Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Bruckive222


BRUCKIVE

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Bruckive222
Nick Administratora, który banował: berkowskyy
Kiedy to się stało?: 23.02.2024
Opis sytuacji: Witam, problem nastąpił z tym jak dostałem bana za cheaty, na pobocznym koncie przed chwilą dostałem bana na mejnie. I przed banem(Na Bruckive777)  _xc20 dal mi 2kilofy (jeden naprawialem jest na zbanowanym koncie Bruckive777) drugi mi chyba zabraliscie, jeszcze zabraliscie MÓJ kilof 5/3/3/1 i proszę o jego zwrot (glownie tylko po to pisze apelacje) Tego gracza *zapomnialem nicku* kilof nazywal sie bodajze kopalnia v1 oraz kopalnia v2 prosil  bym o zwrot kilofa, on ma domyslna nazwe a ja postaram sie oddac te dwa kilofy 5/3/3/1 Jak dacie mi Ub to nie będę cheatować, oraz nie będę robić multikont, proszę o dobre rozpatrzenie całej apelacji, życzę miłego dnia, oraz pozdrawiam administracje.
Screen banahttps://imgur.com/a/iu1ep9p

Edytowane przez wikkiaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty piszesz odwołanie żeby ci oddali dwa kilofy jak masz bana permanentnego czy odwołujesz się od blokady na koncie? XD

Nie widzę tutaj żadnej skruchy ze strony gracza, ale skrócił bym mu blokadę do 10 dni za posiadanie cheatow (chyba, że było to przyznanie się to do 5 dni), jeśli wszedłby jeszcze  raz z Mk na serwer ban zostałby nałożony ponownie bez możliwości skrócenia kary. Neutral

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, odwołanie napisane moim zdaniem dla jaj. Brak jakichkolwiek powodów, aby je zaakceptować. Użytkownik przyznaje się do rzeczy, która jest na serwerze banowana. Oczywiście, że za odrzuceniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum

Podzielam zdanie prowo. Wbiłeś na MK niedługo po banie za cheaty i zarzekałeś się, że to nie Ty. Obie też rzeczy są na serwerze karane. Myślę, że powinieneś odczekać swoją 7-dniową karę i wtedy wrócić do nas na serwer. Za odrzuceniem 

  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze można posiadać tylko jedno konto, otrzymałeś dziś blokadę na koncie Bruckive222 za Cheaty[MeteorClient], ponieważ sam się do tych cheatów przyznałeś.

Raczej logicznym jest, że skoro masz bana to nie możesz grać na serwerze przez ten czas. Ty wszedłeś na swoje MultiKonto które zarejestrowałeś na serwerze wcześniej.

Kilofy już oddałem ich właścicielowi, a jeśli chodzi o bana na koncie Bruckive777 to jest on permanentny za MultiKonto[Bruckive222].

Masz możliwość gry na serwerze na koncie Bruckive222 ale dopiero jak blokada się skończy lub jak Ranga wyższa rozpatrzy twoje odwołanie.

Aktualnie masz tam blokadę za Omijanie Systemu Blokad ponieważ po banie wszedłeś na MK. 

Blokada kończy się za 6 dni.  Jestem za Odrzuceniem Odwołania ponieważ została wydana kara Minimalna ale o tym zadecyduje ktoś wyżej.

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

Wszystko wyjaśnione powyżej.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...