Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

w0000jewoda


w0000jewoda

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: w0000jewoda
Nick Administratora, który banował: Koriksss
Kiedy to się stało?: Dzisiaj
Opis sytuacji: Wraz z moim kolegą nie przebieraliśmy się w słowach na czacie w stosunku do innego gracza oraz on do nas(No my może troszeczkę bardziej), po czym zostaliśmy wyciszeni na 20minut wbiliśmy na TeamSpeak3 w celu wyjaśnienia tej sytuacji oraz dojścia do kompromisu ponieważ gracz który również nas wyzywał nie został w żaden sposób ukarany, po tym jak dowiedzieliśmy się że moderator nic z tym nie zrobi to się zdenerwowałem i myśląc że dalej jestem wyciszony napisałem na czacie frazę "jebać admina"  , i odrazu po tym dostałem BANA na 5h bodajże, wiem że źle zrobiłem lecz jestem osobą nerwową, to nie jest żadne wytłumaczenie ale naprawdę już nie wytrzymałem i wybuchłem, naprawdę za to przepraszam i proszę o szybkiego unbana ponieważ jutro mam szkołe i chciałbm jeszcze dzisiaj pograć z kolegami. Bardzo chciałbym przeprosić administratora którego obraziłem i obiecuję że taka sytuacja sie więcej nie powtórzy.
Screen banaimage.thumb.png.feaccd77b628c12cdc25c8cc34f5c212.png

Edytowane przez DzakPlak_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara została wydana o 13:43, dostałeś bana na 6 godzin a jest to kara minimalna za Obrazę Administracji. Tobie do końca blokady została już tylko godzina.

Dodatkowo informuję, że granie na naszym serwerze na FeatherClient jest zabronione i traktowane jak Cheaty. Screenshot_20240218_180612_Chrome.jpg

Wróć na serwer jak blokada się skończy i pamiętaj o zmianie Clienta.

Odwołanie Odrzucam.

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...