Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: dominik585
Miejsce występowania błędu: parkour
Opis problemu: Witam, wczoraj dostałem informacje od znajomego, że ostatni chackpoint nie działa. Myślałem, że administracja w szybkim czasie to naprawi i postanowiłem przejść dzisiaj parkoura. Okazało się, że nadal nie działa. Nie ma żadnej informacji ze strony administracji, że parkour nie działa i nie ma zablokowanego parkoura, jak od początku powinien być, skoro wiecie, że coś jest nie tak XD. Gracze go przechodzą, a na końcu są rozczarowani i trzeba napisać do kogoś z administracji, żeby się dowiedzieć, że coś nie działa, co dla mnie jest śmieszne. Natomiast błąd został zgłoszony, ale ja się domagam wpisanie mnie do topki parkoura, skoro go przeszedłem, może nie przeszedłem go w najlepszy czas jaki jestem zdolny zrobić, ale sam fakt. Wszystkie logi, ssy mam, że go przeszedłem, więc mogę wysłać jeśli będzie trzeba.
Dodaje końcówkę rozmowy z Fillplay, który zapewnia, że wszystko ładnie działa XDDD

[19:44:45] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] nie wiem o co ci chodzi, ale tego nie dostaniesz, jak chcesz przechidzic parkour to sobie przechodz, ale zapewniam cie, ze wszyskie mechanizmy dzialają poprawnie
[19:44:80] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> Fillplay] czyzby na pewno?
[19:45:00] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Fillplay -> dominik585] tak

 

Dodatkowe SS'y

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Problem został już zażegnany, co zresztą widać po jego topce, która powoli się zapełnia. Zostałeś wprowadzony w błąd przez fillplaya, który nie wiedział na tamten moment, że coś nie działa.
Prześlij potrzebne screeny, albo logi wskazujące na czas i faktyczne ukończenie przez Ciebie całego parkoura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nolifequ napisał:

Problem został już zażegnany, co zresztą widać po jego topce, która powoli się zapełnia. Zostałeś wprowadzony w błąd przez fillplaya, który nie wiedział na tamten moment, że coś nie działa.
Prześlij potrzebne screeny, albo logi wskazujące na czas i faktyczne ukończenie przez Ciebie całego parkoura.

Możesz zamknąć temat. Robiłem drugi raz parkoura i rzeczywiście czas, który wtedy udało mi się zrobić nie jest najlepszy, więc nie musicie się męczyć z dodawaniem mnie do topki.

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

zgloszenie_akceptowane.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...