Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

MyRabbitNamedRu


bingus747

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: bingus747
Nick osoby oskarżonej: MyRabbitNamedRu
Miejsce wydarzenia: działka MyRabbitNamedRu
Data i godzina wydarzenia: około 10:50, 3 Marca 2024
Opis sytuacji: Oferowała wymianę, ja miałam dać jedną główkę, a ona inną oraz 25k. Nie chciała najpierw mi dać główki a potem się wymienić z kasą, więc powiedziałam że mogę najpierw wymienić moją główkę na kasę, a później da mi swoją główkę. Przyjęła wymianę, ale główki nie dała, po czym zablokowała mi dostęp do działki, wyrzuciła ze znajomych, i ignoruje moje wiadomości. Główka jest warta 10k, ale ona sama nie mogła jej kupić ponieważ jest tylko dostępna dla vipów, więc chciałam jej zrobić przysługę i przy okazji coś mieć.
Dowody: Nie potrafię tutaj dodać zdjęcia XD, ale wszystko jest w wiadomościach, ss mogę podesłać na dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak jakichkolwiek dowodów w sprawie, dodaj jakieś ssy/filmik całego zajścia w załączniku do posta tutaj na forum. 

Póki co neutral, jak dodasz dowody to będę na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Brak dowodów. Skargę odrzucam.

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

skarga_gracz_odrzucona.png

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...