Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

GothicCurse


KamilkaKamiska_PL69

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: GothicCurse
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: Nie pamiętam.
Opis sytuacji: Najpierw otrzymałam ostrzeżenie za wykłócanie się na czacie z jakimś graczem. Następnie pojawił się Oskar, który zajął się całą sytuacją. Przywitał się co wywołało na czacie spam. Gracz xxxxxx napisał "zróbcie mu od razu loda na przywitanie", na co ja odparsknęłam "on mi może zrobić". Za co otrzymałam mute na 6dni. Niestety, rączki mnie do gadania swędziały, chciałam zwalić winę na gracza xxxxxx, co zachęciło mnie do przetestowania w jaki sposób uda mi się coś napisać. Nie miałam torbieli na książkę, więc ta opcja odpadła, przelew działał tylko i wyłącznie bez dołączonej notki, msg również nie działało więc uznałam, żę przetestuje czat klanowy, niestety też nic z tego nie wyszło. Zaczęłam również pisać wiadomości na pomocy z prośbą o przekazanie czegoś użytkownikowi Dzak_Plak, było to pytanie o to, czy ma ciepło w domu. Tysia natychmiastowo wręcz przekazała te wiadomość. Wpadłam wtedy na genialny pomysł, aby zacząć wysyłać wiadomości na licytacji. Udało się, ale tylko za pierwszym razem, kolejne dwie licytacje zostały wycofane. Zostałam zbanowana wtedy na 24h. Grać mi się tak strasznie tego dnia chciało, że postawiłam założyć multikonto o nicku Olejnik_ i wbić na serwer. Niestety nie chciało mi się routera resetować ani VPN odpalać, więc niedługo potem otrzymałam na obu kontach bana. Na głównym od xXOskar i na MK od berkowsky.
Screen bana

2024-03-06_23.21.28.png

image.png

  • Sad 1
  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę XD, bo specjalnie założyłaś mk o takim nicku, więc nie wiem czego się spodziewałaś. Oskar nie wziął tylko tego pod uwagę, że chciałaś ominąć blokadę i grać na innym koncie, a wziął podpunkt 32 taryfikatora, więc jeśli Oskar będzie miły, to może na następną edycje dostaniesz unbana, bo jak na razie przekroczyłaś za dużo łamiąc 2 razy regulamin serwera, za które są blokady permanentne. Zarówno głupie pisanie na pomoc jest karane. Co do licytacji, jeśli raz się udało, a następna została wycofana jest już to ostrzeżenie od administracji, a poprosiłaś się o bana wystawiając kolejną wiadomość na licytację. Nie widzę tutaj jakiejś skruchy, jeszcze dodajesz, że nie chciało ci się VPN'a odpalać i resetować routera, więc wydaje mi się, że odwołanie napisane bardziej dla beki. Oczywiście nic do ciebie nie mam, ale wyrażam swoje zdanie, a o odwołaniu zadecyduje pewnie ktoś z zarządu. Jak dla mnie do odrzucenia

  • Superka 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Podzielam zdanie Dominika, oczywiście że odwołanie napisane dla beki, po tym co piszesz na discordzie o administracji i nie tylko ciężko stwierdzić czy Ty faktycznie chcesz tego unbana. Za odrzuceniem 

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 2
  • Dislike 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak nie wiem co więcej napisać powalona sytuacja gothic wyraziła skruchę elo elo

  • Superka 1
  • Skull 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 raz spotykam się z tym, że za omijanie systemu blokad ktoś dostał perma. Na czacie można często zauważyć, że jak ktoś dostanie bana to na 1 tydzień, a nie perma, tak jak w przypadku Kamili. Zwłaszcza, że zrobiła ona tylko jedno multikonto posiadając bana na głównym koncie. Samo mute na 6 dni wydaje się niestosowne, gdyż najczęściej spotykaną karą za obrazę administracji jest ban na 6h i taki mogłaby ona ewentualnie wtedy dostać, chociaż i na to admin mógłby przymknąć oko.  Długość mute jak i bana z kosmosu wzięte. Widać, że dziewczynie zależy na grze na naszym serverze, więc powinna zostać jak najszybciej odbanowana. 

 

Jestem na tak. 

  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dominik585 napisał:

No trochę XD, bo specjalnie założyłaś mk o takim nicku, więc nie wiem czego się spodziewałaś. Oskar nie wziął tylko tego pod uwagę, że chciałaś ominąć blokadę i grać na innym koncie, a wziął podpunkt 32 taryfikatora, więc jeśli Oskar będzie miły, to może na następną edycje dostaniesz unbana, bo jak na razie przekroczyłaś za dużo łamiąc 2 razy regulamin serwera, za które są blokady permanentne. Zarówno głupie pisanie na pomoc jest karane. Co do licytacji, jeśli raz się udało, a następna została wycofana jest już to ostrzeżenie od administracji, a poprosiłaś się o bana wystawiając kolejną wiadomość na licytację. Nie widzę tutaj jakiejś skruchy, jeszcze dodajesz, że nie chciało ci się VPN'a odpalać i resetować routera, więc wydaje mi się, że odwołanie napisane bardziej dla beki. Oczywiście nic do ciebie nie mam, ale wyrażam swoje zdanie, a o odwołaniu zadecyduje pewnie ktoś z zarządu. Jak dla mnie do odrzucenia

Naprawdę żałuję :(

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koriksss napisał:

Podzielam zdanie Dominika, oczywiście że odwołanie napisane dla beki, po tym co piszesz na discordzie o administracji i nie tylko ciężko stwierdzić czy Ty faktycznie chcesz tego unbana. Za odrzuceniem 

Mówię poważnie. Tacy własnie jesteście /:

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eryter22 napisał:

1 raz spotykam się z tym, że za omijanie systemu blokad ktoś dostał perma. Na czacie można często zauważyć, że jak ktoś dostanie bana to na 1 tydzień, a nie perma, tak jak w przypadku Kamili. Zwłaszcza, że zrobiła ona tylko jedno multikonto posiadając bana na głównym koncie. Samo mute na 6 dni wydaje się niestosowne, gdyż najczęściej spotykaną karą za obrazę administracji jest ban na 6h i taki mogłaby ona ewentualnie wtedy dostać, chociaż i na to admin mógłby przymknąć oko.  Długość mute jak i bana z kosmosu wzięte. Widać, że dziewczynie zależy na grze na naszym serverze, więc powinna zostać jak najszybciej odbanowana. 

 

Jestem na tak. 

Perma mam akurat za MK, ale dzięki wielkie <3

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zakładanie konta z nazwiskiem jednego z członków administracji już pokazuje jakie masz podejście do gry na serwerze. Dobrze wiedziałaś co się stanie i jakie będą tego skutki. 
Blokada wydana słusznie i zgodnie z taryfikatorem

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...