Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KAC_PERR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KAC_PERR
Data, w której kara została nadana: 02.05.2024r. 12.50
Rodzaj kary, od której się odwołuję: Używanie mechanik gry niezgodne z ich przeznaczeniem.
Opis sytuacji: Dnia 01.05.2024r. około godziny 19.30 gracz Szymada dostał bana za ciągłe przeładowywanie Chunków i stwierdził, że będzie śmiesznie zrobić screena ekranu na którym widać jak ja przeładowałem 5 razy shadery podkreślam 5 razy na kratce 56 płynąc wodą oraz patrząc się przed siebie nie szukając żadnych wrogich ani przyjaznych stworzeń.

image.png

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań kara została wydana adekwatnie do popełnionego przestępstwa. Biję się z myślami, co było ideą, aby dokonać tak niemiłego dla oczu czynu. Być może w umysł twój, wkroczył szatan! Mefistofeles, syn ciemności, który kierował się złymi zamiarami wobec ciebie, snuł intrygę i knuł same obelżywe plany, diabełek, który zdołał opętać twą głębię duszy. Śmiem twierdzić, że są to jedynie moje przeczucia do całego niefortunnego zdarzenia, które miało miejsce dnia dzisiejszego. W przypadku, gdy dalibóg zostałeś oczarowany przez złego Bożka, w moim odczuciu powinieneś zostać ułaskawiony, tudzież w następstwie umorzenia kary, abyś udał się do kościoła, domu modlitwy i również instytucji reprezentowanej przez duchownych, aby móc poddać dyskusji z Panem Bogiem, całą tę przykrość. Natomiast, jeśli nie doszło do żadnego opętania, a czyn ten popełniłeś świadomie, z premedytacją i krwią niskiej temperatury, to rzecz jasna, jestem przeciw odwołaniu się od kary. Czekam na twoją reakcję, póki co, jestem na stanowisku neutralnym.

  • Przytulas 1
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a czyn ten popełniłeś świadomie, z premedytacją i krwią niskiej temperatury"

Czyn został popełniony nieświadomie.

 

 "moim odczuciu powinieneś zostać ułaskawiony, tudzież w następstwie umorzenia kary, abyś udał się do kościoła, domu modlitwy i również instytucji reprezentowanej przez duchownych, aby móc poddać dyskusji z Panem Bogiem, całą tę przykrość."

Bardzo mi przykro z tego popełnionego przeze mnie nieświadomego czynu, a pomodlę się napewno za unbana lub skrócenie go do dużo krótszej kary. Pozdrawiam i licze na wyrozumiałość ze strony administracji <3 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Dostaniesz szanse na ponowne sprawdzenie. Napisz do mnie na discordzie jak będziesz chciał podejść jeszcze raz do procedury.

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 1
  • Like 1
  • Przytulas 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Po ponownym sprawdzeniu przez @ Koriksss, okazało się że przeładowywania chunków było znacznie więcej niż 5.
Kara wydana prawidłowo
 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...