Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585


czlowiek_kamien

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: czlowiek_kamien
Nick osoby oskarżonej: dominik585
Miejsce wydarzenia: forum
Data i godzina wydarzenia: 21.04.24
Opis sytuacji: dzisiaj gracz mnie uraził na forum, wnosze o natychmiastowego bana dla niego, a mianowicie nazwał mnie debilem co stanowi kwalifikowaną zniewagę, gdyż zniewaga gracza lepszego od innych jest kwalifikowana najsurowiej.
Dowody: ss, zresztą wiadomość jest w dziale o unbanach

Przechwytywanie.PNG

  • Nie ośmieszaj się 2
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, piszesz o tym, że jesteś wyzywany przez kogoś ale sam wyzywasz innych. Nie wiem, czy jest to fair ale według Ciebie tak. 

Przeprowadziłem pewien risercz na temat Twojej osoby.

1. Tak jak aversh wspomniał wysyłałeś do adminów pieniądze serwerowe o treści "łapówka" trochę xD. Sam będąc na modchacie doświadczyłem takiego czegoś z Twojej strony i potem mówiłeś, że mnie zgłosisz co też jest trochę xD

2. Nie wiem co jest z Tobą nie tak ale ludzie piszący odwołanie powinni wyrazić jakąś skruchę. Ty tego nie zrobiłeś ale zachowałeś się jeszcze gorzej. Wyzywanie rang typu mod albo H@ nie jest na miejscu. Tym bardziej na forum. 

3. W mojej opinii ban, który dostałeś powinien zostać przedłużony ponieważ serwer ma łączyć a nie rozdzielać i być miejscem do tego co ty odwalałeś przed blokadą. Liczne oszustwa, prowokacje. To nie są błahe powody. 

Oczywiście skarga jest jak najbardziej do odrzucenia. Dominik ma w 100% rację w swojej wypowiedzi. Mimo iż trochę niepotrzebnie użył słowa "debil"

Pozdrawiam serdecznie.

  • Superka 2

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, czlowiek_kamien napisał:

Twój nick: czlowiek_kamien
Nick osoby oskarżonej: dominik585
Miejsce wydarzenia: forum
Data i godzina wydarzenia: 21.04.24
Opis sytuacji: dzisiaj gracz mnie uraził na forum, wnosze o natychmiastowego bana dla niego, a mianowicie nazwał mnie debilem co stanowi kwalifikowaną zniewagę, gdyż zniewaga gracza lepszego od innych jest kwalifikowana najsurowiej.
Dowody: ss, zresztą wiadomość jest w dziale o unbanach

Przechwytywanie.PNG

A i jeszcze jedno w czym lepszym?

W wyrywaniu banów ewentualnie dawaniu łapówek xDDDDD

chipi chipi chapa chapa dubi dubi daba daba 

BOOM BOOM BOOM BOOM

 

chipi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Pozwolę się wtrącić do skargi, jednocześnie ją rozpatrując.

 

@czlowiek_kamien nie wiem jakim jesteś człowiekiem w życiu prywatnym natomiast Twoje zachowanie na serwerze jest co najmniej żenujące. Tak wielkiej hipokryzji jeszcze nie widziałem, a jeśli Cię to bawi, sprawia przyjemność etc. to znajdź sobie inny serwer, na którym ktoś będzie Ci na to przyzwalał. 

 

Fakt faktem Gracz Cię obraził, ale ze względu na to, że była to odpowiedź ustosunkowana do odwołania, gdzie gracz dosłownie skorzystał z tego samego sformułowania co Ty, otrzyma jedynie ostrzeżenie 5%, by wiedział na przyszłość, aby nie powtarzać po takiej osobie jak Ty.

 

Jeśli chodzi o Ciebie - tak jak pisałem, nie tolerujemy takiego zachowania na serwerze, również Twoje wypowiedzi na Forum nie są kulturalne ani w żaden sposób brane ostatnio na poważnie (ze względu na ostatnie Twoje działania i wypowiedzi).

Otrzymujesz karę w postaci moderacji zawartości na Forum, tak, aby przed udostępnieniem jakiejkolwiek treści została ona zweryfikowana przez Administrację. Dodatkowo dostajesz ostrzeżenie procentowe za obrazę Administracji w odwołaniu.

A jak już się odwołujesz i składasz skargi to może przypomnij sobie co wypisywałeś do Zabsonga w prywatnej wiadomości, gdzie w skrócie napisałeś, że masz ten serwer i nas w dupie. Nie obrażę się, jak te słowa wprowadzisz w życie.

  • Superka 7

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

zamknij_tutaj.png

  • Superka 2

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...