Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

condon_YT2


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Marcus /Darki_20
Nick osoby oskarżonej: condon_YT2
Miejsce wydarzenia: Mc
Data i godzina wydarzenia: 6/3/2024, około godziny 11
Opis sytuacji: Potrzebowałem koordy szkarłatnego lasu w netherze, napisałem na chat globalny. Odezwał się owy gracz, który odpowiedział, iż za 100k mi pomoże. Przez przypadek dodałem o  0 za dużo więc otrzymał 1kk. Inna osoba mi pomogła, gdyż gracz wyszedł z gry by wrócić po czasie. Zaproponowałem, że 100k może sobie zatrzymać a 900 żeby oddał. Po rozmowie z obu kont ( to konto mojej dziewczyny mam dostęp i na obu robię przepustkę z netheru ) gracz próbował wymigać się od przelewu, iż ma problemy, okazało się że kasy już ma mniej, następnie że przelew zrobił co jest nie prawdą, mam na koncie Marcus 1,5kk a miałem 2,5kk więc to nie jest prawda. Na chwilę obecną nie mogę się z nim skontaktować, jako, iż pracuję nie mogę cały czas patrzeć czy jest i go ścigać. 

Proszę o ukaranie gracza, dziękuję za pomoc i pozdrawiam :>
Dowody: Dodaję log w formacie rar, ale jest haczyk nie mam logu z konta Marcus, prawdopodobnie granie na 2 kontach w tym samym momencie powoduje, że krzaczy się zapisywanie logów, więc mam rozmowę z konta Darki_20. Myślę że to wystarczy.

2024-03-06-3.log.gz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że dodałeś o jedno 0 do przelewu jest już wyłącznie twoją pomyłka i gracz nie musi oddawać ci żadnych pieniędzy, jedynie mógłby oddać ze swojej dobroci, ale jak już wiesz u tego gracza tej dobroci nie ma. 

Druga sprawa (oczywiście zostawiam to administracji, ale też o tym napiszę), napisałeś, że robisz przepustkę na koncie swojej dziewczyny, masz do jej konta dostęp i zalogowałeś się na jej konto żeby pisać z tym graczem, więc moim zdaniem podchodzi tutaj pod multikonto, z którego ty korzystasz na swoją korzyść. Do odrzucenia

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja z tym 0 to mój błąd, nie zażądam zwrotu kasy bo nie jest dla mnie ważne w tej grze chodzi o samą sytuację.

 co do multikonta to tutaj sprawa się zmienia, ponieważ jest zgłoszone współdzielenie ip, nie widzę również w którym momencie korzystam z obu kont na swoją korzyść proszę o wyjaśnienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcus napisał:

co do multikonta to tutaj sprawa się zmienia, ponieważ jest zgłoszone współdzielenie ip, nie widzę również w którym momencie korzystam z obu kont na swoją korzyść proszę o wyjaśnienie.

 

Współdzielenie IP akurat jest jedną kwestią, lecz gdy będziesz grał na obu tych kontach, będzie uważane to jako multikonto.

Co do korzystania z drugiego konta na swoją korzyść, mogłem źle sprecyzować to co napisałeś, lecz sam to przeczytaj i sobie odpowiedz↓↓

"to konto mojej dziewczyny mam dostęp i na obu robię przepustkę z netheru"

"ale jest haczyk nie mam logu z konta Marcus, prawdopodobnie granie na 2 kontach w tym samym momencie powoduje, że krzaczy się zapisywanie logów"

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, jeśli według administracji jest to złamanie regulaminu serwera to dobrze poczuwam się do odpowiedzialności za tę sytuację i oznacza to iż nie można w ten sposób postępować i otrzymam karę / upomnienie jednocześnie zaprzestając tego procederu, chociaż z drugiej strony mieszkam z Dziewczyną cały czas więc może potwierdzić co i jak, powiem tak zobaczmy w jaki sposób administracja podejdzie do tego tematu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

@dominik585 wszystko ładnie wytłumaczył. Gracz nie musi oddawać Ci pieniędzy, ponieważ z Twojej pomyłki przelałeś mu więcej niż miałeś. Co do "multikonta", to nie wbijaj prosze z konta dziewczyny, żeby sobie swobodnie grać i robić przepustkę. Daje Ci szansę, jeśli jednak dalej będziesz korzystał z konta swojej dziewczyny w tym celu, to niestety będziemy musieli reagować. Skargę odrzucam.

  • Superka 2

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

skarga_gracz_odrzucona.png

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...