Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_UDAR_

Rekomendowane odpowiedzi

1. _UDAR_ 2. ryangosling321 3. czat serwerowy 4. Dostałem bana, za kilka upomnień typu podanie nazwy piosenki niemieckie, która ma niemiecką nazwę (wow) i on se uznał, że nie można. 

  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty razem z kolegami dostaliście niejedno upomnienie tej nocy i pełno ostrzeżeń, żebyście nic po niemiecku nie pisali (nawet dostaliście ostrzeżenie od korixa). Za każdym ostrzeżeniem od administracji robiliście to samo lub pisaliście inne słowa, za które dostawaliście upomnienia aż w końcu mute i na koniec bany. Uważam, że powinniście się cieszyć, że nie dostaliście banów na kilkanaście godzin, bo wchodziła w to prowokacja administracji, niewykonywanie poleceń administracji, obrażanie administracji, więc na trochę byłby ten ban po tym wszystkim.  Dodam jeszcze, że skargę na administratora powinieneś złożyć w innym dziale. I ban był tylko na 30 minut więc z automatu odwołanie można odrzucić.

Brak tagów i wzoru.

Na koniec ryan poszedł spać, a ty się nie ogarnąłeś z tego co widać (oczywiście dalej nie mogę wkleić tego słowa).

[04:34:32] [main/INFO]: [CHAT] [SVIP] _UDAR_: do spania skurwy...

Edytowane przez dominik585
  • Superka 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Nie umiesz się opanować po wielu prośbach od Ryana jak i ode mnie. Totalnie ignorowałeś co się do Ciebie pisze i ignorowałeś upomnienia słowne, dlatego trzeba było w końcu podziałać. Wszystko zostało wydane tak jak powinno, a Ty pomyśl czy nie masz nic lepszego do roboty, jak obrażanie i prowokowanie administracji o 4 w nocy. Za odrzuceniem.

  • Superka 2

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odrzuceniem Koriks i Dominik raczej powiedzieli wszystko w tej sprawie.

  • Superka 2

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Ci wytłumaczyłem w ticket na Discordzie. Jeszcze raz tu napiszę, że jest to przykre, jak nie możesz przyznać swojej winy za słowa które pisałeś na czacie. Tym bardziej jak napisał Dominik585, że po moim wyjściu z serwera, to się nie skończyło - mogę stwierdzić, że te upomnienia i bany są dla Ciebie tylko jak "zabawka". Mam nadzieję, że to się nie powtórzy i wszystko się naprawi. Za odrzuceniem. 

  • Superka 2

44ad73de4a6a2c50b60b32d531909968.gif

 

2024-03-12_03.20.51.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Sprawa rozwiązana w tickecie.

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...