Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

vxcz

Rekomendowane odpowiedzi

nick zbanowanego : vxcz
nick admina who banned : nolifequ
kiedy to sie stao ? : wczoraj 
zaplacilem 20k za kopanie na becaonie przez 20 minut lecz kopalem jedna kratke nizej niz powinienen i mnie wywalil, to byly moje ostatnie pozyczone pieniadze ^-^ ( jestem zły ) 
screen bana : https://imgur.com/a/60mIyrM 
 

Edytowane przez vxcz
  • Dislike 1
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udajesz czy jak XD?

Nie ma żadnej skruchy w odwołaniu, piszesz to byle jak myśląc, że dostaniesz unbana/skrócenie kary tak o. Życzenie śmierci przez internet dla mnie jest dziecinne i niedojrzałe. Uważam, że kara powinna być jeszcze dłuższa niż tydzień. Do odrzucenia 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. To co pisałeś na dc i jak się tym chwaliłeś wcale nie brzmi jakbyś żałował tego co zrobiłeś więc bajo~IMG_1105.thumb.jpeg.fed5a6e05ce0d66caaad39ba442d6b3b.jpeg

Dodatkowo twój sposób wyrażania się na dc, nagle edytowanie wiadomości bądź ich usuwanie bo "może nikt nie widział" jest już tym bardziej nie na miejscu i jakby odwołanie było na odwal się (i pewnie takie jest). Nie sądzę aby użytkownik w jakikolwiek sposób wyraził skruchę i dodatkowo nie zdziwiłoby mnie to jakbyś po upływie bana zachowywał się dalej w sposób wręcz dziecinny (bo inaczej tego się nie da nazwać xd).

Edytowane przez Czani
  • Superka 1

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vxcz napisał:

c**j wam k***a n****ry

Myślę, że nie masz więcej niż 13 lat, a jest wiele osób w twoim wieku, którzy umieją się zachowywać w internecie, a nie zgrywać pajaca jak ty (inaczej tego nazwać nie można). I dodam jeszcze, że znając takie typu osoby jak ty, po banie będą zachowywać się w taki sam sposób lub jeszcze gorszy.

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vxcz napisał:

c**j wam k***a n****ry

Po tym co piszesz odwołanie jest do odrzucenia. Tak jak osoby wyżej jestem ja nie. Brak skruchy, wyzywanie innych, itd. Kara jak najbardziej adekwatna. Tutaj wezmę cytat pewnego HeadAdministratora 

"Twoja ilość przegranych minut na serwerze będzie równa ilości etanolu w wodzie."

 

Pozdrawiam.

Wyspy

  • Superka 2

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Chciałeś to masz, zostajesz na banie.

  • Superka 4

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

  • Superka 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...