Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Azek339

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... Azek339
Nick Administratora, który banował: ...xXOskar
Kiedy to się stało?: ...12.03.2024
Opis sytuacji: ...Grałem normalnie około 00 15 i musiałem kończyć to zostawiłem włonczony komputer bo po 1h wywala poszłem spać patrze rano dc a tam ze niby jak se niabijam godziny to weszłem w minecraft i mam bana ale ja nie ustawiałem nic na afk a na dc pisali ze mam za omijanie bana ze mi sie nalezał i na asz 10dni za nic.
Screen bana: ...image.thumb.png.047d8b7dfa5b15dcbd20d361fe4dc14b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyglądała cała sytuacja sprawdzenia ciebie, przez co wyszło, że najprawdopodobniej masz cheaty. Skoro gracz nie przyznaję się do tego i widać, że jednak zależy mu na graniu, proponował bym sprawdzenie gracza przez jakiegoś administratora. Neutral

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Korzystanie ze skryptów, które powodują poruszanie się postaci podczas Twojej nieobecności jest niedozwolone i zaliczane do omijania systemu AntyAFK. Kara wydana podstawnie, następnym razem nie rób takich głupot i nie będzie problemu z "wydaniem kasy na serwer".

 

A jeżeli zastanawiasz się, czemu tak długa blokada została Ci nadana to wynika to z twoich poprzednich blokad za omijania AntyAFKa, a naliczyłem ich ponad 5 + ban za TinyTask, który może tłumaczyć Twojego aktualnego bana.

 

Odwołanie odrzucam.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...