Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DynaMico2024


DynaMico2024

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: DynaMico2024
Nick Administratora, który banował: Nolifequ
Kiedy to się stało?: 03.05.2024
Opis sytuacji: dokładnie nie wiem co sie stało bo nie było mnie w domu a była moja siostra która grała w mc na moim laptopie i napisała do mnie że dostała bana za Mk DynaMico2024 i dzień wcześniej nolifequ zweryfikował że to nie moje mk i wiem że to może podejrzanie wyglądać ale to nie ja naprawdę gram na tym końcie tylko moja siostra a jeżeli chodzi o pvp to została nauczona ale tez dokładnie nie mogę stwierdzić za co zostałem ukarany bo wziąłem słowa nolifequ do siebie bo nie chciałem dostać dłuszego bana i proszę o skrócenie bana na 14dni tak jak wcześniej to było dziękuje z góry pozdrawiam[musze dać screna z pojavlancher bo dalej mnie w domu nie ma]
Screen bana: ...Screenshot_20240504-000008.png?ex=6636af80&is=66355e00&hm=4a96fc14a20993df0e18a7144922dbbcb1a36164153862bb31018260a317a8e9&

  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, twoje tłumaczenia się nie sprawdzą. Dostałeś bana i wszedłeś na mk żeby się wyżyć i nie być za to karanym. O ile się nie mylę nie jest to pierwsze przewinienie z twojej strony.

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dominik585 napisał:

Na nie, twoje tłumaczenia się nie sprawdzą. Dostałeś bana i wszedłeś na mk żeby się wyżyć i nie być za to karanym. O ile się nie mylę nie jest to pierwsze przewinienie z twojej strony.

Jak by nie bo już nolifequ weryfikacje przeprowadzał a pod czas tego zdarzenia mnie w domu nawet nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Brawler: urochomiłem raid i odrazu było najazd zwycięstwo
[Brawler -> crtiv2] jak bym miał
[Brawler -> Min3n_] przelałem
[Brawler -> TytanowyJanusz] pay dałem


Powiedziałem Ci, że jak będziesz grał na koncie siostry to się tak to skończy, a teraz przychodzisz i piszesz odwołanie.
 

 

 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
37 minut temu, Nolifequ napisał:
Brawler: urochomiłem raid i odrazu było najazd zwycięstwo
[Brawler -> crtiv2] jak bym miał
[Brawler -> Min3n_] przelałem
[Brawler -> TytanowyJanusz] pay dałem


Powiedziałem Ci, że jak będziesz grał na koncie siostry to się tak to skończy, a teraz przychodzisz i piszesz odwołanie.
 

 

 

Ale to nie ja grałem nawet mnie w domu nie było i poza tym jak wnioskujesz że to jak grałem jak mnie w domu nie było i to nie moja wina że tak pisze chyba i mam jeszcze jedno pytanie czemu macie wgląd na msg to nie są przypadkiem prywatne wiadomości?

Bo wiesz mnie to tam gila ale nwm czy kogoś może to nie urazić?

 

 

Edytowane przez DynaMico2024
  • Skull 2
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Twoje wytłumaczenie, że to nie Ty byłeś na tym koncie nas nie przekonuje.

 

Cytat

Brawler: urochomiłem raid i odrazu było najazd zwycięstwo

[Brawler -> crtiv2] jak bym miał

[Brawler -> Min3n_] przelałem

[Brawler -> TytanowyJanusz] pay dałem

Nawet jeśli Twoja siostra używa męskich zaimków to i tak w obecnej sytuacji jest to podejrzane i nie poprawia to Twojej sytuacji.

Odwołanie odrzucam

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...