Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

martinbratan (DC = prowogg)


prowoGG

Wyróżnione odpowiedzi

Nick zbanowanego: martinbratan (DC = prowogg)
Nick Administratora, który banował: Nie do końca wiem kto banował, ale nie sądzę, że w tym przypadku jest to istotne.
Kiedy to się stało?: Z ponad rok temu.
Opis sytuacji: A więc posiadam blokadę permanentną na serwerze Discord za nie do końca pamiętam co (było to dość dawno temu). Na pewno blokada została wydana słusznie, aczkolwiek po takim czasie chciałbym wrócić do community DC serwerowego. Liczę na przychylność osób decyzyjnych w mojej sprawie i ze swojej strony mogę wyrazić skruchę i obiecać, że nie będzie z moją osobą takowych incydentów, jak wcześniej. Pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałego dnia, popołudnia lub nocy w zależności, o której Państwo to czyta. Dodatkowo podaje swój Discord ID, aby ewentualnie przyśpieszyło znalezienie mnie w momencie sciągania blokady: 566633298198265913
Screen bana: 6zZNTqM.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Zostałeś zablokowany za celowe rozpowrzechnianie prywatnych informacji gracza. Od tamtego momentu minęło już dużo czasu, wyraziłeś skruchę, więc myślę, że można jak najbardziej dać Ci szansę. 

Za zakceptowaniem

Edytowane przez Koriksss
  • Superka 1

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram słowa Koriksa to chyba tyle w temacie po prostu! 

I SAW CHANHEE AND THE BOYZ ❤️ 

Deal with devil for the top don't scare
遠くない手伸ばして
Deal with devil for the top don't scare
すぐ目の前 my dreams light up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Tak jak napisał Koriks, sprawa rozchodzi się o rozpowszechnianie danych prywatnych gracza, a chodziło to o IP, które wraz z ArriveDerci, michociakiem i blankiem udostępniliście na chacie. Takie zachowanie było i jest według mnie dziecinne (co za tym idzie niedojrzałe), natomiast patrząc na fakt, że trochę czasu minęło oraz na inne okoliczności, blokada zostanie zdjęta.

 

Mam nadzieję, że następnego razu już nie będzie.

  • Superka 2

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...