Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

adamek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: WinnerIsB_
Nick Administratora, który banował: DzakPlak_
Kiedy to się stało?: około 2 tygodnie temu
Opis sytuacji: Cześć
Chciałbym odwołać się od pernamentnej blokady na serwerze. Sprawa wyglda tak. Byłem z administratorem DzakPlak_ na teamspeek3, chciał on abym się przyznał do tego co robiłem.(Wiedział co robiłem, bo były na to dowody :() Sprawa dotyczyła tylko tego, abym się przyznał, czego niestety nie uczyniłem. Chciałbym pograc z moimi kumplami na otwarciu netheru, tak, żałuje tego co zrobiłem, i tego, że się nie przyznałem, ale w tamtej chwili nie myślałem o tak  surowych konsekwencjach mojego działania. Jeszcze raz przepraszam, oczywiście chciałbym się przyznać, ponieważ bardzo zależy mi na grze, na tym serwerze i na możliwości eksploracji mapy netheru od pierwszych chwil. (czas który przesiedziałem na banie zmienił moje nastawienie do serwera i zmotywował do próby odbudowania całej sytulacji)
Pozdrawiam
Screen banaimage.thumb.png.64d9963fc5fac85f99c834e3cba4d582.png

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ziom

Moim zdaniem powinieneś dostać szanse za to, że wyraziłeś chęć przyznania się, i to zrobiłeś. Jednak powinno być to coś na zasadzie warunkowego Unbana. Mam nadzieję, że się uda i zobaczę cię na serwerze. Było wiele gorszych przypadków. A również dostawali szansy, pozdrawiam 

Edytowane przez BDmati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Wchodziłeś po otrzymaniu blokady na serwer z mk, dodatkowo w powodzie blokady jest napisane gdzie masz się odezwać (nie jest to forum).
Przyjdziesz na Ts3, albo dc i wszystkiego się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

zamknij_tutaj.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...