Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szymadka1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Szymada
Nick Administratora, który banował: Koriksss
Kiedy to się stało?: 16;20 01.05.2024
Opis sytuacji: znalazłem kiedyś przypadkowo 2 vilagerów ( 2 dni temu) na serwerze używałem często F3+A i "r" jako zwykła mechanike minecraft. Uważam ze kara jest nie odpowiednia i także powinno być jasno napisane w regulaminie ze takie skróty klawiszowe są nie dozwolone. (nawet przez taki sposób nie da się znaleść vilagerów) i (dodam jeszcze ze w kopałęm jedna osobe która tez chetowała KAC_PERR)
Screen banaimage.png?ex=6633a203&is=66325083&hm=0ab0c86e9269010cbc436990c60f73dad5aa9dba9179e17eb3652bf8c0a107eb&

Edytowane przez szymadka1
  • Haha 2
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszoł won! Fora ze dwora z osobami łamiącymi regulamin tudzież korzystającymi z niedopuszczonych modyfikacji! Jestem nieukontentowany, gdy spoglądam na próbę umorzenia kary za tak haniebny czyn, na domiar tego gdyż we wspomnianym odwołaniu, znajdują się takie błędy językowe. Stoję na stanowisku, iż hochsztaplerstwo, kuglarstwo i oszukiwanie nie powinno mieć miejsca na tym serwerze. Dlatego, rzecz jasna, jestem za potępieniem tego odwołania.
Amen. Pan Bóg jest wielki. 🙏
 

  • Superka 4
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to rzecz niemała,
by ktoś tak marnego wzrostu i dziwnego swego rodu,
mógł wyczyniać takie psoty i gałgaństwa jak Pan Szymada, proszę Państwa.
Niech go licho porwie z wiatrem.
Przecież jest to niebywałe, tam gdzie trzeba
- jest wyraźnie napisane - "proszę cheatów nie używać",
ale Pan Szymada, w skromnym geście,
mówi "a tam... weźcie", Klika F3+A "r",
śmieje się z administracji wręcz.
"Proszę Państwa, cheatów nie mam, co znalazłem, to już moje".
Próbuje cwaniak się wymigać, 
Ja niestety, szuj nie wspieram,
takim to ja mówię "Precz!"
Jestem 100% na nie!

  • Superka 1
  • Skull 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu jest tu ban mechanika reloda chunka aby widzieć moby jest to mechanika w grze nie pobrał żadnych dodatkowych modyfikacji więc uważam że ban powinien zostać umorzony. gdyby minecraft uważał tą mechanikę za błąd zostało by to zmienione więc kłócić o to trzeba się z microsoftem

  • Superka 1
  • Dislike 1
  • Skull 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj, napisałeś parę linijek, w których się gubisz. To nie wiedziałeś czy wkopałeś go, bo wiedziałeś, że on też tego używał, gdy chciał znaleźć villagery. Na nie

  • Superka 1
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun
W dniu 1.05.2024 o 16:31, szymadka1 napisał:

znalazłem kiedyś przypadkowo 2 vilagerów ( 2 dni temu) na serwerze używałem często F3+A i "r" jako zwykła mechanike minecraft

Czyli jak sobie skaczesz na surowcowej to sobie tak o, po prostu 4fun używasz tych skrótów i właśnie przez to przypadkiem znalazłeś tych villagerów? Sory, ale nie klei mi się to totalnie.

Niepoprawne używanie mechanik Minecrafta jest zabronione, a bany wydawane za to są w 100% poprawne. Wiesz, nikt Cię nie zbanuje za to, że raz przeładowałeś sobie chunki, bo Ci się nie wczytywały, ale spamienie tym to już co innego.

Blokada wydana oczywiście poprawnie, poza tym i tak już skrócona (5 dni zamiast 10).

Odwołanie odrzucam.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...