Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

GothicCurse


KamilkaKamiska_PL69

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: GothicCurse
Nick Administratora, który banował: Nie mam zielonego pojęcia, bo nie dostałam informacji od bota, zgaduje że Koriksss.
Kiedy to się stało?: 05/04/2024 21:58

Opis sytuacji: Szkodzenie serwerowi. W skrócie: Złamanie dwa razy regulaminu zabaw, 12 (o ile dobrze pamiętam) upomnień, pisanie ojcowskich żartów, nadużywanie sarkazmu, wykłócanie się z administracją, że dostałam dwa razy karę za to samo. Koniec końców jedyną odpowiedź jaką otrzymałam to "maść na ból moich 4 liter", znajomi próbowali mnie wybronić co skończyło się banem dla jednego z nich. Można mi powiedzieć, że zachowuję się nieodpowiednio, ale nie dacie mi rady wmówić, że to ja rozpoczęłam kłótnie, chcąc tylko coś wyjaśnic w cywilizowany sposób.

Screen bana: Niestety nie posiadam screena bana, znajomi powiedzieli mi że nie było to nawet zrobione przez bota, tylko ręcznie, ponadto nie otrzymałam żadnej informacji na temat tego, za co jest ten ban, tak jak dostawałam wcześniej w przypadku upomnień. 

czat rc.png

mam cie na oku.png

masc.png

miki ban.png

  • Superka 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale nie jest to szkodzenie serwerowi, themikishou też powinien zostać odbanowany. Nawet jeśli bym kogoś nie lubił, to i tak bym był za zdjęciem takiego bezsensownego bana. Rozumiem, że zarząd nie lubi owych użytkowników i boli, że mają swoje zdanie, a nie podtrzymują ich, ale bez przesady xd. Za zdjęciem blokady (chyba, że nie dadzą ci UB, bo nie przeprosiłaś xXOskar XDDD).

  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dominik585 napisał:

Żarty żartami, ale nie jest to szkodzenie serwerowi, themikishou też powinien zostać odbanowany. Nawet jeśli bym kogoś nie lubił, to i tak bym był za zdjęciem takiego bezsensownego bana. Rozumiem, że zarząd nie lubi owych użytkowników i boli, że mają swoje zdanie, a nie podtrzymują ich, ale bez przesady xd. Za zdjęciem blokady (chyba, że nie dadzą ci UB, bo nie przeprosiłaś xXOskar XDDD).

Nie przeprosiłam, więc raczej niepotrzebnie się kłopotałam z tym całym pisaniem.

Edytowane przez KamilkaKamiska_PL69
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że blokada została założona bezpodstawnie. Nie ma żadnego większego powodu do banowania. Niestety wygląda to na faworyzowanie graczy i myślę, że to może zachodzić pod szkodzenie serwerowi, które jak widać kończy się blokadą konta. Nie mam za dużo do pisania, ale po prostu daje swoją opinie.

Pozdro

  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic jest jaka jest ale myślę, że nie szkodzi aż tak serwerowi jak ten dzban themikishou co akurat dostał bana słusznie (szkoda że nie bl ale mam nadzieję że wszystko w swoim czasie). Jestem na tak

  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bany za nic nie istanie.... mamy przykład, że istanieją, może stało się coś, co nie zostało podane, ale często przyglądam się chatu na dc i widziałem np. sytuacje z tym, że dostała 2 upo za 1 przewinienie

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kara była Dopustem Bożym, nie próbowałbym zmienić wyroku tej osoby. Autorka tego odwołania, czyli GothicCurse była arogancka, nonszalancka, niekulturalna i nietaktowna wobec grona administracji. W następstwie tego złego zachowania i impertynencji została pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Albowiem nie mi dokonywać oceny czy nałożone sankcje w skutek naruszenia prawa przez tego gracza są wydane słusznie, czy też nie. Natomiast wiem jedno, osoba ta ostatnio poddała się próbie aktu przejścia boso po rozżarzonych węglach i rozgrzanych kamieniach, co jest dowodem wiary. Dlatego wiemy, że wpuściła do swego serca Pana Boga, stwórcę świata i wszechświata, dzięki temu możemy się po niej spodziewać pokaźnej poprawy w zachowaniu.
Z mojej strony proponuję zastosować amnestię wobec tego użytkownika, można by było złagodzić wyrok, lub też całkowicie darować karę.
Pozdrawiam, Pan Bóg jest wielki 🙏

 

  • Skull 2
  • XD 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że żabson jak i reszta wisusów to podli heretycy.
Czuję w kościach, że ban ten został wyrządzony zupełnie niesłusznie, dlatego, rzecz jasna, jestem za jego zdjęciem.

Skoro już rozpoczęto gawędę na temat innych banów, to dodam od siebie pytańsko:
co ze mną? HALO HALO!

Czcij ojca swego i matkę swoją. 
Amen

Ojcze Pio daj mi bym lewitować począł razem z tobą

Obrazek święty - Jezu Ufam Tobie z Papieżem Janem Pawłem II - 6,5 cm x 11  cm Dewocjonalia Sklep Internetowy - Chrzest & Komunia

Edytowane przez HERBER
Wcześniejszy święty obrazek był rozmiarów za dużych więc pewnie ktoś pokusiłby się o usunięcie całego wpisu, to byłaby spora strata
  • Superka 1
  • Przytulas 1
  • Mrozi 2
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

A o multikoncie na discordzie, na aktualnej edycji podszywając się pod innego gracza nie wspomnisz? :(

To również świadczy o Twoim zachowaniu.

Edytowane przez Koriksss
  • Wow 1
  • Skull 1
  • XD 2

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Koriksss napisał:

A o multikoncie na discordzie, na aktualnej edycji podszywając się pod innego gracza nie wspomnisz? :(

To również świadczy o Twoim zachowaniu.

Nie muszę o tym wspominać, bo każdy mój znajomy wiedział, że to moje konto, wam też mówiłam to wprost, sam Qamil który mi pomagał dowiedzieć się kiedy dostałam bana, był informowany z konta Jessica1346, że mam bana na koncie GothicCurse i nic sobie z tego nie zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koriksss napisał:

A o multikoncie na discordzie, na aktualnej edycji podszywając się pod innego gracza nie wspomnisz? :(

To również świadczy o Twoim zachowaniu.

Nieraz widziałem, że Gothic pisała wam wprost, że to jej konto, a nikt nic z tym nie robił. Skoro administracja o takich rzeczach wie, a nic z tym nie robi, to chyba wiadomo po czyjej stronie leży wina w tej kwestii, bo sam wiesz, wszelkie multikonta są od razu banowane, a to jednak nie było XD. 

Edytowane przez dominik585
  • Superka 2
  • Dislike 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin
Teraz, dominik585 napisał:

Nieraz widziałem, że Gothic pisała wam wprost, że to jej konto, a nikt nic z tym nie robił. Skoro administracja o takich rzeczach wie, a nic z tym nie robi, to chyba wiadomo po czyjej stronie leży wina w tej kwestii, bo sam wiesz, wszelkie multikonta są od razu banowane, a to jednak nie było XD. 

 

ah no tak bo jak ktoś napisze co zrobił to sprawa załatwiona xd Tego multikonta nie powinno być w ogóle i to jest fakt, więc nie usprawiedliwiaj tutaj kogoś, kto złamał regulamin bo stawia cię to w złym świetle

 

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, berkowskyy napisał:

 

ah no tak bo jak ktoś napisze co zrobił to sprawa załatwiona xd Tego multikonta nie powinno być w ogóle i to jest fakt, więc nie usprawiedliwiaj tutaj kogoś, kto złamał regulamin bo stawia cię to w złym świetle

 

Kolega chciał tylko mnie wybronić. Niestety wydaje mi się, że pogorszył, aczkolwiek i tak dziękuję mu za bierny udział w dyskusji na temat mojego unbana.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloszka kokoszka! Jestem zniesmaczona wyrokiem, który musi cierpieć moja uczciwa i piękna koleżanka. Twierdzę, iż werdykt został wydany niesłusznie i irracjonalnie! Nie jestem w stanie pojąć, jakim trzeba być człowiekiem, aby karać kobietę w sposób obmierzły, bezwstydny i kwaśny jak dżem Mortena z kradzionych śliwek! Ludzie, szanujmy się! Jak tak można potraktować drugą osobę! Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego! Amen.

 

Oto oko PANA nad tymi, którzy się go boją,

nad tymi, którzy ufają jego miłosierdziu.

Psalmów 33:18

 

images.png?ex=66316d65&is=66301be5&hm=583c4e97b2f7c7402a728049d520025e3f74e7e9390b1a1f855b4c0c2ecdcf51&

  • Skull 2
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Dobrze, czas się wypowiedzieć, przeważnie nie rozpatruje odwołań od blokad, ale dla ciebie zrobię wyjątek.

Nie rozumiem trochę tego odwołania, mam wrażenie, że starasz się w nim zgrywać niewiniątko, którym ewidentnie nie jesteś. Dla nas jesteś osobą toksyczną, która jedynie co potrafi to hejtować nas, naszą pracę czy też pracę innych. Jak najbardziej przyjmujemy słowa krytyki, ale pod warunkiem, że jest ona konstruktywną krytyką i nie zamienia się w hejt, nam nie zależy na banowaniu ludzi, bo jaki mielibyśmy w tym sens?
Przez bardzo długi czas dawaliśmy mnóstwo szans, upomnień czy ostrzeżeń, żeby ktoś zmienił swoje zachowanie, a i tak koniec końców pewne osoby miały na nas wywalone. Niestety jeżeli przez tyle czasu do tych osób nie dociera, że ich zachowanie powoli zaczyna przekraczać granicę to musimy działać. 
Działania widać, postanowiliśmy zbanować osoby, które według nas są toksyczne i nie chcemy, żeby grały na naszym serwerze. Wolimy mieć już kilku graczy mniej, ale żeby byli to gracze, którym faktycznie podoba się rozgrywka, dobrze się bawią czy spędzają czas, a nie wchodzą po to, żeby zniszczyć dzień i humor innym. Dlatego takie osoby dalej będziemy wyłapywać i banować, może taka taktyka nie będzie się cieszyć popularnością, ale chociaż będziemy mogli wszyscy w spokoju pograć bez czytania durnych wypowiedzi pewnych osób. 

 

5 godzin temu, dominik585 napisał:

Żarty żartami, ale nie jest to szkodzenie serwerowi, themikishou też powinien zostać odbanowany. Nawet jeśli bym kogoś nie lubił, to i tak bym był za zdjęciem takiego bezsensownego bana. Rozumiem, że zarząd nie lubi owych użytkowników i boli, że mają swoje zdanie, a nie podtrzymują ich, ale bez przesady xd. Za zdjęciem blokady (chyba, że nie dadzą ci UB, bo nie przeprosiłaś xXOskar XDDD).


Pozwolisz, że my będziemy decydować co to jest szkodzenie serwerowi, oczywiście jest to powód, który w przeszłości był nadużywany i w tym momencie nie chcemy do tego doprowadzić, ale naszą rolą jest ustalić kto na takiego bana zasługuje a kto nie. Jeżeli my nie chcemy, żeby grał na serwerze to grać na nim nie będzie. Dostał tyle szans i żadnej nie potrafił wykorzystać, dlatego została podjęta decyzja o jego zbanowaniu.
I tak jak napisałem wyżej, każdy może mieć swoje zdanie pod warunkiem, że nie jest one narzucane innym i faktycznie niesie ze sobą jakiś przekaz. Osoby, które mają własne zdanie są cenne, bo nie ma ich dużo, ale też trzeba wiedzieć kiedy ugryźć się w język i gdzie jest pewna granica. Niestety pewne osoby tej granicy nie potrafią dostrzec, a to jest dużo większa umiejętność. Na sam koniec tego wątku dodam, że my nie oczekujemy przeprosin, bo one nie są nam do niczego potrzebne a oczekujemy chęci zmiany i pokazania, że faktycznie staramy się nad sobą pracować.


Chciałem odpowiedzieć na więcej odpowiedzi pod odwołaniem, ale nie ma nawet do czego, dlatego wróćmy do twojego odwołania. Robiłaś Multikonta na serwerze, wyzywasz administracje, wchodzisz na serwer z imieniem i nazwiskiem osoby z Administracji tylko z tego powodu, że dostałaś bana i nie uczysz się na błędach. Nie widzę twojej osoby na discordzie jak i serwerze, dlatego nie dostaniesz unbana na discord. 
Obecnie dostałaś przypadkiem unbana na serwerze z powodu mojego niedopatrzenia i to mogę przyznać, nie chciałem cię już banować, bo byłoby to słabe z mojej strony, ale radzimy się zachowywać, nie prowokować i grać normalnie jak każdy inny. 

Miłej nocy


Odwołanie odrzucam.

  • Superka 1
  • Skull 2
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

image.png

  • Dislike 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...