Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Critiv3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Critiv3
Nick Administratora, który banował: koriks
Kiedy to się stało?: 19:20 05.05.24
Opis sytuacji: Podczas sprawdzania administrator na potkał na wykorzystywanie błedów w  postaci skrótu f3+a ale nie uwzględnił na ja jakiej kratce ta czynność została wykona. Jest to bez sensu ze banowane jest to ze administrator po licznych upomnieniach nie sprawdził na której kratce na czynność została wykonana. Dokładniej na początku startu servera są liczne lagi przez które nie czytuje server i gdy mnie tepną kolega nie renderował mi się świat wiec w takim przypadku wykorzystałem kombinacje klawiszy f3+a w liczny sposób nie wiedząc co mogę zrobić w sytuacji gdy nie wczytuje mi się świat i spadam w otchłań.
Screen bana: ...image.thumb.png.705998454789abbc2c31aabc3254b2a3.png

Edytowane przez Critiv3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Dlaczego teraz kłamiesz? 
Podczas sprawdzania jasno powiedziałeś mi, że korzystałeś z tego aby szukać wieśniaki pod wioską. Świadkiem mi @ annaisforgottenoraz @ Zre_Koperek, które uczestniczyły w procedurze sprawdzania. Kratka nie ma znaczenia w tym przypadku jako iż wieśniaki (szczególnie na starcie edycji) mogły być zakopane dosłownie kratke pod jakimś domkiem. W logach również było widać jak te chunki przeładowywałeś w dużych ilościach. Podkreślam, że przyznałeś się do tego dopiero wtedy, gdy w udowodniłem Ci w logach, że przeładowywałeś te chunki na mapie surowcowej. Gdy już wiedziałeś, że głupio się wkopałeś zacząłeś mówić, że nic Ci nie mogę zrobić bez dowodów na to, że tak powiedziałeś. (To co powiedziałeś podczas sprawdzania mi wystarczy i nie potrzebuję na to żadnych dowodów :) ) Jednym słowem XD!
Za odrzuceniem. 

  • Superka 3

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
1 minutę temu, Critiv3 napisał:

po pierwsze nie dałeś dojść mi do słowa i wypodziedzieć się dokładnie co miałem na myśli'

 

Miałeś dużo czasu na wypowiedź, a jedyne co powiedziałeś to to, że bez dowodów nic nie mogę Ci zrobić!

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koriksss napisał:

Miałeś dużo czasu na wypowiedź, a jedyne co powiedziałeś to to, że bez dowodów nic nie mogę Ci zrobić!

Nie chce sie kucic ale z mojej strony wyglądało ze nie mogę dojść do słowa oraz nie chciałeś mnie wysłuchać dokładnie o co mi chodziło 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Po tym co przedstawił @ Koriksss jedyne co mogę zrobić to odrzucić odwołanie.

 

1 minutę temu, Critiv3 napisał:

Nie chce sie kucic ale z mojej strony wyglądało ze nie mogę dojść do słowa oraz nie chciałeś mnie wysłuchać dokładnie o co mi chodziło 

Znam Koriksa jako Moderatora i wiem, że potrafi wysłuchać drugiej osoby, dlatego ciężko mi jest w to uwierzyć. Poza tym były przy tym jeszcze 2 osoby, więc je również mogę zapytać o tę sytuację.

 

  • Superka 1

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...