Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BRUCKIVE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Bruckive
Nick Administratora, który banował: Nie wiem.
Kiedy to się stało?: z półtora roku temu
Opis sytuacji: Witam, dostałem bana na serverze discord https://discord.gg/realcraft wtedy mi nie zależalo na tym serverze, ale teraz się zmieniłem i nie będę jakiś gifów lub co to tam było wysyłać... Proszę dajcie ub, ciężko grać na tym serverze bez discorda... Już nie będę wysyłać jakiś gifów itd.
Screen banaimage.png.8325518d237b7f10e8b971ed99c509b9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucha pisał już pod poprzednim odwołaniem PARĘ TYGODNI a nie jeden tydzień.IMG_1047.thumb.png.4f9fa14fcd4ec59bfb8f18aaa96ae6e7.png

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za wysyłanie obrzydliwych rzeczy na discordzie, więc uważam, że powinieneś wiedzieć, że kara nie będzie należała do najłagodniejszych. Tak jak czani napisała, piszesz po kilkunastu dniach odwołanie, a bucha wyraźnie napisał, że za kilka tygodni. Będziesz pisał odwołania co kilkanaście dni, a zapewniam, że administracja tym bardziej nie da ci szansy, bo nie rozumiesz napisanych przez nich rad, aż w końcu dostaniesz bana/ ograniczenie na forum. Daj sobie trochę czasu i napisz odwołanie po paru TYGODNIACH. Do odrzucenia 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Jak już niektórzy zdążyli zauważyć minęło zbyt mało czasu od poprzedniego odwołania, dlatego decyzja pozostaje taka sama.
Wysyłałeś co wysyłałeś, teraz musisz liczyć się z konsekwencjami.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...