Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

szymadka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: szymada
Nick Administratora, który banował: nolifeQ
Długość bana: 7dni 
Kiedy to się stało?: 12.02.2024
Opis sytuacji: koło godziny 20 uzytkownik o nicku twizy00 zaproponował kupno szablonów wtedy powiedziałem ze mu sprzedam i zostałem przez niego zaszantażowany nagraniem które nagrał (tylko on wiedział ze mam x raya) i powiedział ze wysle do administracji jak nie obnize mu z ceny tych szablonów x raya miałem włączonego przez przypadek bo pomyliłem paczki txt i został on włączony przez przypadek na działce i odrazu wyłaczony jak widac na nagraniu ktore wysłał twizy00

 ten txt nie został użyty do żadnych złych celów działka klacze znalazłem przez przypadek bo było widac nick pozdrawiam szymada 
Screen banaimage.png?ex=65df6021&is=65cceb21&hm=e8ecbf9ae97d0b5c9ee8873435ecc1d141dfe4c871a29b9ac047db7991bc8c9c&

Edytowane przez szymadka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Napisano (edytowane)

Ekran, na ktorym widoczny jest x-ray na kanale głosowym z kolegami również udostępniłeś przypadkowo? Wychodzi na to, że były jeszcze jakieś inne sytuacje, w których używałeś x-raya. W odwołaniu brak skruchy, tylko jakieś dziwne tłumaczenia, które wydaję mi się, że w żaden sposób nie wpływają na bana. Za odrzuceniem.

Edytowane przez Koriksss

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Posiadając x-raya nie będziemy wnikać czy akurat bazę pod ziemią znalazłeś uczciwie. Z uwagi na to, że jest to druga blokada, w krótkim okresie czasu ma długość jaką ma i nie jestem za jej skróceniem. 
 

Poprzedni ban był też po wkopaniu się w osadników innego gracza, więc analogiczna sytuacja do tej.

  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że gdybyś miał x-raya i nie używał byś go i tak byś dostał bana za samo posiadanie go. I polecam sprawdzić gracza po jakimś czasie odkąd kara minie, bo to już drugi taki ban. Reszta powodów wyżej. Do odrzucenia 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

Jeśli posiadasz X-Raya, a tym bardziej go używasz, to musisz liczyć się z możliwym banem. Tak jak to Nolif napisał - nie będziemy wnikać czy znalazłeś bazę tego gracza uczciwie czy nie, bo gdybać każdy może, a jak było naprawdę to się nie dowiemy.

Druga blokada za podobną sprawę nie wpływa dobrze na ocenę Twojej sytuacji. Jestem zmuszony odwołanie odrzucić.

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Forum
Opiekun

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

image.png

.·͙*̩̩͙˚̩̥̩̥*̩̩̥͙ .·:*¨༺ ༻¨*:·.*̩̩̥͙˚̩̥̩̥*̩̩͙‧͙ . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...