Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Permanentny


Permanentny

Rekomendowane odpowiedzi

- Nick zbanowanego: Permanentny
- Nick Administratora, który banował: Kaelus_

- Miejsce, w którym została nadana blokada (Serwer MC/TeamSpeak3/Forum): Serwer MC
- Długość bana: 5 dni
- Kiedy to się stało? : Nie pamiętam, bodajże w piątek 17 stycznia, ewentualnie sobota
- Opis sytuacji: Wyrównałem warp s pod klepe i dostałem bana za grief. Czy byłaby możliwość skrócenia bana? Obiecuję, że się to więcej nie powtórzy.

- Screen bana [niewymagane]: 

2020-01-19_18.59.38.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zostało zgłoszone mi, że to już któryś raz kiedy w taki sposób "Wyrównałeś warp s pod klepe", więc dlatego stwierdziłem, że trzeba zastosować mocniejsze środki, które w przyszłości pomogą Ci się zastanowić.

  • Superka 3
  • Haha 1

cute dog GIFadorable dog GIF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaelus_, był to pierwszy raz kiedy aż w tak brutalny sposób potraktowałem warp s, owszem, wcześniej zdarzały się drobne "griefy", ale były to pojedyncze bloczki albo uruchomienie beacona tuż za cuboidem, ale to raczej nic poważnego. Mógłbym prosić o zdjęcie blokady? Daję słowo honoru, że to się więcej nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...