Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Azek339

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... Azek339
Nick Administratora, który banował: ...DzakPlak_
Kiedy to się stało?: ...12.02.2024
Opis sytuacji: ...Chciałem pozdobywać głowy mobów poszłem /rtp potem zobaczyłem nicki graczy pod ziemią wkopałem sie i zabili mnie potem kilka razy poszłem tam do nich to tepli kilku innych graczy to nie tepałem poszłem sie napić wracam i jestem sprawdzany i piszą ze mam cheaty to ja napisałem ze niemam to dostałem bana 5dni potem poszłem na telewizje bo sie wkurzyłem brat poszedł na komputer na swoim koncie marcinek3365 i se grał a ja jusz dziś nie grałem wracam ze szkoły i mam bana 7dni za multikonto ale nie stać moich rozdziów na kilka komputerów .
Screen bana: ...image.thumb.png.2933b7cb556a4548a198442dd54858a4.png

  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.1.1 Administrator na podstawie obserwacji, zgłoszeń oraz wskazań przez antycheat ma prawo podjąć decyzję o sprawdzeniu Gracza. 
Ja taką decyzję podjąłem z obserwacji ciebie, widziałem jak używając niedozwolonych modyfikacji wkopujesz się na wieśniaki innych graczy.

Rozpocząłem procedurę sprawdzania i początkowo udawałeś AFK (obserwowałem Cię sekundę przed sprawdzaniem i biegałeś sobie, dopiero w sprawdzarce przestałeś się ruszać).

Następnie napisałeś, że przyznajesz się do niedozwolonych modyfikacji i podałeś nazwę "Wurst" więc zgodnie z regulaminem zakończyłem sprawdzanie ze skutkiem przyznania do cheatów których nazwę podałeś.  Po otrzymaniu blokady założyłeś drugie konto i wszedłeś na nim na serwer.

Na naszym serwerze można posiadać tylko jedno konto, nie można też wchodzić z drugiego bo blokadzie ponieważ jest to Omijanie Systemu Blokad, dlatego z 5 dni bana dostałeś 7 dni. 

A tłumaczenie że to twój brat, jest nam dobrze znane bo nie ty jeden już się w ten sposób tłumaczyłeś. Moim zdaniem odwołanie jest do odrzucenia. A to co napisałeś dziś na discord było troszkę niemiłe..

 

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od cię chciałem odpowiedź bo ty nic nie wiesz i nikt cię nie lubi wolę odpowiedź od kogoś innego

 

I to było miłe bo napisałem tylko prawdę

 

Sam jesteś nie miły

 

Połączono posty //aversh

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za OffTopic. //DzakPlak_

  • Nie ośmieszaj się 3
  • XD 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Co do blokady za omijanie systemu blokad, została wydana prawidłowo. ''Brat'' zarejestrował się chwilę po Twoim banie, więc średnio to wygląda z naszego punktu widzenia.
Oczywiście nie ma problemu żebyś grał razem z nim na serwerze, ale po powrocie z blokady musisz to zgłosić administracji. W międzyczasie nie wchodź na serwer z innych nicków, bo blokada będzie znowu przedłużona.

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...