Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kubuseopxd i NightGhost


Medereczek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ... Volvic_Craft_TV
Nick osoby oskarżonej: ...kubuseopxd i nightghost
Miejsce wydarzenia: ... Twitch i Minecraft Reklama spam perm bana bez pozwolenia ja nagrywam dowody dla was jak cos administracja  
Data i godzina wydarzenia: ... .3.3.2024 godzina od 3 rano do 6:24 span na czat z linkie do live bez mikro kanaly dopiero załozone wyzywanie widzów oraz on n na discord i zarejstrowanie sie na ds twoji nickiemm pwwp spacer.png
Opis sytuacji: ...jeszcze kradnie budowle z innych dzialke samatikiem na swoje dzialke  spacer.png
Dowody: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamę robić serwerowi , gdzie każdy odpalił streama i był na poziomie 1osobwej widowni czytaj osób które wymieniasz. Kwestie wyglądu streama zostawię bez komentarza jeżeli czegoś nie rozumiesz,  a i streamuje grę w którą gram , wiec wybierać mi nie będziesz. Rozmowa na priv jest prowadzona z pełną świadomością osób biorących w niej udział. Nie pozdrawiam Rudego z blok ekipy.

Ktoś zrobił problem z dc bo mam blokade i nie moge wbic za udostepnianie itp ale to osobny temat 

2024-03-03_06.37.07.png

2024-03-03_06.43.43.png

Edytowane przez kubuseopxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Niestety nie potrafię nic wywnioskować ze skargi:( Jeśli chodzi o robienie live, to nie jest to zabronione na naszym serwerze, chyba, ze jest to live z innego serwera lub jest tam wzmianka o innym serwerze. W tym celu musiałbyś podesłać odpowiednie dowody. Jeśli gracz obrazał graczy na discordzie naszego serwera, to tez potrzebujemy niestety dowodów, bez tego nie jesteśmy w stanie go ukarać. Na podanych przez Ciebie dowodach nie ma żadnego złamania Regulaminu, a budowanie tych samych budowli ze schematica nie jest zabronione. Patrząc na to, ze brzydko obraziłeś Pana Właściciela, to rozumiem, ze raczej więcej od Ciebie się nie dowiem. Gdyby jednak było inaczej, to podeślij mi prosze odpowiednie dowody. Skargę aktualnie odrzucam!

  • Superka 2

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

skarga_gracz_odrzucona.png

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...