Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Critiv3

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: ...Critiv3
Nick Administratora, który banował: ...Koriksss

Kiedy to się stało?: 19:20 05.05.24
Opis sytuacji: Byłem sprawdzany przez administratora koriksss po pewnym czasie znalazł on w logach przeładowanie chunków o godzinie 19:34. Przez niedokładne zrozumienie regulaminu nie wiedziałem, że jest to zabronione, ponieważ nie jest to dokładnie opisane. Już więcej taka sytuacja się nie powtórzy.
Screen bana: ...image.thumb.png.705998454789abbc2c31aabc3254b2a3.png

  • Superka 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie odwołanie mnie nie zachęcało lecz w tym widać że gracz żałuję tego co zrobił i był nie świadomy popełnionego przez siebie czynu jak sam napisał w odwołaniu, blokada konta powinna zostać ściągnięta lub skrócona do 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już ma być sprawiedliwość to też powinniście skrócić tutaj bana, a nie pisać, że gracz nie żałuję i zostawić mu bana. Bo mimo, że ktoś w odwołaniu nie napisał, że żałuję, nie znaczy, że faktycznie tak jest. Widać też, że gracz nie jest jakimś nn, który przeszkadza na serwerze, tylko faktycznie gra dla topek itd.- czyli stara się być dobry na serwerze i żałuję tego co zrobił, bo kto by nie żałował tego co zrobił, dostając bana, a mając sporo topek na aktualnej edycji? Na tak

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
Cytat

 Od jednej blokady można odwołać się tylko raz.

Odrzucam.

 

PS. Panie @KAC_PERR to, że ktoś napisze, że żałuję wcale nie musi świadczyć o tym, że jego odwołanie zostanie zaakceptowane. Na to składa się jeszcze kilka innych czynników takie jak np. cheaty użyte przez Gracza, wypowiedź Administratora wydającego karę pod odwołaniem itp. Nie wiem co myślałeś, kiedy mówiłem nt. skruchy w Twoim ticketcie, ale na pewno nie chodziło mi o to, że zawsze kiedy Gracz takową skruchę wyrazi, to dostaje zielone światło.

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...