Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

wyświetlany komunikat


Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): dominik585
Propozycja dotyczy (tytuł): komunikat za co dostało się kasę będąc offline
Opis propozycji: Witam. Dzisiaj wygrałem w lotto gdy byłem offline, jak wszedłem na serwer wyświetlił mi się komunikat (ss na dole), wpadłem na pomysł, żeby zamiast tego, pisało "Kiedy byłeś offline wygrałeś w lotto, twój stan konta zmienił się o +36,750. Nie tyczy się to tylko lotto, a zarówno targu i innych rzeczy, z których może wpłynąć kasa gdy nie ma nas na serwerze. Taki lub podobny komunikat, ale fajnie byłoby zobaczyć takie coś na serwerze
 

Dodatkowe SS'yimage.png.65d1de4e79f8e450d535de543340490d.png

  • Superka 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przyznaję, że jest to moją bolączką. Szacunkowo każdej nocy, tajemnica ta, spędza mi sen z powiek. Ilekroć, gdy dołączam do rozgrywki, na telebimie bym, ukazuje się adnotacja, która daje mi do wiadomości, że podczas mej nieobecności należący do mnie stan konta, uległ zmianie. Dochodzenie w celu doinformowania się, za cóż to zostałem obdarowany tak niebotyczną kwotą, wychodzi jedynie okazjonalnie, raz na ruski rok. Dlatego też, zainwestowanie we wspaniałość, która będzie zobligowana udzielić mi informacji, za co szczegółowo, na wylot tudzież na iment, objąłem tak pokaźną sumkę. Dlatego, ponad wszelką wątpliwość, jestem za poparciem tej jakże przenikliwej inicjatywy. 

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Administrator
Admin

Jeśli da radę to wprowadzić, to jak najbardziej, ale zgaduję, że ograniczy się to do poszczególnych rzeczy (targ, przelew, itp, reszta mniej ważnych rzeczy byłaby bez szczegółowego dopisku)

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_oczekuje.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...