to brnąć? Na końcu naszej rozmowy "zachęciłeś" mnie do napisania odwołania wiedząc, że źle wszystko interpretuje ;d

 

Cytat

Chciałem Cię wyprowadzić z błędu, ponieważ, jak już wspomniałem, nie rozchodzi się o jedną sytuację. Ba, nawet ta przytoczona jest błędnie zinterpretowana.

odnosi się to do odwołania, źle to napisałem, trafniejszą odmianą byłoby napisanie "Chcę Cię wyprowadzić z błędu"

 

16 godzin temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

Administracja prawdopodobnie uważa, że ktoś z administracji wcześniej mi o tym powiedział i że wynosi informacje administracyjne na światło dzienne, a ja niby nie poinformowałam o tym wyższej administracji co nie jest prawdą.

po tej wiadomości uznałem, że wytłumaczę o co chodzi bo zauważyłem, że tutaj brniesz w administrację, dlatego nie miałem jak wyjaśnić tego wcześniej.

 

31 minut temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

Chcę zaznaczyć, że moja wiadomość brzmiała dosłownie cytując "nniezle fill az tak sie rozje***** ze bana mam" i była napisana w formie żartu, ponieważ w tamtym momencie nie grałam na RealCrafcie i się tak tym banem nie przejmowałam.

Również chciałabym zaznaczyć, że wasz kolega odpisał mi "^^" jakby ta sytuacja go cieszyła co też jest nie na miejscu. 

Jak dobrze rozumiem, jest to rozmowa po nadanej blokadzie, natomiast ja odwołałem się do sytuacji przed nadaniem bana.

 

32 minuty temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

Jeśli chodzi o sytuację ze zdjęciem nie mam nic z nią wspólnego, wręcz nawet nie spodziewałam się, że ktoś może wpaść na to, że mogłabym brać w tym udział. 

Zaznaczam po raz drugi, nie oskarżam Cię o to, ponieważ na to dowodów nie mam i nie uważam, abyś akurat Ty to zrobiła, natomiast w towarzystwie w którym się obracasz/obracałaś ktoś mógł to zrobić i mogłaś o tym wiedzieć lub usłyszeć.

 

34 minuty temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

Nie napisałeś, że mogły być wynoszone przez członka administracji ale jeśli tak nie jest to w czym leży problem?

Case podobny do jednego opisanego w Taryfikatorze - ukrywanie osób na banie/BL = ban. Jeżeli wiedziałaś o czymś, co dla gracza nie powinno być udostępnione to z szacunku i moralności do nas powinnaś nas o tym poinformować, aby sama nie wpaść w tę sprawę. Niestety już niejednokrotnie w życiu realnym można doświadczyć konsekwencji z tego, że coś się wiedziało i nic się z tym nie zrobiło.

 

37 minut temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

Może kiedyś faktycznie było prześmiewcze lub coś w tym stylu, jednak w ostatnim czasie moja ostatnia aktywność na tym serwerze była na discordzie przed moim banem (nie licząc pojedynczych, krótkich wejść na nowej edycji) gdzie wydaje mi się, że byłam raczej spokojna i po prostu pisałam/rozmawiałam z innymi graczami.

pewnie tak, bo niektóre osoby pobudzające negatywne zachowania mają nałożone blokady na serwerze i nie ma jak robić dymu. Dodatkowo blokada była nałożona prawie miesiąc przed startem nowej edycji, a jak wiemy, aktywność graczy na serwerze pod koniec edycji jest znikoma.

 

39 minut temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

Wydaje mi się (oczywiście możesz mnie wyprowadzić z błedu, ponieważ nie mam pewności, dlatego że już trochę czasu minęło) że ostatni raz takie rzeczy pisałam przed moim pierwszym permem, którego chyba właśnie dostałam za takie zachowanie.

Też nie jestem pewien, na pewno na /pomoc takich rzeczy już nie pisałaś, nie wiem jak z chatem, natomiast wydana blokada opiera się o Twoje podejście i zachowanie z całej poprzedniej edycji.

 

40 minut temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

To jest akurat ciekawe, ponieważ gdy pisałam wiadomości o rozdawaniu itemów miałam na myśli innego moderatora (?) I teraz nie mam pewności czy mi się coś myli czy tobie, dlatego że ty chyba w tym fragmencie odnosisz się do dzaka, a ja pisząc tamte wiadomości miałam na myśli kogoś innego ;? W razie pytań mogę napisać na pv o kogo mi chodzi.

O nim jedynie co pisałem to to, że pomagał nam rozwiązać tę sprawę, ale to nie on był tym administratorem.

 

41 minut temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

No faktycznie tak było ale ie rozumiem dlaczego teraz przytaczasz tę sytuację, bo po tej sytuacji wszystko wyjaśniliśmy.

Chcę pokazać, że Twoje podejście jest typu "ziomków nie sprzedam, wiec nic nie powiem". Tak było poprzednio i śmiem twierdzić, że tak jest teraz.

 

42 minuty temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

Oczywiście rozumiem, że wy jesteście tutaj od wydawania kar, ale stwierdziłam, że może warto spróbować się odwołać dlatego mam nadzieję, że teraz wszystko bardziej wytłumaczyłam i liczę na pozytywne rozpatrzenie.

Każdy ma do tego prawo, dlatego o Twoim banie będzie decydował HeadAdministrator. Próbować warto i dlatego zachęciłem Cię do napisania odwołania, a ze względu na to, że to ja go wydałem byłem zobligowany do podzielenia się moją opinią co do tej sytuacji, aby osoba rozpatrująca znała wersje obydwu stron.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, berkowskyy napisał:

Jak dobrze rozumiem, jest to rozmowa po nadanej blokadzie, natomiast ja odwołałem się do sytuacji przed nadaniem bana.

 

Tak, jest to rozmowa po tym jak dostałam bana, ale przed nadaniem nie wydaje mi się, że pisałam coś w stylu ''niezle sie na mnie rozje****" bo nawet nie miałabym skąd o tym wiedzieć. Napisałam właśnie coś takiego chyba tylko po tym jak zobaczyłam, że mam bana.

11 minut temu, berkowskyy napisał:

Zaznaczam po raz drugi, nie oskarżam Cię o to, ponieważ na to dowodów nie mam i nie uważam, abyś akurat Ty to zrobiła, natomiast w towarzystwie w którym się obracasz/obracałaś ktoś mógł to zrobić i mogłaś o tym wiedzieć lub usłyszeć.

Rozumiem w takim razie i tak, słyszałam o tym, że wyciekło takie zdjęcie, ale wydaje mi się, że chyba nawet jakiś czas po zaistniałej sytuacji, bo nawet nie wiedziałam, że to był ten sam dzień.

12 minut temu, berkowskyy napisał:

Case podobny do jednego opisanego w Taryfikatorze - ukrywanie osób na banie/BL = ban. Jeżeli wiedziałaś o czymś, co dla gracza nie powinno być udostępnione to z szacunku i moralności do nas powinnaś nas o tym poinformować, aby sama nie wpaść w tę sprawę. Niestety już niejednokrotnie w życiu realnym można doświadczyć konsekwencji z tego, że coś się wiedziało i nic się z tym nie zrobiło.

Okej, rozumiem i zapamiętam na przyszłość, jednak wtedy was o tym nie poinformowałam, dlatego że nie miałam nawet pewności czy to, że koriksss ma dostać awans to prawda, ponieważ już się zdarzyło, że usłyszałam o awansie jakiegoś moderatora i okazało się to nieprawdą, dlatego założyłam, że to pewnie jakieś domysły.

15 minut temu, berkowskyy napisał:

 

pewnie tak, bo niektóre osoby pobudzające negatywne zachowania mają nałożone blokady na serwerze i nie ma jak robić dymu. Dodatkowo blokada była nałożona prawie miesiąc przed startem nowej edycji, a jak wiemy, aktywność graczy na serwerze pod koniec edycji jest znikoma.

Nie przestałam robić dymu dlatego, że aktywność graczy była znikoma lub coś w tym stylu, tylko dlatego że po prostu mi się to znudziło i stwierdziłam, że to nie ma sensu - gdyby tak nie było prawdopodobnie teraz siedziałabym na nowej edycji i dalej to ciągnęła, a jednak tak nie jest.

20 minut temu, berkowskyy napisał:

Chcę pokazać, że Twoje podejście jest typu "ziomków nie sprzedam, wiec nic nie powiem". Tak było poprzednio i śmiem twierdzić, że tak jest teraz.

Faktycznie tak było i na szczęście to, że teraz tak też jest to tylko twoje podejrzenia. Rozumiem, że możesz takie mieć, jednak tym razem nie staram się nikogo ukryć a nawet chyba wszystko co ważne napisałam ci na pv.

23 minuty temu, berkowskyy napisał:

Każdy ma do tego prawo, dlatego o Twoim banie będzie decydował HeadAdministrator. Próbować warto i dlatego zachęciłem Cię do napisania odwołania, a ze względu na to, że to ja go wydałem byłem zobligowany do podzielenia się moją opinią co do tej sytuacji, aby osoba rozpatrująca znała wersje obydwu stron.

Zrozumiałe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zuzuuhih_odwolanie napisał:

tymbardziej

tym bardziej*

 

co do odwołania jestem za unbanem. 

postąpiłaś głupio ale czuję, że to już się nie powtórzy :)  ludzie robili gorsze rzeczy, a mają możliwość uczestniczenia w życiu serwerowym na diskordzie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzu została wszędzie zbanowana permanentnie po akcji z rzekomym dostawaniem informacji administracyjnych od jakiegoś administratora. Rozumiem, że w waszej rozmowie nie było o wynoszeniu informacji przez członka administracji, tylko zuzu nie poinformowała was o swojej wiedzy, której nie powinna posiadać, ale nie zaprzeczysz, że mieliście na myśli właśnie takie coś od samego początku. Rozumiem, że chodzi o całokształt zachowania, ale ta sprawa zadecydowała o ostatecznym zbanowaniu zuzu. Po wiadomości napisanej na prywatnym serwerze przez odwołującą się, były tylko podejrzenia, że coś wie, nie było żadnych dowodów na jej winę ani nic co mogłoby dać wam do myślenia w tej sprawie- moje pytanie brzmi, jest to powód do bana za całokształt zachowania? Bo moim zdaniem takie podejrzenia wobec oskarżonej bez żadnych dowodów, a źle zinterpretowanej wiadomości, są kompletnie bezsensu i powinny zostać rozwiane (chyba, że owe dowody by się udało zdobyć). Nawet jeśli już kiedyś przewinęła się taka lub podobna akcja, to te podejrzenia nie świadczą, że zrobiła jakiś przekręt drugi raz, bo raczej nie zrobiłaby jakiejś głupoty ponownie, za którą już mogłaby (i w sumie bezpodstawnie zapłaciła) zapłacić długim banem. Możesz też napisać, że nawet gdyby ten ban nie został wydany w tamtym momencie, to po jakimś czasie by i tak go otrzymała, ale nikt nie wie czy z dnia na dzień zachowanie by się polepszyło🤨. Odniosłem się tylko do jednej, tak naprawdę głupiej sprawy, która zadecydowała o banie, a tak naprawdę nie powinna. Mógłbym pisać i pisać, ale jest to tylko moje małe skromne zdanie, które mam nadzieję, że coś do odwołania wniesie.

Uważam, że zuzu jest miłą osobą, która lubi sobie pożartować i zasługuje na dostanie unbana. Jeśli bym się mylił i zachowanie by było takie same (w co wątpię), ban zostałby nadany drugi raz.

Edytowane przez dominik585
  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Cześć!
Po przegadaniu sprawy z zarządem podjęliśmy decyzje żeby dać ci szanse. Jak wiadomo lubimy dawać szanse innym żeby mogli normalnie funkcjonować na serwerze bez żadnych blokad tylko mamy nadzieje, że ten kredyt zaufania nie zostanie wykorzystany negatywnie i nie zaczniesz zachowywać się w osób nieodpowiedni czy też prowokacyjny.
Jednak pamiętaj, że zastrzegamy sobie prawo do przywrócenia bana jeżeli sytuacja będzie się powtarzać. Jeżeli ktoś ma zamiar być toksyczny to nie jest mile widziany w naszej małej społeczności serwerowej. 

Mam nadzieje, że wykorzystasz szanse! Miłego :)

 

  • Superka 3
  • Wow 1
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...