Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TJ98

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego:  TJ98
Nick Administratora, który banował:  DzakPlak_
Kiedy to się stało?:  Dzisiaj w nocy 
Opis sytuacji:  Dostałem bana za to ze niby ugadałem sie z gosciem zeby sprzedal mi killa za 30k . Zabiłem go i mu nie przelalem , więc zaczynamy. Pisze do goscia za ile sprzedaz killa gosciu mi mowi 30k napisalem mu CHODZ NA WARP S i tyle gosciu sam wyskoczyl. Nie napisałem mu oki ZGADZAM SIĘ ZROBIE CI PRZELEW PO KILLU CZY COŚ TAKIEGO CZY ZROBIE CI PRZELEW KWOTA MI PASUJE TYLKO CHODZ WARP S. Dzaka plaka, mówi mi na rozmowie na ts ze mozna sie domyslec ze sie zgodziles piszac mu chodz warp s. Domyślec to sie mozna czy cie kobieta kocha czy cie zdradza jak coś dzaka maka . Z mojej strony nie było potwierdzenia transkacji za killa a gosc wyskoczyl na swoja odpowiedzialność za linie .  POWTARZAM nie padło z mojej klawiatury coś takiego ze zgadzam sie na taką kwote a chodz na warp s moze rowniez znaczyc chodz pozabiajmy sobie zwięrzątka za linie ;) moze to mialem na myśli jak już myslimy żeby się domyslać ;) . Pozdro 
Screen bana: ...

obraz_2024-02-12_031549252.png

Edytowane przez DzakPlak_
Poprawienie wzoru odwołania //DzakPlak_
  • XD 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana na 12 godzin zgodną z taryfikatorem. Nie była to pierwsza sytuacja, gdzie kogoś w ten sposób oszukujesz. Jest to celowe szukanie luk w regulaminie oraz taryfikatorze aby mieć z tego korzyści.

Tak jak wspomniałeś na TeamSpeak3 byłeś kiedyś tu w administracji więc dobrze znasz regulamin oraz taryfikator i jak każdy inny gracz masz obowiązek się do niego stosować.  Do odrzucenia

9d2836719b19632387349875a51429ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD

Jeśli chłopak podaje ci cenę za wspomnianą transakcję, a ty piszesz do niego, żeby przyszedł, to jest niemym potwierdzeniem, że się zgadasz. To jest tak logiczne i oczywiste, że kręcenie na siłę i płakanie, że "ojejciu, ale ja nie napisałem OmG zGaDzAm SiĘ" jest bez sensu. 12h to i tak mało, admini powinni oddać tamtemu punkty pvp, które stracił. Za odrzuceniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Wyjaśnione powyżej.

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

DP3Woc2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...