Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

UwUnikus3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: UwUnikus
Nick Administratora, którybanował: Koriksss
Kiedy to się stało?: 14.03.2024 okolo 17
Opis sytuacji: Dzień dobry, nie będę owijał w bawęłne, grałem czysto i dostałem bana za to, że na lunarze jest replay mod a z tego, co wiem lunar jest legalny. Ja na swoją obronę powiedzieć mogę, że
NIE INSTALOWAŁEM tego moda, JESTEM TEGO PEWNY, NIE używałem tego moda, ani nawet nie chciałem go na moim komputerze. Po prostu wydaje mi sie że ten mod jest od razu w lunarze.

 

P.S 

jeżeli ktoś chce zająć sie tą sprawa chetnie wypowiem sie na ts3
Screen bana:

image.png.8283f6b84f91d399c9e97c068ef4cbda.png

Edytowane przez UwUnikus3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Dlaczego kłamiesz, że go nie używałeś? Przecież miałeś 2 perfidne klipy z serwera. Wiadomo, teraz możesz je usunąć, jednakże wiem co widziałem i bana nie dałbym bez powodu. Miałeś pobranego ReplayMod'a na 3 wersję, z czego jedna była tą, na której grałeś. W logach było również (co też Ci pokazywałem) że ten ReplayMod był używany i ogólnie załadowany do gry. Na klipach, które RAZEM oglądaliśmy był normalnie chat, Twój nick, serwer i wszystko inne co wystarczyło do tego aby wydać karę. Tłumaczenie, że to był przypadek (podczas sprawdzania) jest bez sensu i tym się przyznałeś, że jednak coś tam z niego korzystałeś. Klip nie był sekundowy i też nie jedyny, a nic samo z siebie się nie dzieje. Coś tam działać jednak musiałeś. Nie kłam proszę, bo wyjaśniliśmy sobie wszystko podczas sprawdzania 😉

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłamie, po prostu, kiedy wyłączałem minecraft, klikając alt+f4 to potem, kiedy włączałem minecraft z powrotem, wyświetlał mi się komunikat czy zapisać klip, ale nie zwracałem na to uwagi, bo nie skojarzyłem faktów.

Parę razy kliknąłem, żeby zapisać klip. Mogę pokazać klipy, a także że nie ma na nich nic co mógłbym wykorzystać (obejrzałem je).

Poza tym chodzi mi o to że ja nie pobierałem tego replay moda tylko był on od razu w lunarze. 

 

Edytowane przez UwUnikus3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)
59 minut temu, UwUnikus3 napisał:

Nie kłamie, po prostu, kiedy wyłączałem minecraft, klikając alt+f4 to potem, kiedy włączałem minecraft z powrotem, wyświetlał mi się komunikat czy zapisać klip, ale nie zwracałem na to uwagi, bo nie skojarzyłem faktów.

Parę razy kliknąłem, żeby zapisać klip. Mogę pokazać klipy, a także że nie ma na nich nic co mógłbym wykorzystać (obejrzałem je).

Poza tym chodzi mi o to że ja nie pobierałem tego replay moda tylko był on od razu w lunarze. 

 

Ale Ty chyba nie znasz działania tego ReplayModa (albo udajesz? Masz doświadczenie w cheatowniu) Sam fakt, że posiadałeś te klipy jest nieprzyjemny. Gdy masz klipa z ReplayModa, możesz odpalając go sprawdzić wszystko co było w Twoim otoczeniu. Normalnie jakbyś latał sobie na gm spectator i szukał przykładowo wieśniaków. Więc nie ma możliwości żebyś "nie mógł z nich nic wykorzystać". Także, pomijając to, że miałeś tego ReplayModa, to klipy z serwera są kluczowym powodem. Dodatkowo tłumaczyłem Ci wszystko podczas sprawdzania, więc nie rozumiem dlaczego teraz tak piszesz. Również pokazywałem Ci jak to działa.

Dodatkowo jeszcze po zweryfikowaniu tego przynajmniej u mnie ten ReplayMod po włączeniu lunara nie zapisuje się na dysku jako osobny plik, widoczny jak przykładowo po pobraniu go z jakiejś strony, jest po prostu w launcherze, a w Twoim przypadku były to 3 osobne pliki na różne wersje. 

 

Jeszcze gdy chciałem sprawdzić jedną rzecz, powiązana z tym całym ReplayModem, zacząłeś wszystko zamykać, rozłączyłeś się na AnyDesku i wyszedłeś z kanału. Fakt, że poinformowałem Cię już wtedy o tym, że dostaniesz bana, jednak dalej zerkałem sobie na poszczególne rzeczy i nie poprosiłem Cię o pozamykane wszystkiego i rozłączenie się z kanału. 

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale korix wszystko wyjaśnił. Dodam jeszcze, że nie jest to twój pierwszy raz gdy masz bana za cheaty, więc nikt raczej nie jest ci wstanie w te słowa uwierzyć. Gdybyś się przyznał i żałował tego co robiłeś mógłbyś liczyć chociaż na skrócenie kary, ale teraz już raczej szanse są marne. Do odrzucenia 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Koriksss napisał:

Ale Ty chyba nie znasz działania tego ReplayModa (albo udajesz? Masz doświadczenie w cheatowniu) Sam fakt, że posiadałeś te klipy jest nieprzyjemny. Gdy masz klipa z ReplayModa, możesz odpalając go sprawdzić wszystko co było w Twoim otoczeniu. Normalnie jakbyś latał sobie na gm spectator i szukał przykładowo wieśniaków. Więc nie ma możliwości żebyś "nie mógł z nich nic wykorzystać". Także, pomijając to, że miałeś tego ReplayModa, to klipy z serwera są kluczowym powodem. Dodatkowo tłumaczyłem Ci wszystko podczas sprawdzania, więc nie rozumiem dlaczego teraz tak piszesz. Również pokazywałem Ci jak to działa.

Dodatkowo jeszcze po zweryfikowaniu tego przynajmniej u mnie ten ReplayMod po włączeniu lunara nie zapisuje się na dysku jako osobny plik, widoczny jak przykładowo po pobraniu go z jakiejś strony, jest po prostu w launcherze, a w Twoim przypadku były to 3 osobne pliki na różne wersje. 

Jeśli chcesz to możemy go na moim komputerze odinstalowac i zainstalowac jeszcze raz (lunara).

a w zdaniu ,,Mogę pokazać klipy, a także że nie ma na nich nic co mógłbym wykorzystać (obejrzałem je)" chodziło mi o to że nie wychodziłem nawet na surowcową (byłem tylko na działce).

19 minut temu, dominik585 napisał:

Niestety, ale korix wszystko wyjaśnił. Dodam jeszcze, że nie jest to twój pierwszy raz gdy masz bana za cheaty, więc nikt raczej nie jest ci wstanie w te słowa uwierzyć. Gdybyś się przyznał i żałował tego co robiłeś mógłbyś liczyć chociaż na skrócenie kary, ale teraz już raczej szanse są marne. Do odrzucenia 

Odnosząc sie do tego to, jeżeli miałem cheaty to raczej sie do nich przyznawałem . tylko teraz sytuacja jest taka że nie grałem na cheatach.

Zazwyczaj gdy dostawałem bana to nie miałem problemu.  Teraz ani troche nie poczuwam sie do winy bo wiem że nie używałem niczego co mogłoby mi ułatwić gre.

 

Edytowane przez UwUnikus3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać że jeżeli mogliście zablokować freelooka itp na lunarze to nie mogliście zablokować tego.

Edytowane przez UwUnikus3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Teraz, UwUnikus3 napisał:

Chciałbym dodać że jeżeli mogliście zablokować freelooka itp na lunarze to nie mogliście zablokować tego.

Są zablokowane, jednak dopiero po relognieciu. Serwer przy pierwszym połączeniu zazwyczaj przepuszcza wszystkie mody. 

 

Dodam jeszcze, że sprawiałeś wrażenie zagubionego. Gdy wspomniałem o tym, że w masz w logach informacje o załadowanym ReplayModzie udawałeś, że nie wiesz w ogóle co to jest 🤨. Gdy jednak weszliśmy już w Menu lunara, sam nakierowywałeś mnie gdzie można sprawdzić nagrania z niego i odpalić całe to "GUI". 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koriksss napisał:

Są zablokowane, jednak dopiero po relognieciu. Serwer przy pierwszym połączeniu zazwyczaj przepuszcza wszystkie mody. 

 

Dodam jeszcze, że sprawiałeś wrażenie zagubionego. Gdy wspomniałem o tym, że w masz w logach informacje o załadowanym ReplayModzie udawałeś, że nie wiesz w ogóle co to jest 🤨. Gdy jednak weszliśmy już w Menu lunara, sam nakierowywałeś mnie gdzie można sprawdzić nagrania z niego i odpalić całe to "GUI". 

Tak... pomogłem ci bo dosłownie przrjechałeś przez ikonę ktora nazywała sie replaymod viewer. myślałem że to dobrze ze ci pomagam powiem jeszcze że zanim mnie sprawdziłeś to myślałem że replaymode zapisuje clipy tak jak nvidia.

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli ktoś wejdzie pierwszy raz na serwer to dostanie za to bana jeżeli będzie sprawdzany? Czy w takim razie nie powinno być przed tym stosownego ostrzeżenia gdzieś na spawnie???

bo szczerze myślałem że jeżeli wchodzę z lunara (czyli na dobrą sprawę antycheat clienta) to nie musze sie martwić o bana.

14 minut temu, Koriksss napisał:

Są zablokowane, jednak dopiero po relognieciu. Serwer przy pierwszym połączeniu zazwyczaj przepuszcza wszystkie mody. 

 

Dodam jeszcze, że sprawiałeś wrażenie zagubionego. Gdy wspomniałem o tym, że w masz w logach informacje o załadowanym ReplayModzie udawałeś, że nie wiesz w ogóle co to jest 🤨. Gdy jednak weszliśmy już w Menu lunara, sam nakierowywałeś mnie gdzie można sprawdzić nagrania z niego i odpalić całe to "GUI". 

 

Edytowane przez UwUnikus3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)
10 minut temu, UwUnikus3 napisał:

To jeżeli ktoś wejdzie pierwszy raz na serwer to dostanie za to bana jeżeli będzie sprawdzany? Czy w takim razie nie powinno być przed tym stosownego ostrzeżenia gdzieś na spawnie???

bo szczerze myślałem że jeżeli wchodzę z lunara (czyli na dobrą sprawę antycheat clienta) to nie musze sie martwić o bana.

 

Lista niedozwolonych modyfikacji jest ogólnodostępna dla wszystkich. To, że lunar + fabric posiada ReplayModa też nie jest tajemnicą. Tak samo wygląda to np. w przypadku clickera, my staramy się za niego nie karać, czego dziś doświadczyłeś, a na co niektórych serwerach walniesz 10 cpsow za dużo i dostaniesz bana od konsoli, bez bezpośredniego sprawdzania, wychodzi na to samo? No wychodzi. 

 

Jeśli ktoś z góry będzie zakładał, że Lunar to w 100% antycheat i zacznie szukać na serwerze wszystkich wieśniaków przy pomocy ReplayModa, to przecież nie zostawimy tego tak o, bo on uznał Lunara za 100% bezpiecznego clienta. To jest tylko przykład. Lista niezadowolonych jest dostępna dla każdego i warto się z nią zapoznać. 

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie wiedziałem jak to działa, bo wiedziałem że jest na lunrze cos w tym stylu ale po pierwsze nie wiedziałem jak to działa a po drugie myślałem, że NIE DOSTANE BANA GRAJĄC NA LUNARZE (i tylko o to mi chodzi że grając na lunarze ) a do tego się nie odwołałeś. Ponieważ moim zdaniem powinieneś mi udowodnić że zainstalowałem cos poza lunarem, a nie tylko że mam tego moda bo tak jak już powtarzam któryś raz według waszego serwera lunar jest legalny.

Edytowane przez UwUnikus3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Koriksss napisał:

Lista niedozwolonych modyfikacji jest ogólnodostępna dla wszystkich. To, że lunar + fabric posiada ReplayModa też nie jest tajemnicą. Tak samo wygląda to np. w przypadku clickera, my staramy się za niego nie karać, czego dziś doświadczyłeś, a na co niektórych serwerach walniesz 10 cpsow za dużo i dostaniesz bana od konsoli, bez bezpośredniego sprawdzania, wychodzi na to samo? No wychodzi. 

 

Jeśli ktoś z góry będzie zakładał, że Lunar to w 100% antycheat i zacznie szukać na serwerze wszystkich wieśniaków przy pomocy ReplayModa, to przecież nie zostawimy tego tak o, bo on uznał Lunara za 100% bezpiecznego clienta. To jest tylko przykład. Lista niezadowolonych jest dostępna dla każdego i warto się z nią zapoznać. 

I czy ja szukałem wieśniaków?? czy sprawdziles mnie bo tak o sobie wymyśliłeś???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, UwUnikus3 napisał:

Ja na przykład nie wiedziałem jak to działa, bo wiedziałem że jest na lunrze cos w tym stylu ale po pierwsze nie wiedziałem jak to działa a po drugie myślałem, że NIE DOSTANE BANA GRAJĄC NA LUNARZE (i tylko o to mi chodzi że grając na lunarze ) a do tego się nie odwołałeś a uważam że duża część graczy gra na lunarze. Ponieważ moim zdaniem powinieneś mi udowodnić że zainstalowałem cos poza lunarem, a nie tylko że mam tego moda bo tak jak już powtarzam któryś raz według waszego serwera lunar jest legalny.

 Już Ci mówiłem, że głównym powodem jest korzystanie z niego na serwerze, niewiedza też niekoniecznie Cię z tego zwalnia. Lunar jest dozwolony, a skąd to wiesz? Z listy niedozwolonych modyfikacji, ponieważ nie znajdziesz go tam. ReplayMod jest niedozwolony, a skąd to możesz wiedzieć? Również z listy niedozwolonych modyfikacji i go już tam znajdziesz. Dlaczego więc o Lunarze piszesz tak otwarcie, że jest w 100% dozwolony (co oczywiście jest prawdą), a o Replaymodzie, którego miałeś, już nie koniecznie chcesz pisać, nie jest on przecież nigdzie ukryty, leży w wątku dostępnym dla wszystkich, nie jest to wielki problem zerknąć sobie dla własnego bezpieczeństwa i upewnić się, że na pewno nie łamiesz regulaminu. 

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Teraz, UwUnikus3 napisał:

I czy ja szukałem wieśniaków?? czy sprawdziles mnie bo tak o sobie wymyśliłeś???

Przecież napisałem, że to przykład 😂🤦🤦🤦

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koriksss napisał:

Przecież napisałem, że to przykład 😂🤦🤦🤦

to podaj moj przyklad podejrzanego zachowania.

bo od tygodnia siedziałem prawie tylko na mojej działce.

 

Edytowane przez UwUnikus3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
2 minuty temu, UwUnikus3 napisał:

to podaj moj przyklad podejrzanego zachowania.

bo od tygodnia siedziałem tylko na mojej działce.

 

Nie obserwuje Cię 24/7 i nie potrzebuję przykładu aby móc Cię sprawdzić, posiadałeś 2 razy bana za cheaty na tej edycji i bardzo możliwe, że jeszcze niedawno korzystałeś z tego clickera, ale już mniejsza o to. Tzw. rutynowa kontrola. 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Poczekaj po prostu, aż ktoś kompetentny wyrazi swoje zdanie lub od razu rozpatrzy odwołanie i wtedy ewentualnie będziemy mogli jeszcze porozmawiać. Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje, poczekajmy. 

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koriksss napisał:

Nie obserwuje Cię 24/7 i nie potrzebuję przykładu aby móc Cię sprawdzić, posiadałeś 2 razy bana za cheaty na tej edycji i bardzo możliwe, że jeszcze niedawno korzystałeś z tego clickera, ale już mniejsza o to. Tzw. rutynowa kontrola. 

okej... nie chce mi się już tu pisać po prostu się odwołałem bo chyba mogę. czekam na rozstrzygniecie. Nie poczuwam się do winy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Zapraszam dzisiaj na rozmowę w sprawie bana - odezwij się do mnie na discordzie, postaram się dostosować pod Ciebie.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Kara zostaje skrócona do 3 dni.

 

EDIT: Kara zmieniona z 3 dni na 4 dni z powodu wcześniejszej obrazy administratora.

  • Superka 4

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

odwolanie_skrocone.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...