Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

serwerowe modchaty


dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick (z serwera): dominik585
Propozycja dotyczy (tytuł): modchatów
Opis propozycji: Witam. Dzisiaj chciałbym odnieść się do serwerowych modchatów (oczywiście nie do wszystkich).  Rozumiem, że możecie też grać na serwerze, zarówno odpowiadając graczom, ale u was tej

pomocy jakoś bardzo nie widać. Generalnie dzisiaj na serwerze zobaczyłem, że gracz się o coś zapytał na czacie głównym, poczym było 10-40 sekund przerwy i nikt nic nie pisał na czacie, po czym wszedł jakiś gracz na serwer, a ze strony modchatów było pisane m.in. hej, siema itd. Więc domniemam, że było to po prostu olanie gracza przez  3 lub 4 modchatów (dokładnie nie pamiętam ilu było). Było to zaledwie przy 50-70 graczach XD, gdzie było kilku modchatów na serwerze, jestem ciekawy jakby na serwerze było z 300 osób. Zarówno pisałem w jakiejś małej sprawie do serwerowych modchatów, napisałem do jednego, do drugiego, do trzeciego i co dostałem?- brak odpowiedzi, a po 1 minucie na czacie było pisane o jakimś temacie XD. Na serwer wchodzę rzadko, a za praktycznie każdym razem modchaty w takich sytuacjach siedzą cicho i olewają graczy. Rozumiem, że dostaliście te rangi, ale chyba po coś wam ta ranga służy? Bo jak na razie widzę, że służy ona tylko po to by była. To jest propozycja, żeby takie coś zostało zmienione i jednak ta pomoc była. Jedynie nadaję się to w dział propozycji, bo zauważyłem, że skargi (zarówno zaakceptowane skargi) nic nie wprowadzają w kogoś zmianę. Zarządowi polecam wybierać graczy na modchata, którzy chociaż trochę pomagają graczom na serwerze, a nie brać graczy, którzy mają sporo godzin na serwerze, ładnie napisane podanie i pomagają graczom tylko na czas rozstrzygnięcia ich podania. Nie mam na celu kogoś obrazić, ale widząc co się teraz dzieje w porównaniu sprzed 2/3 lat, to jest dno. Pozdrawiam.
Dodatkowe SS'y: zbędne

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

To co piszesz póki co nie ma żadnego sensu i potwierdzenia, że faktycznie tak było. Fajnie by było jakbyś załączył jakieś ss'y, że faktycznie tej odpowiedzi nie dostałeś, bo takie słowa rzucone na wiatr nie mają większego znaczenia. Co do odpowiedzi na pytania graczy z chatu również się mylisz, bo jednak nigdy nie byłeś w Administracji i nie wiesz jak to wygląda. Administracja ma możliwość odpowiadania na pytania graczom poprzez /pomoc. Nie musi robić tego na chat. Gdy ktoś pyta na chat "gdzie zdobede lazuryt" administracja ma swoje narzędzia do odpowiadania na takie pytania nie pisząc bezpośrednio na chacie gdzie widzą to wszyscy. Także zawsze zanim rzuci się oskarżenia warto się doinformować i oprzeć to na jakichkolwiek dowodach. 

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 2
  • Like 1
  • Przytulas 1
  • Thinking 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście tyle co przez mój okres grania widziałem to modchaty działają sprawnie, mówisz, że ostatnio cię za dużo na serwerze nie ma, więc ciężko wystawić jakąś szerszą opinię na ten temat jak to generalnie wygląda. W moim przypadku, gdy potrzebowałem to odpowiedź miałem podaną od razu i to samo widziałem u pytających graczy na chacie.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z tym co napisał dominik585, przebywając masę czasu na serwerze sam widzę nie raz aktywnych modchatów, ale w razie ich potrzeby to są jedynie ich nicki pod /list i nic więcej.
Osobiście sam miałem przypadki, ze ludzie zwracają się o pomoc do mnie, piszą pytania do mnie na /msg o coś i staram się odpowiadać na ile moja wiedza pozwala, a pytając się "dlaczego pytasz się mnie a nie modchata?" dostaję odpowiedź od drugiego gracza "Pisałem do modchata ale on powiedział, że nie wie"

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TamashiSS napisał:

Całkowicie zgadzam się z tym co napisał dominik585, przebywając masę czasu na serwerze sam widzę nie raz aktywnych modchatów, ale w razie ich potrzeby to są jedynie ich nicki pod /list i nic więcej.
Osobiście sam miałem przypadki, ze ludzie zwracają się o pomoc do mnie, piszą pytania do mnie na /msg o coś i staram się odpowiadać na ile moja wiedza pozwala, a pytając się "dlaczego pytasz się mnie a nie modchata?" dostaję odpowiedź od drugiego gracza "Pisałem do modchata ale on powiedział, że nie wie"

Z tym już totalnie się nie mogę zgodzić, żeby dochodziło do takich sytuacji, ostatnimi czasy spędzałem na serwerze po parę godzin dziennie i tak jak mówię odpowiedzi dostawałem momentalnie gracze również widziałem, że dostawali na chacie odpowiedzi, a tak jak już powiedział Koriksss wy tego nie widzicie, ale gracze dostają odpowiedź prywatnie.
Myślę, że lepiej by to wszystko wyglądało wymieniając po prostu po nickach modchatów konkretnie i przedyskutować to z nimi. Ja, grając na serwerze widzę wysoką aktywność kilkoro modchatów i na serwerze i na chacie, ale są i mniej aktywni, więc ciężko coś wprowadzić do życia, jesli propozycja skierowana jest ogólnie do całej rangi.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również odniosę się do tego, ponieważ czuję taką potrzebę. Tak jak Koriksss wspomniał to fajnie byłoby dać jakieś dowody typu ss. Wrzucenie wszystkich ModChatów do wora nie jest całkowicie dobrą opcją, bo jak wiesz to ModChatów mamy sporo. Nam na serwerze czasem zdarza się ominąć pytanie na czacie, ale to już przy większej ilości graczy. Też jesteśmy ludźmi jak wy, i staramy się aby każdy uzyskał sensowną odpowiedź, a nie "nie wiem". I co do właśnie tego odpowiadania słowami "nie wiem", to powiem tak, odkąd jestem w administracji to nie widziałam takiej sytuacji by ktoś z ModChatów odpowiedział graczowi tymi dwoma słowami. Więc sądzę że, dowody w tej sytuacji byłyby najlepszym rozwiązaniem.

  • Superka 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dominik585 napisał:

 Witam. Dzisiaj chciałbym odnieść się do serwerowych modchatów (oczywiście nie do wszystkich). 

 

13 minut temu, xmerida_ napisał:

Wrzucenie wszystkich ModChatów do wora nie jest całkowicie dobrą opcją, bo jak wiesz to ModChatów mamy sporo.

Napisane jest, że nie wszystkich modchatów się to tyczy.

 

37 minut temu, Koriksss napisał:

To co piszesz póki co nie ma żadnego sensu i potwierdzenia, że faktycznie tak było. Fajnie by było jakbyś załączył jakieś ss'y, że faktycznie tej odpowiedzi nie dostałeś, bo takie słowa rzucone na wiatr nie mają większego znaczenia.

Oczywiście! Ss zostaną wstawione w nocy, bo trochę czasu potrzeba żeby je znaleźć.

 

37 minut temu, Koriksss napisał:

Co do odpowiedzi na pytania graczy z chatu również się mylisz, bo jednak nigdy nie byłeś w Administracji i nie wiesz jak to wygląda. Administracja ma możliwość odpowiadania na pytania graczom poprzez /pomoc. Nie musisz robić tego na chat. Gdy ktoś pyta na chat "gdzie zdobede lazuryt" administracja ma swoje narzędzia do odpowiadania na takie pytania nie pisząc bezpośrednio na chacie gdzie widzą to wszyscy.

Owszem wiem, że takie coś istnieje. Myślę, że nie muszę być w administracji, żeby podstawowe rzeczy administracyjne znać, grając na tym serwerze około 4 lata. Takie odpowiedzi na pytania z chatu są rzadko przekazywane poprzez /pomoc. Myślę, że takie zakrywanie się tym nie ma sensu, ponieważ sam grając już sporą ilość czasu na serwerze dostałem takich odpowiedzi może 5 razy.

 

Zarówno nie są to słowa rzucone na wiatr, skoro nie tylko ja tego dostrzegłem.

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez się do tego odniosę. Ogólnie nie jesteśmy skarbnicą wiedzy i nie wszystko wiemy. Staramy się jak najlepiej pomagać graczom. W kwestii mechaniki serwera tego nie znajda u wujka google i wtedy staramy sie jak najszybciej dowiedzieć się o tym i odpowiadamy takim graczom że dostaną odpowiedź na msg. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Myślę że bardzo dużo zależy od nastawienia oraz charakteru danej osoby. Są osoby które odpowiadają na /pomoc, a zostawiają chat, czasami może chcą aby ktoś z graczy odpowiedział, a sa tacy którzy odpowiadają na czacie, bardzo różne sytuacje ale wydaje mi się że każdy typ osoby w adm jest inny i każdy reaguje inaczej. Może teraz napisać im jakiś HeadAdmin "Proszę odpisywać graczom na chacie" czy coś takiego ale nie wiem czy to ma sens? Chcesz to zadaj pytanie na /pomoc - tam zawsze odpisują, a chat powinien być luźny, ale kto jak już uważa. Oficjalnie jestem neutral no nie wydaje mi się, żeby było jakieś rozwiązanie w tym wypadku znalezione. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hillsong_ napisał:

Chcesz to zadaj pytanie na /pomoc - tam zawsze odpisują, a chat powinien być luźny, ale kto jak już uważa.

Generalnie nie rozchodzi się tutaj o mnie, ja do administracji pisałem poprzez msg, rozchodzi się o np. nowych graczy, którzy nie wiedzą, że trzeba zgłaszać pytania na pomoc, mimo, że jest o tym komunikat.

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do ss'ów, będą logi, ponieważ nawet nie wiedziałem, że takie coś będę pisał- są zamieszczone poniżej, jeśli trzeba podać dzień zdarzenia, jutro po 16 podam. Na chwilę obecną dam logi bez nazw modchatów i graczy, jeśli będą potrzebne- dodam. Jeśli będzie trzeba pokazać jakieś dokładniejsze logi- podam lub może dany administrator wpisać sobie w logach, żeby nie było, że coś przekręcam.

 

[16:33:57] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [PZPR][Gracz] : ej a jak na serwie jest zsrr i pzpr to mogę założyć NSDAP?

Tutaj generalnie nikt nie odpowiedział, nawet nie wiedziałem czy jest sens to wstawiać, bo też niby głupie pytanie, ale zawsze może się przydać.

 

[17:51:38] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> ] jest jakiś mod+?
[17:52:45] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [ModChat] : checie mi pomoc niszczyc?

Napisałem do pierwszego modchata- zero reakcji, ale na czacie minutę później było pisane.

 

[17:52:49] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> ] ej
[17:53:14] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [ -> dominik585] ?
[17:53:99] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> ] jest jakiś mod+?
[17:54:84] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [ModChat] : niestety ********
[17:54:54] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RealCraft] otrzymał/a upomnienie od  \n Powód: Niepoprawne użycie systemu licytacji
Generalnie drugi modchat odpisał mi "?", ale to tyle, później tak samo pisane na czacie. 

W "propozycji" pomyliłem się co do ilości osób w danej sytuacji, za co przepraszam.

 

[19:14:36] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [SVIP] : wlasnie będzie jakiś evencik dzis?

Tak jak z pierwszym- nie wiem czy jest sens takie wstawiać.

 

[19:15:14] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Gracz] : jaki koszt vipa i na jakie czas ?

Zero reakcji od kogokolwiek. O ile się nie mylę na serwerze był/y 1-2 modchat/y i moderator

 

[20:16:07] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Gracz] : jak komuś udostępnić skrzynki do zbioru mam nie potrzebne rzeczy które mogą się komuś przydać
[20:16:72] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RealCraft] otrzymał/a upomnienie od  \n Powód: Flood

tutaj też brak reakcji, a chwilę po tym modchat pisał ze znajomymi.

 

[17:06:83] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [BOYS][$][Gracz] : byl event?
[17:06:53] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [ModChat] : hej 

Tutaj też brak reakcji- pierwsze, trzecie i ostatnie logi nie wiem czy coś wnoszą.

 

Odnosząc się do niepokazywania nazw modchatów- przejrzałem wszystko dokładnie i jedna sytuacja dotyczy 2 modchatów, trzy tematy ogólnikowo modchatów, dwa tematy dotyczą jednego modchata+ dotyczy go sytuacja gdzie bierze udział łącznie z nim dwóch modchatów (czyli 3 sytuacje). 

Obawiam się, że znalazłbym takiego czegoś więcej (oczywiście tych poważniejszych), więc chyba nie ma tutaj słów na wiatr.

  • Superka 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, dominik585 napisał:

Odnosząc się do ss'ów, będą logi, ponieważ nawet nie wiedziałem, że takie coś będę pisał- są zamieszczone poniżej, jeśli trzeba podać dzień zdarzenia, jutro po 16 podam. Na chwilę obecną dam logi bez nazw modchatów i graczy, jeśli będą potrzebne- dodam. Jeśli będzie trzeba pokazać jakieś dokładniejsze logi- podam lub może dany administrator wpisać sobie w logach, żeby nie było, że coś przekręcam.

 

[16:33:57] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [PZPR][Gracz] : ej a jak na serwie jest zsrr i pzpr to mogę założyć NSDAP?

Tutaj generalnie nikt nie odpowiedział, nawet nie wiedziałem czy jest sens to wstawiać, bo też niby głupie pytanie, ale zawsze może się przydać.

 

[17:51:38] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> ] jest jakiś mod+?
[17:52:45] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [ModChat] : checie mi pomoc niszczyc?

Napisałem do pierwszego modchata- zero reakcji, ale na czacie minutę później było pisane.

 

[17:52:49] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> ] ej
[17:53:14] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [ -> dominik585] ?
[17:53:99] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [dominik585 -> ] jest jakiś mod+?
[17:54:84] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [ModChat] : niestety ********
[17:54:54] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RealCraft] otrzymał/a upomnienie od  \n Powód: Niepoprawne użycie systemu licytacji
Generalnie drugi modchat odpisał mi "?", ale to tyle, później tak samo pisane na czacie. 

W "propozycji" pomyliłem się co do ilości osób w danej sytuacji, za co przepraszam.

 

[19:14:36] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [SVIP] : wlasnie będzie jakiś evencik dzis?

Tak jak z pierwszym- nie wiem czy jest sens takie wstawiać.

 

[19:15:14] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Gracz] : jaki koszt vipa i na jakie czas ?

Zero reakcji od kogokolwiek. O ile się nie mylę na serwerze był/y 1-2 modchat/y i moderator

 

[20:16:07] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [Gracz] : jak komuś udostępnić skrzynki do zbioru mam nie potrzebne rzeczy które mogą się komuś przydać
[20:16:72] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [RealCraft] otrzymał/a upomnienie od  \n Powód: Flood

tutaj też brak reakcji, a chwilę po tym modchat pisał ze znajomymi.

 

[17:06:83] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [BOYS][$][Gracz] : byl event?
[17:06:53] [Render thread/INFO]: [System] [CHAT] [ModChat] : hej 

Tutaj też brak reakcji- pierwsze, trzecie i ostatnie logi nie wiem czy coś wnoszą.

 

Odnosząc się do niepokazywania nazw modchatów- przejrzałem wszystko dokładnie i jedna sytuacja dotyczy 2 modchatów, trzy tematy ogólnikowo modchatów, dwa tematy dotyczą jednego modchata+ dotyczy go sytuacja gdzie bierze udział łącznie z nim dwóch modchatów (czyli 3 sytuacje). 

Obawiam się, że znalazłbym takiego czegoś więcej (oczywiście tych poważniejszych), więc chyba nie ma tutaj słów na wiatr.

Fajnie że wystawiłeś logi, jednakże dalej nie zmienia to faktu, że na pytania z chatu modchat lub ktoś inny mógł odpowiedzieć na pomocy, czego Ty nie widziałeś, jest to do zweryfikowania jeśli podasz Nicki tych podobno dwóch aktywnych wtedy modchatow, moda też możesz, ale zapewne chodzi o mnie gdzie mnie pewnie nie było wtedy na dyżurze, no i jeszcze dzień, to się sprawdzi.

Dodatkowo jest tego malutko jak na skalę w jakiej to opisałeś, połowa jest bezsensowna, jednak to co z sensem tak jak napisałem możemy sprawdzić.

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku powinny być podane nazwy osób, o które ci chodzi szczególnie, teraz gdy dałeś logi. Dalej to nic nie wnosi do serwera, bo bez nazw, o które osoby chodzi dalej skarga jest ogólna do całej rangi i nic nie da się z tego zrobić. Jak o mnie chodzi w tych godzinach, co jestem na serwerze przewija się kilkoro osób z rangą modchat, które są aktywne i pomocne, ale są tacy, których jeszcze nie widziałem na serwerze, być może grają w innych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modchatów jest obecnie dużo i często w jednej chwili potrafi ich być po 3-5, przez co odnoszę wrażenie, że działają bardziej sprawnie niż kiedyś, ponieważ wcześniej takich sytuacji jak ta opisana przez Dominika było więcej, jednakże pomimo iż pod koniec edycji sama jestem mniej aktywna, to i tak idzie zauważać  brak odzewu, o czym wspomniał autor postu oraz Tamashi. Niewykluczone, że podobnie do tego, co wspomniał Koriks, osoba będąca na dyżurce zwyczajnie udziela odpowiedzi przez /pomoc na zadane pytanie na czacie, co jest akurat imo trochę głupie, gdyż owy modchat tudzież mod, bardziej dba o zdobyte pkt administracyjne niż o to, jak to wygląda w oczach innych, którzy widzą, co zwyczajnie dzieje się na czacie. Może to też ich zniechęcać do późniejszej próby zwrócenia się o pomoc do kogoś wyżej, bo z "autopsji wiedzą, że to i tak nic nie da". 

  • Superka 1
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Wariatka_29 napisał:

Modchatów jest obecnie dużo i często w jednej chwili potrafi ich być po 3-5, przez co odnoszę wrażenie, że działają bardziej sprawnie niż kiedyś, ponieważ wcześniej takich sytuacji jak ta opisana przez Dominika było więcej, jednakże pomimo iż pod koniec edycji sama jestem mniej aktywna, to i tak idzie zauważać  brak odzewu, o czym wspomniał autor postu oraz Tamashi. Niewykluczone, że podobnie do tego, co wspomniał Koriks, osoba będąca na dyżurce zwyczajnie udziela odpowiedzi przez /pomoc na zadane pytanie na czacie, co jest akurat imo trochę głupie, gdyż owy modchat tudzież mod, bardziej dba o zdobyte pkt administracyjne niż o to, jak to wygląda w oczach innych, którzy widzą, co zwyczajnie dzieje się na czacie. Może to też ich zniechęcać do późniejszej próby zwrócenia się o pomoc do kogoś wyżej, bo z "autopsji wiedzą, że to i tak nic nie da". 

Tu nie chodzi tylko o to, że my mamy za to jakieś punkty, tak jak napisałem wyżej, są od tego specjalne narzędzia i nam jest po prostu łatwiej odpowiedzieć na /pomoc takiemu graczu niż rozpisywać się na chat. Korzystanie z tego znacznie bardziej ułatwia nam pracę i skuteczną pomoc graczom.

 

Dodam jeszcze, że taka odpowiedź jest bardziej widoczna dla gracza, ponieważ pojawia się dodatkowo na Bossbarze. Na chacie coś może jednak uciec. 

Edytowane przez Koriksss
  • Like 1
  • Thinking 2

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wariatka_29 napisał:

Modchatów jest obecnie dużo i często w jednej chwili potrafi ich być po 3-5, przez co odnoszę wrażenie, że działają bardziej sprawnie niż kiedyś, ponieważ wcześniej takich sytuacji jak ta opisana przez Dominika było więcej, jednakże pomimo iż pod koniec edycji sama jestem mniej aktywna, to i tak idzie zauważać  brak odzewu, o czym wspomniał autor postu oraz Tamashi. Niewykluczone, że podobnie do tego, co wspomniał Koriks, osoba będąca na dyżurce zwyczajnie udziela odpowiedzi przez /pomoc na zadane pytanie na czacie, co jest akurat imo trochę głupie, gdyż owy modchat tudzież mod, bardziej dba o zdobyte pkt administracyjne niż o to, jak to wygląda w oczach innych, którzy widzą, co zwyczajnie dzieje się na czacie. Może to też ich zniechęcać do późniejszej próby zwrócenia się o pomoc do kogoś wyżej, bo z "autopsji wiedzą, że to i tak nic nie da". 

Wypowiedź bez sensu, ponieważ, dla usprawnienia całego systemu taka opcja została przez administrację stworzona i działa zwyczajnie lepiej, ponieważ gracz nie ma szans przeoczyć takiej odpowiedzi, a na chacie zawsze pozostaje taka ewentualność. W innej sytuacji gracz, który szuka dziury w całym mógłby powiedzieć, że moderatorzy nie korzystają z komendy tylko odstawiają popisówkę na chacie, żeby może dostać pochwałę. Każdy, kto gra na serwerze, chociaż jeden dzień i pytał już o coś administrację wie jak działa ten system, więc nie ma szans, żeby miał się zrazić do administracji, która nie udziela odpowiedzi na chacie.
 

 

  • Superka 2
  • Thinking 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zwrócić tu uwagę, że chłopacy na randze Modchat faktycznie zachowują się tak jak opisał to dominik. Dziewczyny natomiast zawsze i chętnie pomagają czego jestem nie raz świadkiem. Jak sam wspomniał parę odpowiedzi wyżej QamilWorkout, nie wie on wszystkiego, stąd mogą się pojawiać na serverze od niego odpowiedzi typu "nie wiem".

  • Thinking 2
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Koriksss napisał:

Fajnie że wystawiłeś logi, jednakże dalej nie zmienia to faktu, że na pytania z chatu modchat lub ktoś inny mógł odpowiedzieć na pomocy, czego Ty nie widziałeś, jest to do zweryfikowania jeśli podasz Nicki tych podobno dwóch aktywnych wtedy modchatow, moda też możesz, ale zapewne chodzi o mnie gdzie mnie pewnie nie było wtedy na dyżurze, no i jeszcze dzień, to się sprawdzi.

Dodatkowo jest tego malutko jak na skalę w jakiej to opisałeś, połowa jest bezsensowna, jednak to co z sensem tak jak napisałem możemy sprawdzić.

Pisząc moderator nie pisałem o tobie. Możemy spojrzeć, że jestem aktywny raz na 2 tygodnie, o ile się nie mylę, są to logi tylko z dwóch dni, więc mało? Żeby ktoś nie zarzucił mi, że może wtedy były takie dni czy coś, jest to w odstępie kilku/kilkunastu dni. W nocy podam nicki owych graczy i modchatów, a jeśli już mówimy, że za mało dowodów, postaram się znaleźć więcej sensownych dowodów.

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Prosiłbym o podesłanie wszelkich informacji na Discord o logach, o których mowa w propozycji (dzień, godzina, o kogo chodzi i kto zadawał pytania) lub skardze, jak zwał tak zwał. 

 

  • Superka 2
  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zagadnienia przedstawione w propozycji zostały potwierdzone poprzez analizę logów. W związku z tym osoby pełniące funkcje administracyjne, o których mowa w tym wątku, odbędą poważną rozmowę na temat priorytetów podczas przebywania na serwerze oraz ich roli administracyjnych, które na randze mają wykonywać w głównej mierze (czyt. kontrola chatu i udzielanie pomocy z chatu).

 

Pragnę nadmienić, że nie każde zadane pytanie na chacie pozostawione jest bez odpowiedzi. Faktem jest, że z poziomu Gracza nie jest to widoczne, natomiast w większości przypadków taka osoba otrzymuje zestaw gotowych odpowiedzi, które wyczerpują zagadnienia, o które się pytała. Od tego służy /pomoc, a także komenda do udzielania odpowiedzi, aby z nich korzystać. Administratorzy są rozliczani tygodniowo ze swojej normy czasowej oraz punktowej, więc naturalne jest, że w pierwszej kolejności będą odpowiadali komendą, która również zapewnia niemożliwą do pominięcia widoczność odpowiedzi, o czym w zasadzie wspomniano powyżej. Reasumując, nie należy zatem hejtować Administratorów za to, że odpowiadają poprzez komendę bo "bardziej dbają o zdobyte pkt administracyjne", gdyż obowiązek posiadania punktów jest nałożony odgórnie i nie jest to ich decyzją, a Zarządu, który taką formę sprawdzenia aktywności prowadzi od praktycznie początku serwera. A to, w jaki sposób to wygląda u innych nie ma znaczenia - dla nas najważniejsze jest, aby osoba potrzebująca pomocy otrzymała ją w jakiejkolwiek formie, aby gra dla niej na serwerze była przyjemniejsza.

  • Superka 2

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_akceptowane.png

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...