Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

danksuo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego:  danksuo
Nick Administratora, który banował: Zabsonq
Długość bana: 10 dni 
Kiedy to się stało?: 02.05 koło 14
Opis sytuacjiWitam chciałbym odwołać się od bana (chodzi o sprawdzanie bytów pod F3) wczoraj dostałem odpowiedź że jest to nielegalne okej zrozumiałem, Lecz dziś nie używająć tego dostałem bana za to że chłopy przeniesli se villagerów 30 kratek dalej i było widać jego nick, jak dla mnie to jest śmieszne ponieważ nikt ze mną ani nie porozmawiał o tym ani nic tylko ban. Prosił bym o ułaskawienie lub skrócenie kary :D Lub podanie dokładnego podpunku w regulaminie gdzie jest napisane że używanie bytów pod F3 jest nielegalne bo ja czytam drugi raz regulamin i jakoś nie widze takiego podpunku 
Screen bana

2024-02-05_14.43.11.png

Edytowane przez danksuo
źle napisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Używanie mechanik gry niezgodnie z ich przeznaczeniem w celu wyszukiwania graczy/mobów traktowane jest jako niedozwolona modyfikacja.

  • Superka 2

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przepraszam za to czy kara mogła by być skrócona? bardzo żałuje tego co zrobiłem i już więcej tak nie będzie 
Odpokutuje za grzechy na serwerze 

  • Dislike 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin Forum
Admin Forum
Godzinę temu, danksuo napisał:

Dobrze przepraszam za to czy kara mogła by być skrócona? bardzo żałuje tego co zrobiłem i już więcej tak nie będzie 
Odpokutuje za grzechy na serwerze 

Po tym co napisałeś mi na pw myślę, że nie żałujesz. Zwyzywałeś tylko serwer od najgorszych oraz innych graczy, z którym dyskutowałeś na dc, zamiast od samego początku napisać odwołanie i wyjaśnić sytuację. Za odrzuceniem.

  • Superka 2

 

image-13.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż mi gdzie zwyzywałem serwer xD

 

jedyne co to ciebie bo zachowałeś się jak frajer do ru*****a

Ale każdy może wyrazić swoje zdanie :)

 

Połączono posty //aversh

  • Nie ośmieszaj się 2
  • XD 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

Po Twoich jakże elokwentnych wypowiedziach (są ukryte), jedyne co mi pozostaje to odrzucić odwołanie.
 

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Admin

image.png

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...