Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ban - Discord (Bruckive)


BRUCKIVE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Bruckive
Nick Administratora, który banował: Nie mam pojecia (Ban najprawdopodobniej perm)
Kiedy to się stało?: z 2lata temu
Opis sytuacji: Witam znów, ogółem naprawdopodobniej 2lata temu ten server mi sie znudził i coś odwaliłem na nim, dzięki czemu nie mam dostępu do tego servera, bardzo mi przykro z tego powodu ponieważ to mnie ogranicza, ściągnięcie bana dużo by dało
Screen banaimage.png.734a7d78c4174f19165a3bcc00637552.png

Edytowane przez BRUCKIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Dostałeś bana za nieodpowiednie treści. Pewne swoje wątpliwości mam patrząc na teraz to już wczorajszego bana za cheaty, ale ze względu na to, że to co zrobiłeś na dc było 1.5 roku temu, jestem za tym aby dać szansę. 

  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Póki co blokada zostaje. Wysyłałeś obrzydliwe filmiki na chat, które nie są akceptowane na naszym serwerze.

Jeżeli zależy Ci na zdjęciu blokady to napiszesz ponownie odwołanie za parę tygodni.

  • Superka 2
  • Like 1

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...