Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Zmiany chatu klanowego


Alcapone_

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera):

Alcapone_
Propozycja dotyczy (tytuł):

Zmiany chatu klanowego
Opis propozycji

Moja propozycja tyczy się zmiany chatu klanowego.  Dokładniej by zrobić go w nowym formacie oraz o ile jest tak możliwość to by był wywoływany w inny sposób.
Aktualny sposób wywoływania tego chatu to 

@klan <wiadomość>
Moja propozycja wygląda by  zmienić to na coś prostszego np.
  !<wiadomość>
Oraz tego by zmienić format chatu klanowego na chacie, bo nie raz przy natłoku wiadomości od graczy i licytacji oraz całej reszty potrafią się te wiadomości zlewać z innymi. 
Moja propozycja wygląda by chat wyglądał następująco np.
[Klan] Alcapone_ : <wiadomość>

Nie raz się zdarza że przy natłoku o którym wspomniałem powyżej takie wiadomości po prostu toną pomiędzy wszystkimi innymi wiadomościami tudzież spamem innych graczy.
Dodatkowe SS'y
Aktualny wygląd chatu klanowego jako przykład:

image.png.6e423967cc1078a31ee3f62ef8b37f2d.png

Edytowane przez Alcapone_
  • Superka 1
  • Mrozi 1

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie byłoby to żadnym uproszczeniem, tak jak wspomniałeś w propozycji - bo po co uproszczać coś co jest już banalnie proste w obsłudze. Napisałeś, aby jeszcze dodawać kolejny prefix na czacie, co by jeszcze bardziej zaśmieciło czat. Jeżeli twierdzisz, iż wiadomości pisane przez osoby z klanu są mało widoczne; dodaj je do znajomych wtedy szansa na pominięcie takiej wiadomości dla osoby o wzroku chociażby przeciętnym graniczy z cudem. Mam nadzieje, że wyjaśniłem dlaczego nie warto propozycji przyjmować w sposób klarowny i zrozumiały. Za odrzuceniem.

  • Superka 3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Propozycja podobna do tej poniżej: 

tylko tam kwestią główną było rozdzielenie chatu na komendy, tutaj natomiast kwestia dotyczy prefixu i sposobie wysyłania wiadomości.

Jeżeli chodzi o kolor chatu - nie widzimy w tym żadnego problemu. Jeżeli chodzi o prefix - tutaj sprawa jest trochę skomplikowana i wymaga testów. Zgaduję, że chodzi o to, aby pojawiał się tylko prefix [Klan] i żaden inny (tag klanu, ranga, bogacz), być może nie jest to trudne w implementacji, ale tak jak pisałem w propozycji z linku powyżej - na chwilę obecną nie widzimy potrzeby wprowadzania zmian w chacie klanowym. A jeśli już to na nową edycję.

 

Co do @klan i !<wiadomość>, według mnie jest to zbędne, a aktualna forma pisania na chacie klanowym jest spójna również z chatem znajomych - @znaj. 

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

propozycja_odrzucona.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...