Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

AngryEmilcia


czlowiek_kamien

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: czlowiek_kamien
Nick osoby oskarżonej: AngryEmilcia
Miejsce wydarzenia: serwer mc
Data i godzina wydarzenia: 16-17.02.24 godz. około 23
Opis sytuacji: Pożyczyłem graczowi pieniądze w kwocie 50 000$, spsiałem umowę w książce, że gracz ma mi zwrócić całą kwotę wraz z odsetkami, łącznie 200 000$ do dnia dzisiejszego do godziny ósmej, w dalszym ciągu nie otrzymałem pieniędzy, gracza nie ma na serwerze, uważam że jest to oszustwo, proszę o zwrot tej kwoty i działanie w tym temacie.
Dowody: SS

 

 

 

 

2024-02-17_10.16.42.png

2024-02-17_10.16.36.png

2024-02-17_10.16.15.png

2024-02-16_23.39.07.png

2024-02-16_23.32.28.png

Edytowane przez czlowiek_kamien
nieprawidłowe pzresłanie SS
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczasz pieniądze osobie, która pierwszy raz weszła na serwer 2024-02-16 21:14 ma przegrane 4 godziny i jej stan konta to 2,223.00$, musisz uważać komu coś pożyczasz, oczywiście jeżeli rzeczywiście było tak jak piszesz to gracz powinien zostać ukarany, a Twoje 50k$ zwrócone (chociaż samo to, że ktoś zgodził się zwrócić następnego dnia 200k wprost wskazuje że na 99% ta osoba Cię oscamuje). Strona realcrafta zaktualizuje stan konta tego gracza dopiero jak wejdzie na serwer, więc mogę się mylić, ale gracz stulejkonator z którym emilcia ma ślub ma przegrane godziny, dołączył niemal w tej samej chwili co emilcia 2024-02-16 21:16 i dziwnym trafem ma na koncie 55,041.50$, więc najprawdopodobniej to jej multikonto/kolega któremu przelała te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobiłeś na serwerze jest zabronione. Próbujesz nas oszukać pisząc tą skargę ponieważ gracz, którego oskarżasz oddał ci pieniądze a ty wysłałeś mu je ponownie.

Dodatkowo twoje konto zostało zablokowane na serwerze na czas 7 dni za Oszustwo Podczas Handlu zgodnie z taryfikatorem, jeśli po powrocie będziesz powtarzał te lub inne podobne czynności które na celu mają wyłudzenie pieniędzy to kara będzie powielana. Decyzję podjąłem po uzgodnieniu z rangą Admin.

Skargę Odrzucam.

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...