Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szymada


prowoGG

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: martinbratan
Nick osoby oskarżonej: szymada
Miejsce wydarzenia: Serwer Minecraft
Data i godzina wydarzenia: Bliżej nieokreślone, ale nie jest to istotne, a dlaczego wyjaśnię poniżej.
Opis sytuacji: Witam.  Chciałbym złożyć  skargę dotyczącą użytkownika o nicku szymada, który stworzył klan z tagiem ZSRR w sposób, który moim zdaniem jest nieodpowiedni i może być uznany za nieakceptowalny. Uważam, że używanie symboliki związanej z ZSRR, odnoszącej się do dawnego systemu komunistycznego, jest nieodpowiednie w kontekście gry lub jakiejkolwiek platformy społecznościowej. Symbolika ta może budzić negatywne skojarzenia,  oraz być uważana za kontrowersyjną ze względu na historię i ideologię związaną z komunizmem. Już kiedyś mój przyjaciel MajonezPL otrzymywał kare za flagę Niemiec na działce obok, czegoś co według administratora przypominało krematorium, a było jedynie magazynem. Proszę o podjęcie stosownych działań w celu sprawdzenia tej sytuacji i podjęcia kroków mających na celu usunięcie klanu ZSRR lub podjęcie innych środków, które pomogą utrzymać atmosferę szacunku i tolerancji wśród użytkowników serwera, bo sądzę, że wielu osobom propagowanie komunizmu może się nie spodobać (między innymi mi).

Dowody: EmZfyrb.png

95wMfZc.png

  • Superka 1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK!! Totalnie nie rozumiem czemu wciąż nie rozpatrzono propozycji o nowy podpunkt regulaminu (Propozycja: Nowy podpunkt regulaminu) tutaj to idealnie widać, że by się to przydało.

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tag przykuwał moją uwagę ale nie zagłębiałem się żeby sprawdzić co się za nim kryje. Cóż, jak dla mnie to po prostu usnąć klan i pouczyć użytkownika że tak nie wolno. A samą karą będzie utracenie skarbca (o ile coś tam zostało wpłacone).

Na tak.

  • Like 1

Don't even try B) 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z ProwoGG, Bo propagowałem nazizm majac na działce Flage Niemiec, hymn po niemiecku i kominy to wystarczylo ze propagowalem wedlug adm nazim xDDDDDD nawet dzialke mi kitka usunela a tu taki chlop zaklada wprost komunistyczne gowno i administracja nic z tym se nie robi no jaja, 

 

Zaraz załoze klub SS opis Naziole  i zobaczymy jak szybko administracja podejmie dzialania, smiechu warte. Poprostu ktos moze a ktos nie :)

 

Za ukaraniem i to srogim

 

Członkowie tego klanu za dojscie do niego i propagowanie komunizmu tez powinni zostac ukarani,

 

Tu w screen shotach mamy przedstawione bardzo dobrze znane serwerowi osoby i co one robia? Propaguja :) ale kary nikt nie dostaje

 

2024-02-26_19.28.40.png

2024-02-26_19.28.44.png

Edytowane przez MajonezPL
  • Superka 2
  • Wrr 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie klanu wydaje mi się zbyt brutalne, owszem też nie podoba mi się nazwa ZSRR/Komuniści nawiązujące do wroga naszej ojczyzny. Usunięcie klanu na NIE  Zmiana nazwy klanu na TAK

  • XD 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TamashiSS napisał:

Usunięcie klanu wydaje mi się zbyt brutalne, owszem też nie podoba mi się nazwa ZSRR/Komuniści nawiązujące do wroga naszej ojczyzny. Usunięcie klanu na NIE  Zmiana nazwy klanu na TAK

Jak mi działke usuwane ale udalo sie odzyskac to bylo zbyt brutalnie niz usuniecie klanu?? 

 

To robimy klan SS /gestapo/nazisci/esesmani

Jeszcze wybuduje biuro zeby rekrutowac nowych naziolow do robótki :D

 

I tylko beda mowic bym zmienił nazwe lub cos? smiechu warte.

 

To jest do usuniecia natychmiast. nie wiem co administracja robi ale ze mna bylo moment hop siup 

Edytowane przez MajonezPL
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Na początku chciałbym zaznaczyć, że nie popieramy takiego zachowania, lecz postanowiliśmy skargę odrzucić. Gracz odzyskałby wszystkie potrzebne rzeczy na założenie klanu, oraz stan skarbca, ale niestety największy problem w tym przypadku jest z punktami rankingowymi. Uznaliśmy, że nie jest wymagana zmiana nazwy klanu oraz TAGU, ponieważ klan jest już założony od miesiąca i jest za późno na podjęcie takich działań. Jest to nasze niedopatrzenie i od przyszłej edycji najprawdopodobniej bardziej sprecyzujemy jakie nazwy klanu i ich TAGI będą dozwolone, a jakie będą usuwane. Zaznaczam, że nowo powstałe klany z wulgarnymi/nazistowskimi/komunistycznymi nazwami będą usuwane.

  • Superka 2
  • Like 1
  • Wow 1
  • Nie ośmieszaj się 1
  • XD 5

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

skarga_gracz_odrzucona.png

  • Nie ośmieszaj się 3

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...